www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - Åmot J.F.F
2. september 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 17:00
1 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
2 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
3 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
4 Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 17:10
1 Knut Nordli Løiten J.F.F A
2      
3 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
4 Rune Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
5 Robert Syversen Åmot J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 17:20
1 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
2 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
3 Tore Brovold Stange J.F.F A
4 Roger Granli Stange J.F.F B
5 Stian Tollefsen Åmot J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 17:30
1 John Arne Torp Skogen J.S.K B
2 Johan Aurbakken Eidskog J.F.F B
3 Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
4      
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 17:40
1 Frank Havik Furnes J.F.F E2
2 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F C
3 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
4 Arild Kristiansen Furnes J.F.F E1
5 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 17:50
1      
2 Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
3      
4 Christian Lundbye Åmot J.F.F C
5 Henning Løkken Alvdal J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 18:00
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2      
3 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K B
4 Kevin Andresen Skjerpen Åmot J.F.F D1
5 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 18:10
1 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F B
2 Linda Dalbak Løiten J.F.F F
3 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K B
4 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
5 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 18:20
1 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
2 Even Smedstad Skogen J.S.K A
3 Mathias Furuseth Martinsen Geilo J.F.F C
4 Rune Furuseth Geilo J.F.F C
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 18:30
1 Glenn Ryn Tonning Tynset J.F.F C
2 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F C
3 Cato Wang Løiten J.F.F B
4 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
5 Kevin Brubakken Løiten J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 15:30
1 Bjørn Trydal Åmot J.F.F A
2 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
4 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)