www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Østfold
Arbeidernes J.F.F Halden
Moss og Omegn J.F.F
Onsøy J.F.F
Råde J.F.F
Sarpsborg og Omegn J.F.F
Skjeberg og Omegn J.F.F
Svinndal J.F.F
Akershus
Aurskog J.F.F
Bjørkelangen J.F.F
Blaker J.F.F
Enebakk J.F.F
Frogn J.F.F
Grasåsen S.S.
Hemnes J.F.F
Lørenskog S.S.
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
Romerike S.S.K
Ski J.F.F
Udnes J.F.F
Ullensaker J.F.F
Vestby J.F.F
Oslo
Oslo Sportsskyttere
Hedmark
Alvdal J.F.F
Eidskog J.F.F
Kongsvinger J.F.F
Løiten J.F.F
Skogen J.S.K og Glåmdal L.S.
Tynset J.F.F
Åmot J.F.F
Åsnes J.F.F
Oppland
Biri J.F.F
Dovre J.F.F
Fron J.F.F
Gjøvik J.F.F
Heidal J.F.F
Kvam J.F.F
Lesja J.F.F
Lillehammer J.F.F
Nord-Aurdal J.F.F
Nordre Land J.S.K
Ringebu og Fåvang J.F.F
Sel J.F.F
Vestre Slidre J.F.L
Vestre Toten J.F.F
Vågå J.F.F
Øyer-Tretten J.F.F
Øystre Slidre J.F.F
Buskerud
Buskeruds J.F.F
Buttentjern J.F.F og L.S.K
Krødsherad J.F.F
Sokna J.F.F og L.K.
Vestfold
Andebu J.F.F
Brunlanes J.F.F og S.S.
Sandefjord L.S.
Team Hagleskyting





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner registrert her på www.leirdue.net:

Østlandet


2019
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
April
24./4 kl 17:00 Jegertrap 50 skudd Tynset J.F.F Påmelding
27./4 kl 09:00 Jegertrap, Oppland cup 50 skudd Ullensaker J.F.F Påmelding
27./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lørenskog S.S. Påmelding
27./4 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S. Påmelding
27./4 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
27./4 Skeet 125 duer - Skeet, 125 skudd Oslo skeet- og trapklubb
27./4 kl 10:00 Buttentjernstien lørdag Buttentjern J.F.F Påmelding
27./4 kl 10:00 INTERJAKTCUP, Korperud (Kongsvinger) Kongsvinger J.F.F Påmelding
28./4 kl 09:00 Jegertrap, Oppland cup 50 skudd Ullensaker J.F.F Påmelding
28./4 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd LK Lørenskog S.S. Påmelding
28./4 kl 09:00 Compak sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
28./4 kl 09:00 Jegertrap 50 skudd Arbeidernes J.F.F Halden Påmelding
28./4 kl 10:00 Buttentjernstien søndag Buttentjern J.F.F Påmelding
28./4 kl 10:00 INTERJAKTCUP, Korperud (Kongsvinger) Kongsvinger J.F.F Påmelding
29./4 kl 17:00 Mandagscup Brunlanes J.F.F Påmelding
Mai
1./5 kl 09:00 Leirduesti 50-skuddstevne Frogn J.F.F Påmelding
1./5 kl 09:00 Jegertrap 100duer Oppland cup Løiten J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 NT Svinndal 4-5 Svinndal J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 Compak sporting - 100 skudd Åmot J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 SAS - Smellen (Stokke JFF, Andebu JFF og Sandefjord JFF) Andebu J.F.F Påmelding
4./5 kl 09:00 Opplandscupen Heidal Heidal J.F.F
5./5 kl 09:00 Compak sporting - 100 skudd Åmot J.F.F Påmelding
5./5 kl 10:00 Opplandscupen Heidal Heidal J.F.F
11./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Fylkesmesterskap jegertrap Råde J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer lørdag Buskeruds J.F.F Påmelding
11./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd.Opplands cup Vestre Toten J.F.F Påmelding
11./5 OL-trap 125 duer - OL-trap, 125 skudd Oslo skeet- og trapklubb
11./5 kl 10:00 SKEET - 125 skudd Åmot J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Beretta Norgescup 100 duer søndag Buskeruds J.F.F Påmelding
12./5 kl 09:00 Jegertrap 100 skudd.Opplands cup Vestre Toten J.F.F Påmelding
12./5 kl 10:00 Jegertrap 50 duer m/finale Buttentjern J.F.F Påmelding
15./5 kl 17:00 Compacsporting 50 sk Tynset J.F.F Påmelding
18./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
18./5 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
18./5 kl 09:00 Opplandscup Biri J.F.F Påmelding
19./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Søndag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
19./5 kl 09:00 opplandscup Biri J.F.F Påmelding
25./5 Skeet 125 - Skeet, 125 skudd Sandefjord L.S.
25./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F Påmelding
25./5 kl 09:00 OL trap Grasåsen S.S. Påmelding
25./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Skogen J.S.K Påmelding
25./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K Påmelding
25./5 kl 09:30 Opplandcup 100 skudd Tynset J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Skogen J.S.K Påmelding
26./5 kl 09:00 19JT0346 Opplandscup Alvdal J.F.F Påmelding
26./5 kl 09:00 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K Påmelding
27./5 kl 17:00 Mandagscup Brunlanes J.F.F Påmelding
30./5 kl 09:00 100 skudd. LK-kval Enebakk J.F.F Påmelding
Juni
1./6 OL-Trap Stevne - OL-trap, 125 skudd Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1./6 kl 09:00 100 skudd. LK-kval. (Sabatti-cup) Enebakk J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna 100 duer lørdag Sokna J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Kompakt leirduesti Sokna 50 duer lørdag Sokna J.F.F Påmelding
1./6 kl 09:00 Opplandscupen Vågå Vågå J.F.F
1./6 Skeet 125 duer - Skeet, 125 skudd Oslo skeet- og trapklubb
2./6 kl 09:00 100 skudd. LK-kval. (Sabatti-cup) Enebakk J.F.F Påmelding
2./6 kl 09:00 Beretta Norgescup Sokna 100 duer søndag Sokna J.F.F Påmelding
2./6 kl 09:00 Kompakt leirduesti Sokna 50 duer søndag Sokna J.F.F Påmelding
4./6 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F Påmelding
7./6 Nittedal Grand Prix OL-Trap - OL-trap, 125 skudd Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8. til 9./6 kl 08:30 Nittedal Grand Prix Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 NT Svinndal 8-6 Svinndal J.F.F Påmelding
8. til 9./6 kl 09:00 Villmarksutstyr.no/Interjakt-Råde, Lk stevne, Dag 1 Råde J.F.F Påmelding
8./6 kl 09:00 Opplandscupen N.L. Nordre Land J.S.K
8./6 kl 10:00 Interjakt Norges cup Leirduesti 100 duer Lørdag 8 Juni Eidskog J.F.F Påmelding
9./6 kl 09:00 Villmarksutstyr.no/Interjakt-Råde, Lk stevne, Dag 2 Råde J.F.F Påmelding
9./6 kl 09:00 Opplandscupen Lillehammer Lillehammer J.F.F
9./6 kl 10:00 Interjakt Norges Cup Leirduesti Søndag 9 Juni Finale.. Eidskog J.F.F Påmelding
10./6 kl 09:00 Opplandscupen Lillehammer Lillehammer J.F.F
15./6 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
15./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG Åmot J.F.F Påmelding
15./6 kl 09:00 Opplandscupen Dovre Dovre J.F.F
16./6 Nordisk trap 100 skudd, LK - Nordisk trap, 100 skudd Romerike S.S.K
16./6 kl 09:00 BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG Åmot J.F.F Påmelding
16./6 kl 09:00 Opplandscupen Lesja Lesja J.F.F
22./6 Skeet 125 - Skeet, 125 skudd Sandefjord L.S.
22./6 OL-trap 125 duer - OL-trap, 125 skudd Oslo skeet- og trapklubb
24./6 kl 17:00 Mandagscup Brunlanes J.F.F Påmelding
28./6 kl 14:00 100 skudds leirduesti. Kveldsstevne, og fylkesmesterskap Andebu J.F.F Påmelding
29./6 kl 09:00 Prøve NM OL trap Grasåsen S.S. Påmelding
29./6 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2019 lørdag Brunlanes J.F.F Påmelding
30./6 kl 09:00 Beretta Norges Cup 2019 søndag Brunlanes J.F.F Påmelding
Juli
2./7 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F Påmelding
6./7 Oslo Grand Prix 2019 - OL-trap, 125 skudd Oslo skeet- og trapklubb
16./7 kl 09:00 Opplandscupen N.A Øystre Slidre J.F.F
27./7 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F Påmelding
28./7 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F Påmelding
28./7 kl 09:00 Opplandscup / FM Jegertrap NA Nord-Aurdal J.F.F Påmelding
August
2. til 4./8 kl 08:00 NM OL trap Grasåsen S.S. Påmelding
3./8 kl 09:00 Opplandscupen Fron Fron J.F.F
4./8 kl 09:00 Opplandscupen R.F. Ringebu og Fåvang J.F.F
6./8 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F Påmelding
10./8 NM Skeet 2019 - Skeet, 125 skudd Sandefjord L.S.
10./8 kl 09:00 Beretta Norgescup og LM 100 duer Lørdag Løiten J.F.F Påmelding
11./8 kl 09:00 Beretta Norgescup finale 100 duer Løiten Søndag Løiten J.F.F Påmelding
17./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F Påmelding
17./8 kl 09:00 Leirduesti 100 duer Lørdag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
18./8 kl 09:00 Nordisk Trap 100 skudd L.K. kval. Ullensaker J.F.F Påmelding
18./8 kl 09:00 Leirduesti 100 duer Søndag Bjørkelangen J.F.F Påmelding
24./8 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
25./8 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
September
3./9 kl 17:00 Kveldsstevne 50 duer leirduesti Buttentjern J.F.F Påmelding
7./9 kl 11:00 Leverandørkampen 2019 Bjørkelangen J.F.F
21./9 OL-Trap Stevne - OL-trap, 125 skudd Nittedal og Hakadal S.J.F.F
21./9 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F Påmelding
21./9 kl 09:00 OL-Trap Stevne Nittedal Nittedal og Hakadal S.J.F.F Påmelding
21./9 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Lørdag Grasåsen S.S. Påmelding
22./9 kl 09:00 Nordisk Trap LK 100 Krødsherad J.F.F Påmelding
22./9 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Søndag Grasåsen S.S. Påmelding
Oktober
19./10 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
19./10 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Lørdag Grasåsen S.S. Påmelding
20./10 kl 09:00 100 Duer Lk-Kval Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
20./10 kl 09:00 Compak Sporting 100 Duer Søndag Grasåsen S.S. Påmelding
November
9./11 kl 09:00 Compac sporting 100 duer Sarpsborg og Omegn J.F.F Påmelding
Desember
14./12 kl 10:00 Sideligger Stevne Bjørkelangen J.F.F Påmelding
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)