www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag 6 august 2023 - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 4 Reservert arrangørKl: 08:30
1 Kristoffer Wood Bjørkelangen J.F.F C
2 Alf Petter Vangen Bjørkelangen J.F.F C
3 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
4 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
5 Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
 
Lag 5 Reservert arrangørKl: 08:40
1 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
2      
3      
4 Arild Egelund Bjørkelangen J.F.F C
5 Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F E1
 
Lag 6 Kl: 08:50
1 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
2 Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
3 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
4 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
5 Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
 
Lag 7 Kl: 09:00
1 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
2 Knut Årnes Blaker J.F.F B
3 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
4 Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
5 Børre Svindal Larsen Eidanger J.F.L C
 
Lag 8 Kl: 09:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 9 Kl: 09:20
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 10 Kl: 09:30
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 11 Kl: 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 12 Kl: 09:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 13 Kl: 10:00
1 Steffen Raasok Blaker J.F.F B
2 Tom Johannessen Hemnes J.F.F A
3 Kjetil Engebretsen Blaker J.F.F A
4 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
5 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
 
Lag 14 Kl: 10:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 15 Kl: 10:20
1 Lasse Ness Bjørkelangen J.F.F C
2 Jan Helge Røe Tunsjø J.F.F C
3 Per Østby Eidsberg J.F.F B
4      
5      
 
Lag 16 Kl: 10:30
1 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
2 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
3 Max Nensén Sokna J.F.F A
4 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 17 Kl: 10:40
1 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
2 Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F B
3 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
4 Roy Vinje Lørenskog S.S. A
5 Ronny Pettersen Blaker J.F.F B
 
Lag 18 Kl: 10:50
1 Kristian Sandaas Levangsheia J.F.F B
2 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
3 Siv Haugland Kroken J.F.F F
4 Torbjørn Gautefald Sannidal J.F.F C
5 Tiril Melkild Eidanger J.F.L A
 
Lag 19 Kl: 11:00
1 Peter Steland Sollihøgda J.F.F B
2      
3 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
4 Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F F
5 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F B
 
Lag 20 Kl: 11:10
1 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
2 Emil Tørudbakken Nes og Helgøya J.F.F C
3 Mads Ottosen Løiten J.F.F C
4 Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
5 Elin C. Hamar-Røe Tunsjø J.F.F F
 
Lag 21 Kl: 11:20
1 Piotr Batko Sollihøgda J.F.F C
2 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
3 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
4 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
5 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
 
Lag 22 Kl: 11:30
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
4 Eirik Møller Kristiansand S J.F.F B
5 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
 
Lag 23 Kl: 11:40
1 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
2 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
3 Sveinung Lien Vindafjord J.F.L B
4 Anders Vedøy Karmøy J.F.N.F B
5 Hilde Lien Vindafjord J.F.L F
 
Lag 24 Kl: 12:00
1 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
2 Tommy Westad Buskeruds J.F.F B
3 Dag Avlesen Lørenskog S.S. C
4 Noah Dalsjø Eidskog J.F.F D1
5 Anders Weum Ryghseter Buskeruds J.F.F C
 
Lag 25 Kl: 12:10
1 Aslak Tønneberg Hemnes J.F.F B
2 Magnus Loddengaard Folkestad Søndre Hurum J.F.F C
3 Tormod Åsheim Moe Hemnes J.F.F C
4      
5      
 
Lag 26 Kl: 12:20
1 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
2 Christer Bårdseng Gausdal J.F.F C
3 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F B
4 Terje Brustuen Gausdal J.F.F C
5 Even Nordlien Gausdal J.F.F C
 
Lag 27 Kl: 12:30
1 Mortén Resell Tynset J.F.F A
2 Per Østigård Tynset J.F.F E2
3 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
4 Geir Skårsmoen Tynset J.F.F C
5 Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F B
 
Lag 28 Kl: 12:40
1 Joackim Harethon Aurskog J.F.F B
2 Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
3 Raymond Vang Høland J.F.F C
4 Tea Sjølstad Høland J.F.F F
5 Mats Moe Høland J.F.F C
 
Lag 29 Kl: 12:50
1 Cecilie Renate Dahle Næss Buskeruds J.F.F B
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
3      
4 Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
5 Roger Hansen Buskeruds J.F.F C
 
Lag 30 Kl: 13:00
1 Øivind Holm Holter J.F.F B
2 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
3 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
4 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
5 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
 
Lag 31 Kl: 13:10
1 Tarald Huse Ås J.F.F B
2 Fredrik Arnesen Høland J.F.F B
3 Sander Hansen Høland J.F.F B
4 Mads Lillehol Høland J.F.F C
5 Magnus Ødegaard-Karlsen Høland J.F.F C
 
Lag 32 Kl: 13:20
1 John Emil Westby Løiten J.F.F C
2 Thomas Olsen Nes og Helgøya J.F.F C
3 Anja Dramstad Løiten J.F.F B
4 Sonia Alnes Nes og Helgøya J.F.F F
5 Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
 
Lag 33 Kl: 13:30
1 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
2 Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
3 Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
4 Marthe Halvorsen Eidsvoll Skog J.F.F F
5 Ivar Andersen Eidsvoll Skog J.F.F C
 
Lag 34 Kl: 13:40
1 Erik Berget Lørenskog S.S. B
2 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3 Jan Are Gildestad Bærum J.F.F C
4      
5 Øystein Hoel Blaker J.F.F B
 
Lag 35 Kl: 13:50
1 Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
2 Geier Barlie Ski J.F.F B
3 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
4 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
5 Marius Sørengen Ski J.F.F A
 
Lag 36 Kl: 14:00
1 Petter Martinsen Stange J.F.F B
2 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F A
3 Morten Qvenild Frogn J.F.F C
4 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
5 Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 37 Kl: 14:10
1 André Grøtli Aurskog J.F.F C
2 Kim Sletner Aurskog J.F.F C
3 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
4 Kristoffer Thuen Aurskog J.F.F D2
5 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E2
 
Lag 38 Kl: 14:20
1 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
2 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
3 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F E1
4 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
5 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
 
Lag 39 Kl: 14:30
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Frode Svensrud Skogen J.S.K A
3 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
4 Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
5      
 
Lag 40 Kl: 14:40
1 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
2 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
3 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F C
4 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
5 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
 
Lag 41 Kl: 14:50
1 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
2 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
3 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
4 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
5 Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
 
Lag 42 Kl: 15:00
1 Roy Wagner Andebu J.F.F E1
2 Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
3 Henrik Fylling Løiten J.F.F A
4 Nicolai Wagner Moss og Omegn J.F.F A
5 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
 
Lag 43 Kl: 15:10
1 Niklas Jacobsen Blaker J.F.F C
2 Mikael Jacobsen Blaker J.F.F C
3 Stuie Klijnstra (ingen klubb) A
4 Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
5 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F A
 
Lag 44 Kl: 15:20
1 Tore Håkonsrud Buskeruds J.F.F A
2 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
3 Bente Thorsrud Sokna J.F.F F
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
 
Lag 45 Kl: 15:30
1 Benny Nordnes Holter J.F.F B
2 Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
3 Elisabeth Landberg Holter J.F.F F
4 Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F B
5 Ingunn Orthe Solemskogen J.F.F F
 
Lag 46 Kl: 15:40
1 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F A
2 Leif Håkon Karlsen Ringerike J.F.F C
3 Joacim Rylander Holter J.F.F B
4 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
5 Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
 
Lag 47 Kl: 15:50
1 Roger Granli Stange J.F.F A
2 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
3 Marcus Nybakken Løiten J.F.F C
4 Knut Einar Ekmann Skien J.F.F C
5 Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 48 Kl: 16:00
1 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
2 Ole Kenneth Brox (ingen klubb) A
3      
4 Erik Beier Jensen Asker J.F.F B
5 Martin Sørlie Holter J.F.F C
 
Lag 49 Kl: 16:10
1 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
2 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
3 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
4 Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
5 Knut Nordli Løiten J.F.F A
 
Lag 50 Kl: 16:20
1 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
2 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
3 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
4 Anders Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F D1
5 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)