www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Kveldsstevne cup (Sammenlagt)
- Kveldsstevne cup (Klassedelt)
- Resultater klassedelt - 6 poster
- Resultater sammenlagt - 6 poster
Pňmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til ┼mot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - ┼mot J.F.F
2. september 2021

Oppdatert: 02.09.2021 kl 19:45

Resultater klassedelt - 6 poster

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Tom Johnny Myrvold

┼mot J.F.F
961099346
2.
Bj°rn Trydal

┼mot J.F.F
99989246
3.
Tore Brovold

Stange J.F.F
871099245
4.
Knut Olav Gjerstad

L°iten J.F.F
69879342
5.
Knut Nordli

L°iten J.F.F
77899242
6.
Thomas Nyberget

┼mot J.F.F
89868241
7.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
891057241
8.
┼shild Camilla Nordli

┼mot J.F.F
89887040
9.
Per Fleischmann

┼mot J.F.F
77877339
10.
Alf Dennis Myrvold

┼mot J.F.F
77957237
11.
Brede Ensrud

L°iten J.F.F
65758233
12.
Jonas Filtvedt

┼mot J.F.F

Klasse B
1.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8810109348
2.
Jesper Maj Larsen

Bj°rkelangen J.F.F
89979345
3.
Stian Tollefsen

┼mot J.F.F
971088244
4.
Roger Granli

Stange J.F.F
961097243
5.
Cato Wang

L°iten J.F.F
79978242
6.
Ronny Fjeldvang

L°iten J.F.F
77789240
7.
Ina Mari Alterhaug Tverrň

Skogen J.S.K
98678240
8.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
69879140
9.
Jonny L°kken

Nordre Elverum J.F.G.F
77958238
10.
Christer Tollefsen

┼mot J.F.F
77878138
11.
Lene StorbŠk

Trysil J.F.F
66777336
12.
Ronny Hokňsmoen

Skogen J.S.K
49458333
13.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
86736131
14.
Elisabeth Hokňsmoen

Skogen J.S.K
77447130
15.
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F

Klasse C
1.
Robert Syversen

┼mot J.F.F
78988343
2.
Lars-Ivar GrŠsli

Tynset J.F.F
578107138
3.
Rune Furuseth

Geilo J.F.F
59849237
4.
Henning L°kken

Alvdal J.F.F
69594235
5.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
77947135
6.
Glenn Ryn Tonning

Tynset J.F.F
85487234
7.
Rune Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
57865233
8.
Kenth Bjerkeli

Furnes J.F.F
57964233
9.
Mathias Furuseth Martinsen

Geilo J.F.F
54852125
10.
Kevin Brubakken

L°iten J.F.F
34387025
11.
Christian Lundbye

┼mot J.F.F
47163223

Klasse D1
1.
Mathias Emil Lundbye

┼mot J.F.F
56547027
2.
Kevin Andresen Skjerpen

┼mot J.F.F
22125113

Klasse D2
1.
Malin Emilie Hoel Wang

L°iten J.F.F
33358123

Klasse E1
1.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
99767139
2.
Frank Iversen

Furnes J.F.F
66954131
3.
Arild Kristiansen

Furnes J.F.F
36744024

Klasse E2
1.
Oddvar Tidemandsen

┼mot J.F.F
69258131
2.
Per Hvidsten

(ingen klubb)
25835124
3.
Frank Havik

Furnes J.F.F
65404120

Klasse F
1.
Linda Dalbak

L°iten J.F.F
85687236
2.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
67426227
Copyright ę 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)