www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
Beretta Norges Cup - Kroken JFF - Kroken J.F.F
22. mai 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 08:30
1 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
2 Hanne Dalen Kroken J.F.F C
3 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
4 Gard Solberg Kroken J.F.F B
5 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
 
Lag 2 Kl: 08:40
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 08:50
1 Eilev Aakre Kroken J.F.F B
2 Jan Arild Sand Kroken J.F.F C
3 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
4      
5      
 
Lag 4 Kl: 09:00
1 Marcus Langmyr Kroken J.F.F A
2      
3 Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
4 Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
5 Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
 
Lag 5 Kl: 09:10
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:20
1 Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
2      
3 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
4 Lars Klev Sokna J.F.F B
5      
 
Lag 7 Kl: 09:30
1 Bjørn Nicolaysen Kroken J.F.F B
2 William Herskedal Ås J.F.F B
3 Eivind Hogner Kroken J.F.F D1
4 Kristian Sandaas Levangsheia J.F.F C
5 Torbjørn Gautefald Sannidal J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 09:40
1 Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
2 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
3 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
4 Martin Horrigmo Skien J.F.F B
5 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 09:50
1 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
2 Even Ødegård Auråen Sannidal J.F.F C
3 Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
4 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
5 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 10:05
1 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
2 Linda Dalbak Løiten J.F.F F
3 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
4 Jo Åsmund Sandåker Gjerstad J.F.F B
5 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
 
Lag 11 Kl: 10:15
1 Martin Palmgren Eidanger J.F.L B
2 Tommy Andersen Eidanger J.F.L B
3      
4 Henning Solem Stokke J.F.L E1
5 Max Nensén Sokna J.F.F B
 
Lag 12 Kl: 10:25
1 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Arvid Agnor Ås J.F.F A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
 
Lag 13 Kl: 10:35
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
2 Frode Svensrud Brandval J.F.F B
3 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
4 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
5 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 10:45
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
3 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
4 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
 
Lag 15 Kl: 10:55
1 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
3 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
4 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
5 Silje Haugen Ådal J.F.F F
 
Lag 16 Kl: 11:05
1 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
2 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
3 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
4 Jesper Engel Åmot J.F.F C
5 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
 
Lag 17 Kl: 11:15
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
2 Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
3 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
4 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
5 Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
 
Lag 18 Kl: 11:25
1 Markus Løes Sørby Fenstad J.F.F C
2 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
3 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F A
4 Sveinung Lien Etne J.F.F A
5 Eirik Løes Sørby Eidsberg J.F.F C
 
Lag 19 Kl: 11:40
1 Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
2 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
3 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
4 Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F E1
5 Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F C
 
Lag 20 Kl: 11:50
1 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
2 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
3 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
4 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
5 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
 
Lag 21 Kl: 12:00
1 Sondre Haugland Kroken J.F.F B
2 Morten Berglie Høland J.F.F C
3 Tea Sjølsda Høland J.F.F D2
4 Mats Moe Høland J.F.F C
5 Sander Hansen Høland J.F.F C
 
Lag 22 Kl: 12:10
1 Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
2 Marte Sjølstad Høland J.F.F F
3 Marius Kolstad Høland J.F.F C
4 Andreas Bakke Myking Asker J.F.F A
5 Hans Johnny Gjøslien Asker J.F.F E1
 
Lag 23 Kl: 12:20
1 Mads Lillehol Høland J.F.F D2
2 Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
3 Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
4 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
5 Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
 
Lag 24 Kl: 12:30
1 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Jimmy Lungström Karmøy J.F.N.F A
3 Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
4 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
5 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
 
Lag 25 Kl: 12:40
1 Morten Myrvang Andebu J.F.F A
2 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
3 Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
4 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
5 Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F C
 
Lag 26 Kl: 12:50
1 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
2 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Tiril Melkild Andebu J.F.F B
5 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
 
Lag 27 Kl: 13:00
1 Roger Granli Stange J.F.F A
2 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
4 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
5      
 
Lag 28 Kl: 13:15
1 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
2 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
3 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
5 Severin Larsen Stange J.F.F A
 
Lag 29 Kl: 13:25
1 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
2 Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
3 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
4 Nicolai Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
5 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
 
Lag 30 Kl: 13:35
1 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
2 Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
3 Marius Sørengen Ski J.F.F A
4 Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
5 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
 
Lag 31 Kl: 13:45
1 Roy Wagner Andebu J.F.F C
2 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
3 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F B
4 Espen Furuseth Moss og Omegn J.F.F C
5 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
 
Lag 32 Kl: 13:55
1 Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
2      
3 Kevin Sterner Tunsjø J.F.F C
4 Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
5 Runar Holberg Vennesla J.S.P.F.F C
 
Lag 33 Kl: 14:05
1 Trygve Larssen Ås J.F.F A
2 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
3 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
4 Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 34 Kl: 14:15
1 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
2 Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F B
3 Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F B
4      
5 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F C
 
Lag 35 Kl: 14:25
1 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
2 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
3 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
4 Stian Røed Gjerstad J.F.F C
5 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)