www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultatliste med flere stevner
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
Beretta Norges Cup - Kroken JFF - Kroken J.F.F
22. mai 2022

Oppdatert: 26.05.2022 kl 19:45

Resultatliste med flere stevner

21. mai
22. mai
Sum
1.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
9499193
Jan Thore Nalum

Brunlanes J.F.F
9598193
3.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
9795192
4.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9299191
5.
Tommy Andersen

Eidanger J.F.L
9693189
6.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
9197188
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
9494188
8.
Jimmy Lungström

Karmøy J.F.N.F
9393186
Terje Fuglestveit

Sannidal J.F.F
9294186
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
9393186
11.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
9293185
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
9293185
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
9095185
Tarjei Lia

Kroken J.F.F
9491185
15.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
9193184
Nicolai Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8995184
17.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
9588183
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
9291183
Ørjan Eriksen

Ås J.F.F
8796183
20.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
9290182
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
9488182
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
9290182
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
9092182
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
9092182
25.
Henning Solem

Stokke J.F.L
9189180
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
9189180
Roger Granli

Stange J.F.F
8991180
Tom Einar Rosland

Tørdal J.F.F
9090180
29.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
9188179
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
9089179
Marius Sørengen

Ski J.F.F
8594179
32.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
8494178
33.
Severin Larsen

Stange J.F.F
9186177
Sveinung Lien

Etne J.F.F
8988177
35.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
9086176
36.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
9085175
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
9184175
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8887175
39.
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
8490174
Magnus Wåsjø

Sannidal J.F.F
8589174
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
8688174
Martin Palmgren

Eidanger J.F.L
9183174
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
8787174
44.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
8687173
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
8885173
46.
Bjarte Olav Grimen

Brunlanes J.F.F
8686172
47.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
8784171
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
8883171
Joachim Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
8586171
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
8487171
51.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
8090170
Petter Clausen

Sollihøgda J.F.F
8387170
53.
Morten Åsheim

Gjerstad J.F.F
8386169
Max Nensén

Sokna J.F.F
8386169
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
8485169
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8287169
57.
Harald Haugom

Sannidal J.F.F
8286168
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
8187168
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
7791168
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
7989168
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
9573168
Hans Fredrik Bø

Tørdal J.F.F
8979168
63.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
8483167
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
7790167
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
8681167
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
8483167
67.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8284166
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
8185166
69.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
8283165
70.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
7886164
71.
Gudmund Arnason

Brandval J.F.F
7786163
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
8182163
73.
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
8478162
Sondre Haugland

Kroken J.F.F
8577162
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
8280162
Eilev Aakre

Kroken J.F.F
8280162
77.
Bjørn Johansen

Brunlanes J.F.F
8576161
Martin Horrigmo

Skien J.F.F
8081161
Vidar Crosby

Moss og Omegn J.F.F
7190161
80.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
7783160
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
8080160
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
8080160
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
7585160
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8278160
85.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
7980159
Jane Ludvigsen

Ski J.F.F
7881159
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
8277159
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
7683159
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
7881159
90.
Bjørn Nicolaysen

Kroken J.F.F
7583158
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
7286158
92.
Roy Wagner

Andebu J.F.F
8275157
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
7582157
94.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
8274156
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
7482156
Bjørn Tore Dahl Olsen

Moss og Omegn J.F.F
7878156
97.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
7481155
98.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
8074154
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
7678154
100.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
7182153
Trygve Larssen

Ås J.F.F
7479153
Even Ødegård Auråen

Sannidal J.F.F
7776153
103.
Joakim Hellermyr

Levangsheia J.F.F
7874152
104.
Kjell Skoglund

Kroken J.F.F
7279151
105.
Jo Åsmund Sandåker

Gjerstad J.F.F
7872150
106.
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
7475149
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
7079149
108.
Kristian Sandaas

Levangsheia J.F.F
7177148
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
7177148
110.
Mads Lillehol

Høland J.F.F
7572147
111.
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
6581146
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
7076146
113.
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
7669145
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
7570145
Gard Solberg

Kroken J.F.F
7174145
116.
William Herskedal

Ås J.F.F
7371144
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
6876144
118.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
6974143
119.
Marius Kolstad

Høland J.F.F
6179140
120.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
6870138
121.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
6869137
122.
Sander Hansen

Høland J.F.F
5878136
123.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
6570135
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
6372135
125.
Morten Berglie

Høland J.F.F
6863131
126.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
6763130
127.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
6564129
128.
Mats Moe

Høland J.F.F
5866124
129.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
6062122
130.
Tea Sjølsda

Høland J.F.F
5662118
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
6652118
132.
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
4966115
133.
Hans Johnny Gjøslien

Asker J.F.F
5558113
134.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
5060110
135.
Eivind Hogner

Kroken J.F.F
4960109
Espen Furuseth

Moss og Omegn J.F.F
5455109
Marte Sjølstad

Høland J.F.F
4960109
138.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
3764101
139.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
9696
140.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9292
141.
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
9090
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
9090
143.
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
8989
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
8989
145.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
8888
146.
Hallvar Næss

Andebu J.F.F
8787
147.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8686
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
8686
149.
Kim Kleppang Rosengren

Eidanger J.F.L
8585
Rolf Andresen

Asker J.F.F
8585
151.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal J.F.F
8484
152.
Lars Klev

Sokna J.F.F
8383
153.
Kristian Thomassen

Vennesla J.S.P.F.F
8181
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
8181
155.
Stian Røed

Gjerstad J.F.F
8080
156.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
7979
Markus Løes Sørby

Fenstad J.F.F
7979
158.
Trond Fjeldstrøm Sundby

Sollihøgda J.F.F
7676
159.
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
7575
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
7575
161.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
7474
162.
Thomas Aalerud

Fet J.F.F
7171
163.
Helge Sundell

Skjeberg og Omegn J.F.F
6969
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6969
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
6969
166.
Kevin Sterner

Tunsjø J.F.F
6868
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
6868
168.
Eirik Løes Sørby

Eidsberg J.F.F
6767
169.
Even Urdal

Vennesla J.S.P.F.F
6565
170.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
253964
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
6464
172.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
6262
173.
Henrik Krane Førland

(ingen klubb)
5959
174.
Runar Holberg

Vennesla J.S.P.F.F
4747
Christian Fuchs

Buskeruds J.F.F
4747
176.
Linn Marie Leknes

Askvoll J.F.L
4545
177.
August Wikborg

(ingen klubb)
3434
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)