www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kvam J.F.F
 
Opplandcup 2022 50 skudd JT - Kvam J.F.F
5. juni 2022

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bane 1
11 Tor Gaute Nesset Kvam J.F.F C
22 Håkon Kveum Sel J.F.F A
33 Adrian Martinussen Sel J.F.F D1
44 Marius Løkken Sel J.F.F C
55 Johanne Kvamme Bjørge Kvam J.F.F F
 
Lag 2 Kl: 09:20 - Bane 1
61      
72 Simen Knuts Scheie Fron J.F.F C
83 Arild Hemli Kvam J.F.F B
94 Halvor Brustuen Bråten Fron J.F.F C
105 Erik Sydbøge Biri J.F.F B
 
Lag 3 Kl: 09:40 - Bane 1
111 Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F A
122 Espen Martinussen Sel J.F.F C
133 Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E1
144 Simen Olafsen Alvdal J.F.F C
155 Christen Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F C
 
Lag 4 Kl: 10:00 - Bane 1
161 Even Tromsnes Ringebu og Fåvang J.F.F D1
172 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
183 Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F
194      
205 Bjørn Milsteinhaugen Fron J.F.F B
 
Lag 5 Kl: 10:20 - Bane 1
211 Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
222 Jan Olav Monsbakken (ingen klubb) A
233      
244 Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
255 Mats Olafsen Nordre Land J.S.K C
 
Lag 6 Kl: 10:40 - Bane 1
261 Øystein Solberg Fron J.F.F B
272      
283 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
294 Aina Halldén Ullensaker J.F.F E1
305 Asbjørn Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F C
 
Lag 7 Kl: 11:00 - Bane 1
311 Vegar Kveum Skjåk J.F.L A
322 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
333 Rolf Kristian Eilertsen Hølonda J.F.F E1
344 Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E2
355 Thomas Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 11:20 - Bane 1
361 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F A
372 Trond Gammeltorp Kvam J.F.F E1
383 Erland Moe Øyer-Tretten J.F.F B
394 Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
405 Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
 
Lag 9 Kl: 11:40 - Bane 1
411 Iver Andrè Josten Kvam J.F.F C
422 Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B
433 Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D1
444 Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F B
455 Anna Lena Vaterland Kvam J.F.F F
 
Lag 10 Kl: 12:00 - Bane 1
461      
472 Kristoffer Joten Fron J.F.F D1
483 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
494 Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A
505 Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A
 
Lag 11
511 Inger Elise Sveen Kvam J.F.F F
522 Arne Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F B
533 Kevin Stuldalen Biri J.F.F C
544 Thomas De Wit Biri J.F.F B
555 Oliver Grøthe Fron J.F.F C
 
Lag 12
561 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
572      
583 Torstein Krok Kvam J.F.F D2
594 Stig Nesseth Tynset J.F.F C
605 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
 
Lag 13
611 Marianne Kristiansen Fron J.F.F B
622 Øistein Olsen Ullensaker J.F.F E2
633 Monica Jensvoll Kvam J.F.F F
644 Daniel Bergli Fron J.F.F C
655 Ingunn Skaare Kvam J.F.F F
 
Lag 14
661 Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
672 Kåre Magnus Vaterland Kvam J.F.F D1
683 Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
694 Geir Milsteinhaugen Kvam J.F.F A
705      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)