www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
Beretta Norges Cup - Kroken JFF - Kroken J.F.F
22. mai 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 156
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F A
Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
Bjørn Nicolaysen Kroken J.F.F B
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
Eilev Aakre Kroken J.F.F B
Eirik Løes Sørby Eidsberg J.F.F C
Eivind Hogner Kroken J.F.F D1
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
Espen Furuseth Moss og Omegn J.F.F C
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
Even Ødegård Auråen Sannidal J.F.F C
Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Frode Svensrud Brandval J.F.F B
Gard Solberg Kroken J.F.F B
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
Hanne Dalen Kroken J.F.F C
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
Hans Johnny Gjøslien Asker J.F.F E1
Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
Henning Solem Stokke J.F.L E1
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
Jan Arild Sand Kroken J.F.F C
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F B
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
Jesper Engel Åmot J.F.F C
Jimmy Lungström Karmøy J.F.N.F A
Jo Åsmund Sandåker Gjerstad J.F.F B
Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kevin Sterner Tunsjø J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
Kristian Sandaas Levangsheia J.F.F C
Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F E1
Lars Klev Sokna J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Dalbak Løiten J.F.F F
Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
Mads Lillehol Høland J.F.F D2
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F C
Malene Nygaard Kroken J.F.F B
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
Marcus Langmyr Kroken J.F.F A
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Kolstad Høland J.F.F C
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Markus Løes Sørby Fenstad J.F.F C
Marte Sjølstad Høland J.F.F F
Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F C
Martin Horrigmo Skien J.F.F B
Martin Palmgren Eidanger J.F.L B
Martin Skoglund Kroken J.F.F B
Mats Moe Høland J.F.F C
Max Nensén Sokna J.F.F B
Morten Berglie Høland J.F.F C
Morten Myrvang Andebu J.F.F A
Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
Nicolai Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F A
Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F B
Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Rolf Andresen Asker J.F.F E2
Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Roy Wagner Andebu J.F.F C
Runar Holberg Vennesla J.S.P.F.F C
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Sander Hansen Høland J.F.F C
Severin Larsen Stange J.F.F A
Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
Silje Haugen Ådal J.F.F F
Sondre Haugland Kroken J.F.F B
Stian Røed Gjerstad J.F.F C
Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
Sveinung Lien Etne J.F.F A
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F C
Tea Sjølsda Høland J.F.F D2
Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Thea Vestli Eidskog J.F.F C
Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Tiril Melkild Andebu J.F.F B
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
Tommy Andersen Eidanger J.F.L B
Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Torbjørn Gautefald Sannidal J.F.F B
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
William Herskedal Ås J.F.F B
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)