www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Beretta Cup 2023 Sammenlagt
- Beretta Cup 2023 Klassedelt
- Klassedelt begge dager
- Klassedelt begge dager
- Sammenlagt begge dager
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Beretta Norgescup Finale Leirduesti Søndag 6 august 2023 - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2023

Oppdatert: 16.12.2023 kl 21:25

Klassedelt begge dager


Klasse A
5. august
6. august
Sum
1.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9194185
2.
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
9193184
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
8597182
4.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9289181
Henrik Fylling

Løiten J.F.F
9289181
6.
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
9189180
7.
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
9286178
8.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
8592177
9.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
8986175
10.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
8391174
Roger Granli

Stange J.F.F
9084174
12.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
8786173
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
9281173
Max Nensén

Sokna J.F.F
8390173
15.
Knut Nordli

Løiten J.F.F
9181172
16.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8289171
17.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
8882170
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
8783170
19.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
8386169
20.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
8583168
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
9474168
22.
Stuie Klijnstra

(ingen klubb)
8779166
23.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
8481165
24.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
8478162
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
8379162
26.
Frode Svensrud

Skogen J.S.K
8180161
27.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7684160
Tore Håkonsrud

Buskeruds J.F.F
8278160
Marius Sørengen

Ski J.F.F
8278160
30.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
7879157
31.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
7876154
Tiril Melkild

Eidanger J.F.L
7579154
33.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
7874152
34.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
7872150
35.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
7771148
36.
Lasse Ness

Bjørkelangen J.F.F
7067137
37.
Oskar Næss

Frogn J.F.F
8989
38.
Severin Larsen

Stange J.F.F
8888
Ronny Hokåsmoen

Løiten J.F.F
8888
Tom Johannessen

Hemnes J.F.F
8888
41.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
8383
42.
Kjetil Engebretsen

Blaker J.F.F
7676
43.
Ole Kenneth Brox

(ingen klubb)
362561

Klasse B
5. august
6. august
Sum
1.
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
9292184
2.
Tommy Westad

Buskeruds J.F.F
9185176
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer J.F.F
8690176
4.
Øivind Holm

Holter J.F.F
8687173
5.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
8981170
6.
Geier Barlie

Ski J.F.F
8584169
7.
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8384167
8.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
8482166
9.
Anders Vedøy

Karmøy J.F.N.F
8580165
10.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
8084164
11.
Bent Inge Håkenstad

Holter J.F.F
8974163
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
7984163
13.
Steffen Raasok

Blaker J.F.F
8279161
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7883161
Erik Berget

Lørenskog S.S.
8180161
16.
Kjell Rune Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
8575160
Cecilie Renate Dahle Næss

Buskeruds J.F.F
8377160
18.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
7980159
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
7584159
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
8376159
21.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
7781158
Aslak Tønneberg

Hemnes J.F.F
7583158
Joacim Rylander

Holter J.F.F
8375158
24.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
7780157
Iman Shirkavand

Lørenskog S.S.
7978157
26.
Benny Nordnes

Holter J.F.F
7878156
Peter Steland

Sollihøgda J.F.F
7779156
28.
Øystein Hoel

Blaker J.F.F
7976155
29.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
8370153
Stian Thorsrud

Sokna J.F.F
7776153
31.
Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
7973152
32.
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
7576151
33.
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
8268150
Knut Årnes

Blaker J.F.F
8070150
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
7278150
36.
Eirik Møller

Kristiansand S J.F.F
7672148
Joackim Harethon

Aurskog J.F.F
7474148
38.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
7077147
39.
Sander Hansen

Høland J.F.F
7274146
40.
Kristian Sandaas

Levangsheia J.F.F
7668144
41.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
7469143
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
6875143
43.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
7368141
44.
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
6476140
45.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
7065135
46.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
5873131
47.
Espen Hugo Holth

Bjørkelangen J.F.F
6366129
48.
Anja Dramstad

Løiten J.F.F
8888
49.
Petter Martinsen

Stange J.F.F
8282
Ronny Pettersen

Blaker J.F.F
8282
51.
Hakan Ucarli

Frogn J.F.F
8080
52.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
7878
53.
Per Østby

Eidsberg J.F.F
7575
54.
Tarald Huse

Ås J.F.F
7070
55.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
6969
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
6969
57.
Trond Eklund

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6868
58.
Karoline Celius

Ullensaker J.F.F
6767
59.
Hans Fredrik Herberg

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
6666
60.
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
6565
61.
Erik Beier Jensen

Asker J.F.F
6464
62.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
5858
63.
Ivan Bunes

Lillestrøm og Strømmen J.F.F

Klasse C
5. august
6. august
Sum
1.
Piotr Batko

Sollihøgda J.F.F
8180161
2.
Mats Moe

Høland J.F.F
7585160
3.
Geir Skårsmoen

Tynset J.F.F
8771158
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
7385158
5.
Morten Qvenild

Frogn J.F.F
8373156
6.
Børre Svindal Larsen

Eidanger J.F.L
7976155
7.
Raymond Vang

Høland J.F.F
8173154
Nils Kristian Orthe

Solemskogen J.F.F
8272154
9.
Niklas Jacobsen

Blaker J.F.F
7578153
10.
Martin Sørlie

Holter J.F.F
7972151
Mikael Jacobsen

Blaker J.F.F
8071151
Dag Avlesen

Lørenskog S.S.
7378151
13.
Tom Egil Myhr

Enebakk J.F.F
7772149
14.
Anders Weum Ryghseter

Buskeruds J.F.F
7374147
15.
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
7175146
16.
Leif Håkon Karlsen

Ringerike J.F.F
7768145
17.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
7272144
18.
Knut Einar Ekmann

Skien J.F.F
7764141
19.
Trond Larsen

Enebakk J.F.F
7367140
20.
Christer Bårdseng

Gausdal J.F.F
7069139
21.
Rune Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
6470134
Ivar Andersen

Eidsvoll Skog J.F.F
7064134
23.
Marcus Nybakken

Løiten J.F.F
6766133
24.
Magnus Loddengaard Folkestad

Søndre Hurum J.F.F
6664130
25.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
7058128
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
6563128
27.
André Grøtli

Aurskog J.F.F
6661127
Roger Hansen

Buskeruds J.F.F
6166127
Magnus Ødegaard-Karlsen

Høland J.F.F
6661127
30.
Terje Brustuen

Gausdal J.F.F
6561126
31.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
5964123
32.
Kim Sletner

Aurskog J.F.F
5764121
33.
Eivind Flekstad

Sokna J.F.F
5859117
34.
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
5857115
35.
Slawomir Sternal

Bjørkelangen J.F.F
6251113
36.
Thomas Thorvaldsen

Udnes J.F.F
5853111
37.
Tormod Åsheim Moe

Hemnes J.F.F
5942101
38.
Arild Egelund

Bjørkelangen J.F.F
403878
Trym Gjermundbo

Solemskogen J.F.F
7878
40.
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7777
41.
Jan Helge Røe

Tunsjø J.F.F
254873
Thomas Olsen

Nes og Helgøya J.F.F
7373
43.
Mads Ottosen

Løiten J.F.F
7272
44.
Jan Are Gildestad

Bærum J.F.F
7171
45.
Alf Petter Vangen

Bjørkelangen J.F.F
412970
46.
Mikael Kutt

Bjørkelangen J.F.F
6969
Helge Østlie

Nord-Odal J.F.F
6969
48.
Emil Tørudbakken

Nes og Helgøya J.F.F
6868
49.
Lars Randby

Asker J.F.F
6767
50.
Torgeir Stemsrud

Ås J.F.F
6666
Espen Elgshøen

Furnes J.F.F
6666
52.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6565
53.
John Emil Westby

Løiten J.F.F
6363
54.
Christoffer Fladsrud

Vestre Toten J.F.F
6262
55.
Roger Trøftmoen

Nord-Odal J.F.F
6161
Glenn Helge Kristiansen

Gausdal J.F.F
6161
57.
Anders Larsen

Rælingen J.F.F
6060
58.
Ronny Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
5858
Jonas Gulliksen

Totenviken J.F.F Lodd Nr.5
5858
60.
Rune Ekornhol

Nord-Odal J.F.F
5656
Robert Arnesen

Vestre Toten J.F.F
5656
62.
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
5555
63.
Even Nordlien

Gausdal J.F.F
5454
64.
Hans Ola Kleven

Nord-Odal J.F.F
5353
65.
Ole Andreas Haugland

Enebakk J.F.F
5151
66.
Kristoffer Wood

Bjørkelangen J.F.F
10616
67.
Anders Strömvall

Vestre Toten J.F.F

Klasse D1
5. august
6. august
Sum
1.
Oscar Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
8687173
2.
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
7973152
3.
Lucas-Emil Westad

Buskeruds J.F.F
7078148
4.
Noah Dalsjø

Eidskog J.F.F
543993
5.
Anders Hugo Holth

Bjørkelangen J.F.F
434487
6.
Sebastian E Bråten-Ucarli

Frogn J.F.F
7070
7.
Christian Thorsrud

Sokna J.F.F
5353
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
5353

Klasse D2
5. august
6. august
Sum
1.
Sindre Mesna

Bjørkelangen J.F.F
8978167
2.
Aksel Rekkedal Johansen

Moss og Omegn J.F.F
7985164
3.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
8374157
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8176157
5.
Kristoffer Thuen

Aurskog J.F.F
7571146
6.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
7663139
7.
Fredrik Bråthen Fossvold

Bjørkelangen J.F.F
7067137
8.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
6569134
9.
Oda Mesna

Bjørkelangen J.F.F
6666132
Emil Filberg

Bjørkelangen J.F.F
6963132
11.
Hannah-Anette Flekstad

Sokna J.F.F
5671127
12.
Oliver Bohlin Nilsen

Bjørkelangen J.F.F
6363126
13.
Michelle Egelund

Bjørkelangen J.F.F
5751108
14.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
771390
15.
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
7575
16.
Oliver Holten

Ås J.F.F
7373
17.
Magnus Engeli

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6464

Klasse E1
5. august
6. august
Sum
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
9187178
2.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8587172
3.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
8781168
4.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
7880158
5.
Harald Haugom

Sannidal J.F.F
6986155
6.
Sigurd Magnor Strand

Surnadal J.F.F
8469153
7.
Arvid Haugen

Surnadal J.F.F
7080150
8.
Per Johnny Paulsen

Jevnaker J.F.F
7178149
9.
Terje G. Fjeld

Blaker J.F.F
7771148
10.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
6779146
11.
Roy Wagner

Andebu J.F.F
7270142
12.
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
6474138
13.
Ingar Jogerud

Bjørkelangen J.F.F
6965134
14.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
9292
15.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
7979
16.
Frank Fossum

Båstad Grunneier J.F.F
6565
17.
Jørn Hammerø

Trøgstad J.F.F
4040

Klasse E2
5. august
6. august
Sum
1.
Per Østigård

Tynset J.F.F
8180161
2.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
7477151
3.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
6570135
4.
Rolf Andresen

Asker J.F.F
7474

Klasse F
5. august
6. august
Sum
1.
Tea Sjølstad

Høland J.F.F
7977156
Pia-Christin Hansen Bjerke

Buskeruds J.F.F
8373156
3.
Elisabeth Landberg

Holter J.F.F
7058128
4.
Hilde Lien

Etne J.F.F
6062122
5.
Bente Thorsrud

Sokna J.F.F
6258120
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
6753120
7.
Marthe Halvorsen

Eidsvoll Skog J.F.F
5356109
8.
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
6147108
9.
Siv Haugland

Kroken J.F.F
4754101
10.
Ann Kristin Nilsen

Udnes J.F.F
554398
11.
Merethe K Hansen

Buskeruds J.F.F
494291
12.
Ingunn Orthe

Solemskogen J.F.F
464288
13.
Elin C. Hamar-Røe

Tunsjø J.F.F
383371
14.
Isabell Jansen Myhre

Nord-Odal J.F.F
4848
15.
Sonia Alnes

Nes og Helgøya J.F.F
3838
16.
Marthe Haugen

Bjørkelangen J.F.F
33235
17.
Åse Irene Lund

Udnes J.F.F
2828
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)