www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag 6 august 2023 - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2023

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 194
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
Alf Petter Vangen Bjørkelangen J.F.F C
Anders Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F D1
Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
Anders Vedøy Karmøy J.F.N.F B
Anders Weum Ryghseter Buskeruds J.F.F C
André Grøtli Aurskog J.F.F C
Anja Dramstad Løiten J.F.F B
Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Arild Egelund Bjørkelangen J.F.F C
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F A
Aslak Tønneberg Hemnes J.F.F B
Benny Nordnes Holter J.F.F B
Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F B
Bente Thorsrud Sokna J.F.F F
Børre Svindal Larsen Eidanger J.F.L C
Cecilie Renate Dahle Næss Buskeruds J.F.F B
Christer Bårdseng Gausdal J.F.F C
Dag Avlesen Lørenskog S.S. C
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F B
Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
Elin C. Hamar-Røe Tunsjø J.F.F F
Elisabeth Landberg Holter J.F.F F
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
Emil Tørudbakken Nes og Helgøya J.F.F C
Erik Beier Jensen Asker J.F.F B
Erik Berget Lørenskog S.S. B
Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F B
Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
Even Nordlien Gausdal J.F.F C
Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Fredrik Arnesen Høland J.F.F B
Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Frode Svensrud Skogen J.S.K A
Geier Barlie Ski J.F.F B
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F E1
Geir Skårsmoen Tynset J.F.F C
Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henrik Fylling Løiten J.F.F A
Hilde Lien Vindafjord J.F.L F
Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F E1
Ingunn Orthe Solemskogen J.F.F F
Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
Ivar Andersen Eidsvoll Skog J.F.F C
Jan Are Gildestad Bærum J.F.F C
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Helge Røe Tunsjø J.F.F C
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
Joacim Rylander Holter J.F.F B
Joackim Harethon Aurskog J.F.F B
John Emil Westby Løiten J.F.F C
Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Josef Nordskog Lillehammer J.F.F B
Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
Kim Sletner Aurskog J.F.F C
Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
Kjetil Engebretsen Blaker J.F.F A
Knut Einar Ekmann Skien J.F.F C
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Nordli Løiten J.F.F A
Knut Årnes Blaker J.F.F B
Kristian Sandaas Levangsheia J.F.F B
Kristoffer Thuen Aurskog J.F.F D2
Kristoffer Wood Bjørkelangen J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lasse Ness Bjørkelangen J.F.F C
Leif Håkon Karlsen Ringerike J.F.F C
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F C
Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
Mads Lillehol Høland J.F.F C
Mads Ottosen Løiten J.F.F C
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
Magnus Loddengaard Folkestad Søndre Hurum J.F.F C
Magnus Ødegaard-Karlsen Høland J.F.F C
Malene Nygaard Kroken J.F.F B
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F A
Marcus Nybakken Løiten J.F.F C
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Marthe Halvorsen Eidsvoll Skog J.F.F F
Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
Martin Sørlie Holter J.F.F C
Mats Moe Høland J.F.F C
Max Nensén Sokna J.F.F A
Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
Mikael Jacobsen Blaker J.F.F C
Morten Qvenild Frogn J.F.F C
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nicolai Wagner Moss og Omegn J.F.F A
Niklas Jacobsen Blaker J.F.F C
Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
Noah Dalsjø Eidskog J.F.F D1
Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Kenneth Brox (ingen klubb) A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Per Østby Eidsberg J.F.F B
Per Østigård Tynset J.F.F E2
Peter Steland Sollihøgda J.F.F B
Petter Martinsen Stange J.F.F B
Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F F
Piotr Batko Sollihøgda J.F.F C
Raymond Vang Høland J.F.F C
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Roger Granli Stange J.F.F A
Roger Hansen Buskeruds J.F.F C
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F B
Rolf Andresen Asker J.F.F E2
Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
Ronny Pettersen Blaker J.F.F B
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Roy Vinje Lørenskog S.S. A
Roy Wagner Andebu J.F.F E1
Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Sander Hansen Høland J.F.F B
Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Siv Haugland Kroken J.F.F F
Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
Sonia Alnes Nes og Helgøya J.F.F F
Steffen Raasok Blaker J.F.F B
Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
Stian Bjørklund Holter J.F.F B
Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
Stuie Klijnstra (ingen klubb) A
Sveinung Lien Vindafjord J.F.L B
Tarald Huse Ås J.F.F B
Tea Sjølstad Høland J.F.F F
Terje Brustuen Gausdal J.F.F C
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
Thea Vestli Eidskog J.F.F B
Thomas Olsen Nes og Helgøya J.F.F C
Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F B
Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tiril Melkild Eidanger J.F.L A
Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
Tom Johannessen Hemnes J.F.F A
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
Tommy Westad Buskeruds J.F.F B
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Torbjørn Gautefald Sannidal J.F.F C
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Håkonsrud Buskeruds J.F.F A
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
Tormod Åsheim Moe Hemnes J.F.F C
Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F B
Trond Larsen Enebakk J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Øivind Holm Holter J.F.F B
Øystein Hoel Blaker J.F.F B


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)