www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kvam J.F.F
 
Opplandcup 2022 50 skudd JT - Kvam J.F.F
5. juni 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 63
Navn Klubb Klasse
Adrian Martinussen Sel J.F.F D1
Aina Halldén Ullensaker J.F.F E1
Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F
Anna Lena Vaterland Kvam J.F.F F
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
Arild Hemli Kvam J.F.F B
Arne Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F B
Asbjørn Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F C
Bjørn Milsteinhaugen Fron J.F.F B
Christen Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F C
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
Daniel Bergli Fron J.F.F C
Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F A
Erik Sydbøge Biri J.F.F B
Erland Moe Øyer-Tretten J.F.F B
Espen Martinussen Sel J.F.F C
Even Tromsnes Ringebu og Fåvang J.F.F D1
Geir Milsteinhaugen Kvam J.F.F A
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
Halvor Brustuen Bråten Fron J.F.F C
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Inger Elise Sveen Kvam J.F.F F
Ingunn Skaare Kvam J.F.F F
Iver Andrè Josten Kvam J.F.F C
Jan Olav Monsbakken (ingen klubb) A
Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
Johanne Kvamme Bjørge Kvam J.F.F F
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
Kevin Stuldalen Biri J.F.F C
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A
Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E1
Kristoffer Joten Fron J.F.F D1
Kåre Magnus Vaterland Kvam J.F.F D1
Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F A
Marianne Kristiansen Fron J.F.F B
Marius Løkken Sel J.F.F C
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Mats Olafsen Nordre Land J.S.K C
Monica Jensvoll Kvam J.F.F F
Oliver Grøthe Fron J.F.F C
Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D1
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F B
Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
Rolf Kristian Eilertsen Hølonda J.F.F E1
Simen Knuts Scheie Fron J.F.F C
Simen Olafsen Alvdal J.F.F C
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
Stig Nesseth Tynset J.F.F C
Thomas De Wit Biri J.F.F B
Thomas Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F B
Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
Tor Gaute Nesset Kvam J.F.F C
Torstein Krok Kvam J.F.F D2
Trond Gammeltorp Kvam J.F.F E1
Vegar Kveum Skjåk J.F.L A
Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E2
Øistein Olsen Ullensaker J.F.F E2
Øystein Solberg Fron J.F.F B


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)