www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Kveldsstevne cup (Sammenlagt)
- Kveldsstevne cup (Klassedelt)
- Resultater klassedelt - 6 poster
- Resultater sammenlagt - 6 poster
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - Åmot J.F.F
2. september 2021

Oppdatert: 02.09.2021 kl 19:45

Kveldsstevne cup (Klassedelt)


Klasse A
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Bjørn Trydal

Åmot J.F.F
4549494948195
2.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
4450494943192
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
4748494548192
4.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
3847504841186
5.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
4449404543181
6.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
4148444639179
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
4644414742179
8.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
45464435170
9.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
474544136
10.
Petter Martinsen

Åmot J.F.F
414745133
11.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
474794
12.
Tore Brovold

Stange J.F.F
454792
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
484492
14.
Magnus Stenbrenden

Jordet J.F.F
424789
15.
Knut Nordli

Løiten J.F.F
444488
16.
Severin Larsen

Stange J.F.F
454186
17.
Jimmy Lungström

Bømlo J.F.L
5050
18.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
4646
19.
Leif Henry Klokset

Løiten J.F.F
4545
20.
Stefan Sætaberget Hammer

Brandval J.F.F
4242
21.
Vidar Myrvold

Løiten J.F.F
4040
Stian Eikåsen

Jæren J.F.L
4040

Klasse B
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
5049495046198
2.
Jørn Heggbrenna

Jordet J.F.F
46504449189
3.
Roger Granli

Stange J.F.F
46484745186
4.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
44434549181
5.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
38493650173
6.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
46423942169
7.
Lene Storbæk

Trysil J.F.F
3344453938166
8.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
41454233161
9.
Cato Wang

Løiten J.F.F
42403344159
10.
Elisabeth Hokåsmoen

Skogen J.S.K
3842364132157
11.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
39373642154
12.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
35393742153
13.
Espen Teppdalen Nordsveen

Åmot J.F.F
454943137
14.
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
473941127
15.
Ole Kristian Stenhaug

Løiten J.F.F
484492
16.
Kenneth Arvesen

Løiten J.F.F
434184
17.
Steinar Wiik

Åmot J.F.F
473683
18.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
473582
19.
Jonny Løkken

Nordre Elverum J.F.G.F
374077
20.
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
344175
21.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
4848
22.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
4747
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
4747
24.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
4545
25.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
4343
Leif Tobias Løvlund Vestling

Jordet J.F.F
4343
27.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
4242
28.
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
4141
Magnus S Nyhuus

Jordet J.F.F
4141
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
4141
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
4141
32.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
4040
Martin Borchgrevink

Nes og Helgøya J.F.F
4040
34.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
3838
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
3838
Thore Grinden

Løiten J.F.F
3838
37.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
2828
38.
Kjetil Pedersen

Tjølling J.F.F
22

Klasse C
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
3545374040162
2.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
43383545161
3.
Kenth Bjerkeli

Furnes J.F.F
41393535150
4.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
2545283837148
5.
Glenn Ryn Tonning

Tynset J.F.F
41323636145
6.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
2728282937122
7.
Atle Nordhagen

Løiten J.F.F
374136114
8.
Rune Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
393335107
9.
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
384583
10.
David Stafford

Åmot J.F.F
273865
11.
Marius Mickelson

Stange J.F.F
273259
12.
Juul Oskar Juliussen Harviken

Åmot J.F.F
273158
13.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
242953
14.
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
152742
15.
Rune Furuseth

Geilo J.F.F
3939
16.
Vegard Myrvold

Heradsbygd J.F.F
3737
Kasper Tuhus

Eidskog J.F.F
3737
Kjell Rune Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
3737
19.
Mathias Skramstad Vangli

Osen J.F.L
3636
20.
Krister Skoglund

Nordre Elverum J.F.G.F
3434
21.
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
3333
22.
Magnus W Skaret

Åmot J.F.F
3232
23.
Hans Harfaldet

Brandval J.F.F
3030
24.
Arnfinn Mo

Åmot J.F.F
2929
25.
Mathias Furuseth Martinsen

Geilo J.F.F
2727
26.
Christian Lundbye

Åmot J.F.F
2525
27.
Stein Ola Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
2323
28.
Erik Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
2121

Klasse D1
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Kevin Andresen Skjerpen

Åmot J.F.F
2740322915128
Oliver Walmsnæss

Åmot J.F.F
352831342128
3.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
34253929127
4.
Isac Ynnesdal

Bømlo J.F.L
4444
5.
Oscar Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
4343
6.
Iver Aumoen Bertelrud

Alvdal J.F.F
2929
7.
Vetle Eggestad

Alvdal J.F.F
2727
Jan Einar Kristiansen

(ingen klubb)
2727

Klasse D2
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
3135403425140
2.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
4949
3.
Nicolai Ynnesdal

Bømlo J.F.L
4444

Klasse E1
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
48464343180
2.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
40433941163
3.
Frank Iversen

Furnes J.F.F
37353533140
4.
Arild Kristiansen

Furnes J.F.F
22262726101
5.
Øyvind Tollefsen

Åmot J.F.F
394786
6.
Per Østigård

Tynset J.F.F
4141
7.
Arne Hovde

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
3737
8.
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
2727

Klasse E2
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
4243414133167
2.
Frank Havik

Furnes J.F.F
22323422110
3.
Arild Larsen

Furnes J.F.F
272956
4.
Per Hvidsten

(ingen klubb)
2626

Klasse F
6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
39223538134
2.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
2827312829116
3.
Siri Iren Obrestad

Jæren J.F.L
2222
Nina Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
2222
5.
Bjørg Kristiansen

Furnes J.F.F
1717
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)