www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Beretta Cup 2023 Sammenlagt
- Beretta Cup 2023 Klassedelt
- Klassedelt begge dager
- Klassedelt begge dager
- Sammenlagt begge dager
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag 6 august 2023 - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2023

Oppdatert: 16.12.2023 kl 21:25

Sammenlagt begge dager

5. august
6. august
Sum
1.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9194185
2.
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
9292184
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
9193184
4.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
8597182
5.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9289181
Henrik Fylling

Løiten J.F.F
9289181
7.
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
9189180
8.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
9187178
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
9286178
10.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
8592177
11.
Tommy Westad

Buskeruds J.F.F
9185176
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer J.F.F
8690176
13.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
8986175
14.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
8391174
Roger Granli

Stange J.F.F
9084174
16.
Øivind Holm

Holter J.F.F
8687173
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
8786173
Oscar Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
8687173
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
9281173
Max Nensén

Sokna J.F.F
8390173
21.
Knut Nordli

Løiten J.F.F
9181172
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8587172
23.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8289171
24.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
8882170
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
8783170
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
8981170
27.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
8386169
Geier Barlie

Ski J.F.F
8584169
29.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
8583168
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
8781168
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
9474168
32.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8384167
Sindre Mesna

Bjørkelangen J.F.F
8978167
34.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
8482166
Stuie Klijnstra

(ingen klubb)
8779166
36.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
8481165
Anders Vedøy

Karmøy J.F.N.F
8580165
38.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
8084164
Aksel Rekkedal Johansen

Moss og Omegn J.F.F
7985164
40.
Bent Inge Håkenstad

Holter J.F.F
8974163
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
7984163
42.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
8478162
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
8379162
44.
Steffen Raasok

Blaker J.F.F
8279161
Per Østigård

Tynset J.F.F
8180161
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7883161
Piotr Batko

Sollihøgda J.F.F
8180161
Frode Svensrud

Skogen J.S.K
8180161
Erik Berget

Lørenskog S.S.
8180161
50.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7684160
Tore Håkonsrud

Buskeruds J.F.F
8278160
Mats Moe

Høland J.F.F
7585160
Kjell Rune Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
8575160
Marius Sørengen

Ski J.F.F
8278160
Cecilie Renate Dahle Næss

Buskeruds J.F.F
8377160
56.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7980159
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
7584159
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
8376159
59.
Geir Skårsmoen

Tynset J.F.F
8771158
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
7385158
Sveinung Lien

Etne J.F.F
7781158
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
7880158
Aslak Tønneberg

Hemnes J.F.F
7583158
Joacim Rylander

Holter J.F.F
8375158
65.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
7780157
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
7879157
Iman Shirkavand

Lørenskog S.S.
7978157
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
8374157
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8176157
70.
Tea Sjølstad

Høland J.F.F
7977156
Benny Nordnes

Holter J.F.F
7878156
Pia-Christin Hansen Bjerke

Buskeruds J.F.F
8373156
Morten Qvenild

Frogn J.F.F
8373156
Peter Steland

Sollihøgda J.F.F
7779156
75.
Harald Haugom

Sannidal J.F.F
6986155
Øystein Hoel

Blaker J.F.F
7976155
Børre Svindal Larsen

Eidanger J.F.L
7976155
78.
Raymond Vang

Høland J.F.F
8173154
Nils Kristian Orthe

Solemskogen J.F.F
8272154
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
7876154
Tiril Melkild

Eidanger J.F.L
7579154
82.
Sigurd Magnor Strand

Surnadal J.F.F
8469153
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
8370153
Stian Thorsrud

Sokna J.F.F
7776153
Niklas Jacobsen

Blaker J.F.F
7578153
86.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
7874152
Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
7973152
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
7973152
89.
Martin Sørlie

Holter J.F.F
7972151
Mikael Jacobsen

Blaker J.F.F
8071151
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
7576151
Per Bunes

Rælingen J.F.F
7477151
Dag Avlesen

Lørenskog S.S.
7378151
94.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
7872150
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
8268150
Arvid Haugen

Surnadal J.F.F
7080150
Knut Årnes

Blaker J.F.F
8070150
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
7278150
99.
Tom Egil Myhr

Enebakk J.F.F
7772149
Per Johnny Paulsen

Jevnaker J.F.F
7178149
101.
Terje G. Fjeld

Blaker J.F.F
7771148
Eirik Møller

Kristiansand S J.F.F
7672148
Lucas-Emil Westad

Buskeruds J.F.F
7078148
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
7771148
Joackim Harethon

Aurskog J.F.F
7474148
106.
Anders Weum Ryghseter

Buskeruds J.F.F
7374147
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
7077147
108.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
6779146
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
7175146
Kristoffer Thuen

Aurskog J.F.F
7571146
Sander Hansen

Høland J.F.F
7274146
112.
Leif Håkon Karlsen

Ringerike J.F.F
7768145
113.
Kristian Sandaas

Levangsheia J.F.F
7668144
Mads Lillehol

Høland J.F.F
7272144
115.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
7469143
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
6875143
117.
Roy Wagner

Andebu J.F.F
7270142
118.
Knut Einar Ekmann

Skien J.F.F
7764141
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
7368141
120.
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
6476140
Trond Larsen

Enebakk J.F.F
7367140
122.
Christer Bårdseng

Gausdal J.F.F
7069139
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
7663139
124.
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
6474138
125.
Fredrik Bråthen Fossvold

Bjørkelangen J.F.F
7067137
Lasse Ness

Bjørkelangen J.F.F
7067137
127.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
6570135
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7065135
129.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
6569134
Ingar Jogerud

Bjørkelangen J.F.F
6965134
Rune Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
6470134
Ivar Andersen

Eidsvoll Skog J.F.F
7064134
133.
Marcus Nybakken

Løiten J.F.F
6766133
134.
Oda Mesna

Bjørkelangen J.F.F
6666132
Emil Filberg

Bjørkelangen J.F.F
6963132
136.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
5873131
137.
Magnus Loddengaard Folkestad

Søndre Hurum J.F.F
6664130
138.
Espen Hugo Holth

Bjørkelangen J.F.F
6366129
139.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
7058128
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
6563128
Elisabeth Landberg

Holter J.F.F
7058128
142.
Hannah-Anette Flekstad

Sokna J.F.F
5671127
André Grøtli

Aurskog J.F.F
6661127
Roger Hansen

Buskeruds J.F.F
6166127
Magnus Ødegaard-Karlsen

Høland J.F.F
6661127
146.
Terje Brustuen

Gausdal J.F.F
6561126
Oliver Bohlin Nilsen

Bjørkelangen J.F.F
6363126
148.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
5964123
149.
Hilde Lien

Etne J.F.F
6062122
150.
Kim Sletner

Aurskog J.F.F
5764121
151.
Bente Thorsrud

Sokna J.F.F
6258120
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
6753120
153.
Eivind Flekstad

Sokna J.F.F
5859117
154.
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
5857115
155.
Slawomir Sternal

Bjørkelangen J.F.F
6251113
156.
Thomas Thorvaldsen

Udnes J.F.F
5853111
157.
Marthe Halvorsen

Eidsvoll Skog J.F.F
5356109
158.
Michelle Egelund

Bjørkelangen J.F.F
5751108
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
6147108
160.
Siv Haugland

Kroken J.F.F
4754101
Tormod Åsheim Moe

Hemnes J.F.F
5942101
162.
Ann Kristin Nilsen

Udnes J.F.F
554398
163.
Noah Dalsjø

Eidskog J.F.F
543993
164.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
9292
165.
Merethe K Hansen

Buskeruds J.F.F
494291
166.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
771390
167.
Oskar Næss

Frogn J.F.F
8989
168.
Severin Larsen

Stange J.F.F
8888
Anja Dramstad

Løiten J.F.F
8888
Ronny Hokåsmoen

Løiten J.F.F
8888
Tom Johannessen

Hemnes J.F.F
8888
Ingunn Orthe

Solemskogen J.F.F
464288
173.
Anders Hugo Holth

Bjørkelangen J.F.F
434487
174.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
8383
175.
Petter Martinsen

Stange J.F.F
8282
Ronny Pettersen

Blaker J.F.F
8282
177.
Hakan Ucarli

Frogn J.F.F
8080
178.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
7979
179.
Arild Egelund

Bjørkelangen J.F.F
403878
Trym Gjermundbo

Solemskogen J.F.F
7878
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
7878
182.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7777
183.
Kjetil Engebretsen

Blaker J.F.F
7676
184.
Per Østby

Eidsberg J.F.F
7575
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
7575
186.
Rolf Andresen

Asker J.F.F
7474
187.
Jan Helge Røe

Tunsjø J.F.F
254873
Oliver Holten

Ås J.F.F
7373
Thomas Olsen

Nes og Helgøya J.F.F
7373
190.
Mads Ottosen

Løiten J.F.F
7272
191.
Elin C. Hamar-Røe

Tunsjø J.F.F
383371
Jan Are Gildestad

Bærum J.F.F
7171
193.
Sebastian E Bråten-Ucarli

Frogn J.F.F
7070
Tarald Huse

Ås J.F.F
7070
Alf Petter Vangen

Bjørkelangen J.F.F
412970
196.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
6969
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
6969
Mikael Kutt

Bjørkelangen J.F.F
6969
Helge Østlie

Nord-Odal J.F.F
6969
200.
Trond Eklund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6868
Emil Tørudbakken

Nes og Helgøya J.F.F
6868
202.
Karoline Celius

Ullensaker J.F.F
6767
Lars Randby

Asker J.F.F
6767
204.
Torgeir Stemsrud

Ås J.F.F
6666
Hans Fredrik Herberg

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
6666
Espen Elgshøen

Furnes J.F.F
6666
207.
Frank Fossum

Båstad Grunneier J.F.F
6565
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6565
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
6565
210.
Magnus Engeli

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6464
Erik Beier Jensen

Asker J.F.F
6464
212.
John Emil Westby

Løiten J.F.F
6363
213.
Christoffer Fladsrud

Vestre Toten J.F.F
6262
214.
Roger Trøftmoen

Nord-Odal J.F.F
6161
Glenn Helge Kristiansen

Gausdal J.F.F
6161
Ole Kenneth Brox

(ingen klubb)
362561
217.
Anders Larsen

Rælingen J.F.F
6060
218.
Ronny Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
5858
Jonas Gulliksen

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
5858
Marius Kolstad

Høland J.F.F
5858
221.
Rune Ekornhol

Nord-Odal J.F.F
5656
Robert Arnesen

Vestre Toten J.F.F
5656
223.
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
5555
224.
Even Nordlien

Gausdal J.F.F
5454
225.
Hans Ola Kleven

Nord-Odal J.F.F
5353
Christian Thorsrud

Sokna J.F.F
5353
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
5353
228.
Ole Andreas Haugland

Enebakk J.F.F
5151
229.
Isabell Jansen Myhre

Nord-Odal J.F.F
4848
230.
Jørn Hammerø

Trøgstad J.F.F
4040
231.
Sonia Alnes

Nes og Helgøya J.F.F
3838
232.
Marthe Haugen

Bjørkelangen J.F.F
33235
233.
Åse Irene Lund

Udnes J.F.F
2828
234.
Kristoffer Wood

Bjørkelangen J.F.F
10616
235.
Anders Strömvall

Vestre Toten J.F.F
Ivan Bunes

Lillestrøm og Strømmen J.F.F
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)