www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Opplandscupen 2022 sammenlagt
- Opplandscupen 2022 klassedelt
- Opplandscupen 2022 Klassedelt
- Pinsecupen 2022 sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kvam J.F.F
 
Opplandcup 2022 50 skudd JT - Kvam J.F.F
5. juni 2022

Oppdatert: 27.08.2022 kl 18:45

Opplandscupen 2022 Klassedelt


Klasse A
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
1. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
14. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
15. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Alvdal J.F.F
22. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Fron J.F.F
4. juni
Kvam J.F.F
5. juni
Kvam J.F.F
6. juni
Vestre Slidre J.F.L
11. juni
Nord-Aurdal J.F.F
12. juni
Sel J.F.F
18. juni
Fron J.F.F
19. juni
Biri J.F.F
25. juni
Lillehammer J.F.F
26. juni
Lesja J.F.F
2. juli
Lesja J.F.F
2. juli
Dovre J.F.F
3. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ringebu og Fåvang J.F.F
29. mai
Finale
27. august
Sum
6 stevner
1.
Vegar Kveum

Skjåk J.F.L
46474647443642474744464748475047464445484548495049504848504948346
2.
Leif Henry Klokset

Løiten J.F.F
4743434442493842474948494948484949342
3.
Geir Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
4542464745454245394647494849454749474644414948474747453948340
4.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
44454743444547444844434648504946464946494647463948484847340
5.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
454639414343504746465048484749339
6.
Kent Arild Moldal

Kvam J.F.F
42404643424139444848474247444848484549444646244542444544424649338
7.
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
474944484845464746464746494648495045338
8.
Robert Jensvoll

Kvam J.F.F
4643484645434749494746464848484746484747474746484748474846336
9.
Anton Mellemsdokken

Fron J.F.F
4444494538474541464245434447494746354047494444454443484247434346335
10.
Jan Ove Sønstevold

Fron J.F.F
484542444742474346454545484845464647464649454747334
11.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
3945404541434346414744473942474945434448414445414543424642474748444647484742329
12.
Ivar Sveen

Nordre Land J.F.F
4845424744454844394349326
13.
Kristian Tolaas Lillevik

Skåla J.F.F
42454839384944464546444645454446326
14.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
3538394441394343464648444748323
15.
Erik Hemli

Ringebu og Fåvang J.F.F
4743434541464244454444454542315
16.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
3841413836434539304041324245434745424547424141454040454340434444454241315
17.
Bjørnar Jensås

Nidaros J.S.K
44464950454850288
18.
Jan Magne Hoel

Skaun J.F.F
41465048424845414449286
19.
Rune Knappskog

Bergens J.F.
494748454747283
Bent A. Døving

Ørskog J.S.S
464646485047283
Arve Kammen

Gjemnes J.F.F
474946445047283
Espen Luka

Ørskog J.S.S
4644444745484545484846283
Geir Milsteinhaugen

Kvam J.F.F
4345384841424542464943434447444241454844444242283
24.
Otto Edvin Roaldsøy

Averøy J.F.F
474645484647279
25.
Arild Johansen

Askvoll J.F.L
454546464648276
26.
Eva Kristin Oliversen

Kvam J.F.F
424644474748274
27.
Terje Johansen

Askvoll J.F.L
454346454846273
Jim Pedersen

Alta J.F.F
474849394545273
29.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
46424246434746270
30.
Håkon Kveum

Sel J.F.F
4649475048240
31.
Klas Inge Elisenberg

Løiten J.F.F
38383934353841363637231
32.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
46474848189
33.
Even André Kammen

Aure J.F.F
48464546185
34.
Arild Gangdal

Eid J.F.L
43464348180
35.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
44464445179
36.
Johan Harstad

Gjemnes J.F.F
495099
37.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
504898
38.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
454388
39.
Jan Lyngstad

Vestre Slidre J.F.L
4949
40.
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
4545

Klasse B
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
1. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
14. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
15. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Alvdal J.F.F
22. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Fron J.F.F
4. juni
Kvam J.F.F
5. juni
Kvam J.F.F
6. juni
Vestre Slidre J.F.L
11. juni
Nord-Aurdal J.F.F
12. juni
Sel J.F.F
18. juni
Fron J.F.F
19. juni
Biri J.F.F
25. juni
Lillehammer J.F.F
26. juni
Lesja J.F.F
2. juli
Lesja J.F.F
2. juli
Dovre J.F.F
3. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ringebu og Fåvang J.F.F
29. mai
Finale
27. august
Sum
6 stevner
1.
John Solbakken

Biri J.F.F
42444742464847464745484847332
2.
Arild Hemli

Kvam J.F.F
47474545474445504448329
3.
Kjetil Kleven

Ringebu og Fåvang J.F.F
404547474647464846327
4.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
484645414547454441374546414741434844326
5.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
43463634404342494242413846424846474644326
6.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
464748444638444448323
7.
Stefan Vågseter

Skåla J.F.F
424443404444474243454545434443464545318
8.
Cato Wang

Løiten J.F.F
423939374341324244423942464244453845414547316
9.
Thomas Nyborg

Ringebu og Fåvang J.F.F
40343542444144474641454642433842314
10.
Ken-Are Olafsen

Fron J.F.F
4143434442464844424544434641314
11.
Bjørn Wiggo Bergum

Gjøvik og Vardal J.F.
443739393535414442373542383546464643464338414141313
12.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
39374540453942384146414546423941454341454137394538424541313
13.
Helge Østlie

Nord-Odal J.F.F
39414047424444434842310
14.
John Sveen

Nordre Land J.S.K
4246454343434346309
15.
Kasper Slettan

Tynset J.F.F
43464345444542308
16.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
424144384245474343306
17.
Stine Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
43394441313942424444413344303
18.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
3430343434333843373942434540290
19.
Marianne Kristiansen

Fron J.F.F
364035354239453936414036414039383439288
20.
Lars Erik Gausen

Ringebu og Fåvang J.F.F
464142424945463637414635494743444640424745394647474845454646287
21.
Lars Gunnar Larsen

Herøy og Sande J.F.F
404544414845464747278
Jan Roar Stølan

Surnadal J.F.F
444444414347484047464644278
23.
Håkon Ekornrud

Askvoll J.F.L
484944444745277
Øystein Solberg

Fron J.F.F
4544435044504244277
25.
Roar Ingve Døving

Ørskog J.S.S
464547464744275
26.
Bjørn Milsteinhaugen

Fron J.F.F
4643414448444745274
27.
Bjørnar Ridderhaugen

Nordre Land J.S.K
44474449434642273
28.
Per Oskar Hjelseth

Ørskog J.S.S
444442444446454844271
Arne Heggem

Surnadal J.F.F
424447464448271
30.
Thore Grinden

Løiten J.F.F
394144474642454040414241454241269
31.
Magne Steinehaugen

Kvam J.F.F
45433945464441264
32.
Henning Solhaug

Nord-Odal J.F.F
444346463839434141263
33.
Thor Andre Basmoen

Skåla J.F.F
4337444242404338454541262
Erland Moe

Øyer-Tretten J.F.F
444346464538262
35.
Bjørn Moe

Nord-Odal J.F.F
464644434141261
36.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
464537484439259
37.
Stig Ole Åsen

Løiten J.F.F
43434038424444256
38.
Kjell Magne Haukås

Averøy J.F.F
3739404439394241374045252
39.
Henning Godlien Strand

Ringebu og Fåvang J.F.F
453836443345353836383740250
40.
Stian Ulfstein

Herøy og Sande J.F.F
45494644184
41.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
47414347178
42.
Karl Rune Konstad

Hølonda J.F.F
41424744174
43.
Monica Skår

Løiten J.F.F
43384341165
44.
Anders Karlsson

Hølonda J.F.F
39364636157
45.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
40363941156
46.
Roger Trøftmoen

Nord-Odal J.F.F
35413741154
47.
Arne Bårdsløkken

Ringebu og Fåvang J.F.F
31393842150
48.
Bjarte Mittet

Åndalsnes og Omegn J.F.F
454844137
49.
Jan Kåre H. Tveter

Nord-Odal J.F.F
454442131
50.
Kai Arne Skreden

Fron J.F.F
414642129
51.
Espen Bakken

Skåla J.F.F
443739120
52.
Ole Jonas Bråtesveen

Heidal J.F.F
354338116
53.
Tom Westby

Hof Vestre J.F.F
363436106
54.
Morten Moe

Øyer-Tretten J.F.F
474592
55.
Jan Marka

Enebakk J.F.F
424688
56.
Bjørn Roald Langnes

Eide J.F.F
434386
57.
Rolf Kvisvik

Averøy J.F.F
424284
Sigurd Silset

Gjemnes J.F.F
414384
59.
Vidar Opheim

Vestre Slidre J.F.L
384482
Odd Egil Larsen

Båstad Grunneier J.F.F
394382
61.
Per Norbert Stodola

Vestre Toten J.F.F
384280
62.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
364177
63.
Silje Skattebo

Nord-Aurdal J.F.F
324274
64.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
413273
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
324173
66.
Helge Arnfinn Eide

Eide J.F.F
323062
67.
Kim M. Bølviken Hagebråten

Nord-Aurdal J.F.F
4747
68.
Sigurd Øien

Heidal J.F.F
4646
69.
Erik Kristofferstuen

Søndre Land J.F.F
4444
70.
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
4343
71.
Per Ivar Søvik

Ørskog J.S.S
221941
72.
Mats Bråten

Vestre Slidre J.F.L
4040
73.
Roy Helli

Biri J.F.F
3939
74.
Roger Nygaard

Vang J.F.F
3636
75.
Arne Vegard Mellum

Vang J.F.F
3434

Klasse C
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
1. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
14. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
15. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Alvdal J.F.F
22. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Fron J.F.F
4. juni
Kvam J.F.F
5. juni
Kvam J.F.F
6. juni
Vestre Slidre J.F.L
11. juni
Nord-Aurdal J.F.F
12. juni
Sel J.F.F
18. juni
Fron J.F.F
19. juni
Biri J.F.F
25. juni
Lillehammer J.F.F
26. juni
Lesja J.F.F
2. juli
Lesja J.F.F
2. juli
Dovre J.F.F
3. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ringebu og Fåvang J.F.F
29. mai
Finale
27. august
Sum
6 stevner
1.
Kevin Stuldalen

Biri J.F.F
4647414644454543434743319
2.
Iver Andrè Josten

Kvam J.F.F
444446434540463837464244414044434444454145317
3.
Stig Nesseth

Tynset J.F.F
383838363835373944394345444445414143308
4.
Thomas Keidel

Biri J.F.F
35432732424243303134384245295
5.
Morten Andersen

Koppang J.S.K
4242444138383841394438292
6.
Asbjørn Nyborg

Ringebu og Fåvang J.F.F
34423226373235373642353432433642443038288
7.
Oddbjørn Løken

Nordre Land J.F.F
4037414232403144276
8.
Thomas Bjørkås

Løiten J.F.F
404646474441484343274
9.
Stian Hoff

Ørskog J.S.S
464243464645268
10.
Ola Stivold

Halsa J.F.F
414546444643265
11.
Fabian Davik

Ørskog J.S.S
464242434742262
Tor Gaute Nesset

Kvam J.F.F
37333936403831404638463942424442262
13.
Mats Olafsen

Nordre Land J.S.K
303635383337383732343540261
14.
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
464437383845414037254
15.
Kurt Are Skarbø

Herøy og Sande J.F.F
404138453944414139252
16.
Halvor Brustuen Bråten

Fron J.F.F
323434353543423942433842251
17.
Anne Jorunn Kasin

Ørskog J.S.S
384037334439434141248
Cato Joten

Fron J.F.F
404040434540248
19.
Daniel Bergli

Fron J.F.F
4039353236384044323936240
20.
Marius Løkken

Sel J.F.F
373839363742229
21.
Christen Bårdsløkken

Ringebu og Fåvang J.F.F
36423937373232223
22.
Simen Knuts Scheie

Fron J.F.F
333737353641219
23.
Alexander Klokset

Nesset J.S.P.F.L
44394344170
24.
Jeanette Davik

Ørskog J.S.S
282926283024165
25.
Espen Martinussen

Sel J.F.F
192819333429162
26.
Stian Røed

Gjerstad J.F.F
36424041159
27.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
242427281929151
28.
Oliver Grøthe

Fron J.F.F
32383344147
29.
Hauk Amundsen Øren

Lesja J.F.F
454144130
30.
Hans Martin Bull

Eide J.F.F
27253730119
31.
Sivert Bjerkestrand

Skåla J.F.F
403840118
32.
Simen Olafsen

Alvdal J.F.F
2422151729107
33.
Morten Rudi

Ringebu og Fåvang J.F.F
354229106
Fredrik Hagen

Lesja J.F.F
403333106
35.
Marcus Nybakken

Furnes J.F.F
354026101
36.
Bård Grøtting

Alvdal J.F.F
454691
37.
Ståle Bråten

Nord-Aurdal J.F.F
444589
38.
Kristoffer Moldskred

Herøy og Sande J.F.F
454388
39.
Ola Berntsen

Vang J.F.F
28283187
40.
Trond Sunnset

Hølonda J.F.F
424486
41.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
414384
Bent Inge Håkenstad

Holter J.F.F
424284
43.
Ole-Kristian Berget

Sel J.F.F
404383
44.
Ronny Opheim

Nord-Aurdal J.F.F
364682
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
424082
Christian Ekstrøm

Lillestrøm og Strømmen J.F.F
463682
47.
Kjetil Svendsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
413980
48.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
384179
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
413879
50.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
364076
51.
Magnus Egge

Fron J.F.F
373875
52.
Jørn Berget

Alvdal J.F.F
393574
53.
Thomas Eiesar

Stange J.F.F
373370
54.
Marius Johansen

Vestre Toten J.F.F
333467
55.
Jonas Hammer

Alvdal J.F.F
20252065
56.
Lars Martin Østgårdseggen

Os J.F.F
342862
57.
Johnny Omdahl

Vestre Toten J.F.F
292958
58.
Tom Haugrud

Fron J.F.F
262854
59.
Frode Weeg

Nord-Aurdal J.F.F
4545
60.
Alexander Floor

Stange J.F.F
4444
61.
Øystein Sundheim

Vestre Slidre J.F.L
4242
Stig Morten Solberg

Vestre Slidre J.F.L
4242
63.
Jostein Bjørnsveen

Søndre Land J.F.F
4141
Sivert Kløvstad

Alvdal J.F.F
4141
Torgeir Asgrimsplass

Ål J.F.F
4141
66.
Petter Andreas Kvalsvik

Nordre Land J.F.F
4040
Kim Andre Karlsen Strandum

(ingen klubb)
4040
68.
Inge Olav Murud

Alvdal J.F.F
3939
Gjermund Lillehaug

Nordre Land J.F.F
3939
John Arne Torp

Skogen J.S.K
3939
71.
Kenneth Kleven Hvattum

Ringebu og Fåvang J.F.F
3838
Thor Arne Rydland

Nordre Land J.F.F
3838
73.
Sondre Riise Midtun

Nord-Aurdal J.F.F
3737
74.
Ole Henry Slåttsveen

Vestre Slidre J.F.L
3434
Eirik Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
3434
76.
Erik Bergum

Toten J.F.F Lodd Nr. 2
1010

Klasse D1
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
1. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
14. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
15. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Alvdal J.F.F
22. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Fron J.F.F
4. juni
Kvam J.F.F
5. juni
Kvam J.F.F
6. juni
Vestre Slidre J.F.L
11. juni
Nord-Aurdal J.F.F
12. juni
Sel J.F.F
18. juni
Fron J.F.F
19. juni
Biri J.F.F
25. juni
Lillehammer J.F.F
26. juni
Lesja J.F.F
2. juli
Lesja J.F.F
2. juli
Dovre J.F.F
3. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ringebu og Fåvang J.F.F
29. mai
Finale
27. august
Sum
6 stevner
1.
Per Arne Vaterland

Kvam J.F.F
383736332939423323454342393537287
2.
Kristoffer Joten

Fron J.F.F
35403334263945384143323536302936282
3.
Ole Markus Nyborg

Ringebu og Fåvang J.F.F
3837373342352530252
4.
Even Tromsnes

Ringebu og Fåvang J.F.F
3034373238352845251
5.
Adrian Martinussen

Sel J.F.F
182621343935173
6.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
37394344163
7.
Kåre Magnus Vaterland

Kvam J.F.F
37373642152
8.
Kristian Sæther Hemli

Kvam J.F.F
23242231100
9.
Noah Sævik

Herøy og Sande J.F.F
25323289
10.
Jonathan Moen

Ringebu og Fåvang J.F.F
1015272981
11.
Daniel Ulland Dahlsrud

Vang J.F.F
3434
12.
Amund Bakken

Sel J.F.F
3030
13.
Kristian Hemli

(ingen klubb)
1515

Klasse D2
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
23. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Ullensaker J.F.F
24. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
30. april
Løiten J.F.F
1. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
14. mai
Ringebu og Fåvang J.F.F
15. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Tynset J.F.F
21. mai
Alvdal J.F.F
22. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Vestre Toten J.F.F
28. mai
Fron J.F.F
4. juni
Kvam J.F.F
5. juni
Kvam J.F.F
6. juni
Vestre Slidre J.F.L
11. juni
Nord-Aurdal J.F.F
12. juni
Sel J.F.F
18. juni
Fron J.F.F
19. juni
Biri J.F.F
25. juni
Lillehammer J.F.F
26. juni
Lesja J.F.F
2. juli
Lesja J.F.F
2. juli
Dovre J.F.F
3. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
30. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ringebu og Fåvang J.F.F
31. juli
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
5. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
6. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ørskog J.S.S
7. august
Ringebu og Fåvang J.F.F
29. mai
Finale
27. august
Sum
6 stevner
1.
Fredrik Høgset Tolaas

Skåla J.F.F
42474445464546454847504749334
2.
Sondre Hoel Svendsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
444146434743264
3.
Knut Olav Samuelsen

Skåla J.F.F
413937314341394342414242253
4.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll J.F.L
404335444443249
5.
Kristoffer Jensås

Nidaros J.S.K
384041394344245
6.
Jon Magne Moldal

Heidal J.F.F
343533102
7.
Jon Fredrik Vesteng

Trøgstad J.F.F
434992
8.
Thomas Astad

Gjemnes J.F.F