www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Kveldsstevne cup (Sammenlagt)
- Kveldsstevne cup (Klassedelt)
- Resultater klassedelt - 6 poster
- Resultater sammenlagt - 6 poster
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - Åmot J.F.F
2. september 2021

Oppdatert: 02.09.2021 kl 19:45

Kveldsstevne cup (Sammenlagt)

6. mai
3. juni
1. juli
5. august
2. september
Sum
4 stevner
1.
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
5049495046198
2.
Bjørn Trydal

Åmot J.F.F
4549494948195
3.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
4450494943192
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
4748494548192
5.
Jørn Heggbrenna

Jordet J.F.F
46504449189
6.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
3847504841186
Roger Granli

Stange J.F.F
46484745186
8.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
44434549181
Even Smedstad

Skogen J.S.K
4449404543181
10.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
48464343180
11.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
4148444639179
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
4644414742179
13.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
38493650173
14.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
45464435170
15.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
46423942169
16.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
4243414133167
17.
Lene Storbæk

Trysil J.F.F
3344453938166
18.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
40433941163
19.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
3545374040162
20.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
43383545161
John Arne Torp

Skogen J.S.K
41454233161
22.
Cato Wang

Løiten J.F.F
42403344159
23.
Elisabeth Hokåsmoen

Skogen J.S.K
3842364132157
24.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
39373642154
25.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
35393742153
26.
Kenth Bjerkeli

Furnes J.F.F
41393535150
27.
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
2545283837148
28.
Glenn Ryn Tonning

Tynset J.F.F
41323636145
29.
Frank Iversen

Furnes J.F.F
37353533140
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
3135403425140
31.
Espen Teppdalen Nordsveen

Åmot J.F.F
454943137
32.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
474544136
33.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
39223538134
34.
Petter Martinsen

Åmot J.F.F
414745133
35.
Kevin Andresen Skjerpen

Åmot J.F.F
2740322915128
Oliver Walmsnæss

Åmot J.F.F
352831342128
37.
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
34253929127
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
473941127
39.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
2728282937122
40.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
2827312829116
41.
Atle Nordhagen

Løiten J.F.F
374136114
42.
Frank Havik

Furnes J.F.F
22323422110
43.
Rune Myrvold

Nordre Elverum J.F.G.F
393335107
44.
Arild Kristiansen

Furnes J.F.F
22262726101
45.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
474794
46.
Tore Brovold

Stange J.F.F
454792
Ole Kristian Stenhaug

Løiten J.F.F
484492
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
484492
49.
Magnus Stenbrenden

Jordet J.F.F
424789
50.
Knut Nordli

Løiten J.F.F
444488
51.
Severin Larsen

Stange J.F.F
454186
Øyvind Tollefsen

Åmot J.F.F
394786
53.
Kenneth Arvesen

Løiten J.F.F
434184
54.
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
384583
Steinar Wiik

Åmot J.F.F
473683
56.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
473582
57.
Jonny Løkken

Nordre Elverum J.F.G.F
374077
58.
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
344175
59.
David Stafford

Åmot J.F.F
273865
60.
Marius Mickelson

Stange J.F.F
273259
61.
Juul Oskar Juliussen Harviken

Åmot J.F.F
273158
62.
Arild Larsen

Furnes J.F.F
272956
63.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
242953
64.
Jimmy Lungström

Bømlo J.F.L
5050
65.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
4949
66.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
4848
67.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
4747
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
4747
69.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
4646
70.
Leif Henry Klokset

Løiten J.F.F
4545
Mortén Resell

Tynset J.F.F
4545
72.
Nicolai Ynnesdal

Bømlo J.F.L
4444
Isac Ynnesdal

Bømlo J.F.L
4444
74.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
4343
Leif Tobias Løvlund Vestling

Jordet J.F.F
4343
Oscar Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
4343
77.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
4242
Kevin Brubakken

Løiten J.F.F
152742
Stefan Sætaberget Hammer

Brandval J.F.F
4242
80.
Per Østigård

Tynset J.F.F
4141
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
4141
Magnus S Nyhuus

Jordet J.F.F
4141
Jan-Didrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
4141
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
4141
85.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
4040
Martin Borchgrevink

Nes og Helgøya J.F.F
4040
Vidar Myrvold

Løiten J.F.F
4040
Stian Eikåsen

Jæren J.F.L
4040
89.
Rune Furuseth

Geilo J.F.F
3939
90.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
3838
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
3838
Thore Grinden

Løiten J.F.F
3838
93.
Arne Hovde

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
3737
Vegard Myrvold

Heradsbygd J.F.F
3737
Kasper Tuhus

Eidskog J.F.F
3737
Kjell Rune Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
3737
97.
Mathias Skramstad Vangli

Osen J.F.L
3636
98.
Krister Skoglund

Nordre Elverum J.F.G.F
3434
99.
Simen Simensen

Sørskogbygda J.S.K
3333
100.
Magnus W Skaret

Åmot J.F.F
3232
101.
Hans Harfaldet

Brandval J.F.F
3030
102.
Iver Aumoen Bertelrud

Alvdal J.F.F
2929
Arnfinn Mo

Åmot J.F.F
2929
104.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
2828
105.
Mathias Furuseth Martinsen

Geilo J.F.F
2727
Vetle Eggestad

Alvdal J.F.F
2727
Jan Einar Kristiansen

(ingen klubb)
2727
Øivind Tollefsen

Åmot J.F.F
2727
109.
Per Hvidsten

(ingen klubb)
2626
110.
Christian Lundbye

Åmot J.F.F
2525
111.
Stein Ola Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
2323
112.
Siri Iren Obrestad

Jæren J.F.L
2222
Nina Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
2222
114.
Erik Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
2121
115.
Bjørg Kristiansen

Furnes J.F.F
1717
116.
Kjetil Pedersen

Tjølling J.F.F
22
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)