www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultatliste med flere stevner
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
Beretta Norges Cup - Kroken JFF - Kroken J.F.F
22. mai 2022

Oppdatert: 26.05.2022 kl 19:45

Resultater klassedelt

Jury: Ole Morten Aakre, Jan Thore Nalum, Per Fleischmann, Jimmy Lungström


Klasse A
1.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
109101010101010101099
2.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
101010101010101010999
3.
Jan Thore Nalum

Brunlanes J.F.F
10109101091010101098
4.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
9910101010910101097
5.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
1089101091010101096
6.
Ørjan Eriksen

Ås J.F.F
1010910108910101096
7.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
10610101091010101095
8.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
101010109109108995
9.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
98910109101010994
10.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
99101081091010994
11.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
108101010810109994
12.
Terje Fuglestveit

Sannidal J.F.F
10910109910109894
13.
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
10971091091010993
14.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
10108991081010993
15.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
106101091010910993
16.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
98101010910910893
17.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
1091097910109992
18.
Roger Granli

Stange J.F.F
108998991091091
19.
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
1069910910109991
20.
Tarjei Lia

Kroken J.F.F
10999999108991
21.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
1021010991010101090
22.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
979891091010990
23.
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
971089109109990
24.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
10710108109108890
25.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
10610996109101089
26.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
108789109910989
27.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
94979101010101088
28.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
68101069101010988
29.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
1081098881010788
30.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
98998910109788
31.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
1051010978910987
32.
Severin Larsen

Stange J.F.F
987978810101086
33.
Bjarte Olav Grimen

Brunlanes J.F.F
108888810107986
34.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
97987891010885
35.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
1068108671010883
36.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
79779710109883
37.
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
62107999910879
38.
Trygve Larssen

Ås J.F.F
98610651099779
39.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
976689889878
40.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
5999784910777
41.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
948955898873

Klasse B
1.
Tommy Andersen

Eidanger J.F.L
107910101010108993
2.
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
971010810101010892
3.
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
1068109109109990
4.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
989101010898990
5.
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
9881089101010890
6.
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
779991091091089
7.
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
10710109891010689
8.
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
1088999999888
9.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
104810710101081087
10.
Petter Clausen

Sollihøgda J.F.F
1079107710108987
11.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9999778910986
12.
Morten Åsheim

Gjerstad J.F.F
9996889109986
13.
Joachim Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
879107108910886
14.
Max Nensén

Sokna J.F.F
109876101099886
15.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
105810981099886
16.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
10109889996886
17.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
109897851010985
18.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
109910581099685
19.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
9878109798984
20.
Lars Klev

Sokna J.F.F
1038887101091083
21.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
97897108961083
22.
Martin Palmgren

Eidanger J.F.L
947107810109983
23.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
99875108910883
24.
Bjørn Nicolaysen

Kroken J.F.F
10588710101010583
25.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
88789991010583
26.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
87578810910981
27.
Jane Ludvigsen

Ski J.F.F
10897775109981
28.
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
9610978699881
29.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
86679109108881
30.
Martin Horrigmo

Skien J.F.F
9589699109781
31.
Eilev Aakre

Kroken J.F.F
107968741010980
32.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
976761010108780
33.
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
887888888879
34.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
679969999679
35.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
86987571081078
36.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
87698761010778
37.
Bjørn Tore Dahl Olsen

Moss og Omegn J.F.F
967799988678
38.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
9599848610977
39.
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
88864810108777
40.
Bjørn Johansen

Brunlanes J.F.F
779867798876
41.
Gard Solberg

Kroken J.F.F
10367710787974
42.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
7958595108874
43.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
8108934798874
44.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
10389489610774
45.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
1045689967872
46.
Jo Åsmund Sandåker

Gjerstad J.F.F
979768697472
47.
William Herskedal

Ås J.F.F
71597949101071
48.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
6785478109670
49.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
6659659109570
50.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
867777697569
51.
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
966848789469
52.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
895747359663

Klasse C
1.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
101010107891010892
2.
Vidar Crosby

Moss og Omegn J.F.F
1010989910109690
3.
Magnus Wåsjø

Sannidal J.F.F
108910910989789
4.
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
87108106101010786
5.
Gudmund Arnason

Brandval J.F.F
979107108910786
6.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
1086941010991085
7.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
1098969998885
8.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
97951081089883
9.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
105897101097782
10.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
10878589781080
11.
Stian Røed

Gjerstad J.F.F
795969999880
12.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
666681010108979
13.
Markus Løes Sørby

Fenstad J.F.F
9888710698679
14.
Sander Hansen

Høland J.F.F
969867899778
15.
Kristian Sandaas

Levangsheia J.F.F
63999881010577
16.
Even Ødegård Auråen

Sannidal J.F.F
9478678109876
17.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
7796598107876
18.
Roy Wagner

Andebu J.F.F
776779998675
19.
Joakim Hellermyr

Levangsheia J.F.F
957587897974
20.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
665837899869
21.
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
587966876769
22.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
859627698868
23.
Eirik Løes Sørby

Eidsberg J.F.F
867766788467
24.
Mats Moe

Høland J.F.F
666858695766
25.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
103551591010664
26.
Morten Berglie

Høland J.F.F
758492598663
27.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
562646995860
28.
Espen Furuseth

Moss og Omegn J.F.F
447655698155
29.
Runar Holberg

Vennesla J.S.P.F.F
534313788547

Klasse D1
1.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8598610810101084
2.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
10886106610101084
3.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
617949897464
4.
Eivind Hogner

Kroken J.F.F
546846886560

Klasse D2
1.
Nicolai Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
101091081010109995
2.
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
988999989987
3.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
9510108981010887
4.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
103710998109782
5.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
9481061091010682
6.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
896867799675
7.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
7758687108672
8.
Tea Sjølsda

Høland J.F.F
756745878562

Klasse E1
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
971010910101081093
2.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
10810810910109791
3.
Henning Solem

Stokke J.F.L
101010899789989
4.
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
9979999108887
5.
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
108910799109687
6.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8561091099101086
7.
Harald Haugom

Sannidal J.F.F
10799999107786
8.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
7878889108982
9.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
88767810108981
10.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
8859879109780
11.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
8888969107679
12.
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
57997101095475
13.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
83971085109170
14.
Hans Johnny Gjøslien

Asker J.F.F
764567674658

Klasse E2
1.
Rolf Andresen

Asker J.F.F
10989769109885
2.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
107765108107676

Klasse F
1.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
75591099108880
2.
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
9667368107466
3.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
958735586662
4.
Marte Sjølstad

Høland J.F.F
877366673760
5.
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
573635485652
6.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
632427650439
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)