www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Lagskyting
- Jakt & Friluft Grand Prix
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sannidal Trap
 
Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 1 - Sannidal Trap
3. juni 2017

Oppdatert: 06.06.2017 kl 09:00

Jakt & Friluft Grand Prix

1.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
252424252424242525252524294
2.
Jostein Nesland

Kroken J.F.F
232525252523252523252524293
3.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
242424252325252524242524292
4.
Erik Gurholt

Skien J.F.F
252524252423242323242525290
5.
Pål Høines

Skien J.F.F
232425242425242525232523290
6.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
232223252425252524252424289
7.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
252525242424242522232424289
8.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
242521252422252425242524288
9.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
232524232324232525252423287
10.
Øyvind Syvertsen

Nome P.K.
232524242325252423212524286
11.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
242424232323232524242325285
12.
Hartly Brummenæs

Songdalen L.K.
232424252521242324232524285
13.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
232325252324232425252223285
14.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
242323232423222525242424284
15.
Sally Jane Haugland

Nedre Glomma S.S.K
242324252124242525222324284
16.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
252322242122252224242425281
17.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
242324242525222423212125281
18.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
222123252324242422232425280
19.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
232522252221242522242324280
20.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
232323242322252325232323280
21.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
232321242324242324232423279
22.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
232421232423232325232323278
23.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
222322242324242222232223274
24.
John Solbakken

Biri J.F.F
252323242224231925222222274
25.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
222324222122232523202325273
26.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
252220202124222422242423271
27.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
222220232124252522242221271
28.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
232022221922242323222324267
29.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
222321242124232321212222267
30.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
212523212023222420212125266
31.
Rolf Kristian Eilertsen

Kvam S.S.K
192123232423242221192423266
32.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
222023192322222022232325264
33.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
211721222322232222202319255
34.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
201923182321182122222322252
35.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
222119202023232119202118247
36.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
211820181721182124201717232
37.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
192214192020182120171819227
38.
Preben Stensrud

Skien J.F.F
2325252124242524191
39.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
2524242422232220184
40.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
2525252499
41.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
2524242598
42.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
2324252496
43.
Tarjei Tellefsen

Kroken J.F.F
2525242296
44.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
2524252094
45.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
2124242493
46.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
2423242192
47.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
2224242191
48.
Harald Haugom

Sannidal Trap
2124202590
49.
Sondre Bang Grimestad

Songdalen L.K.
2322232189
50.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
2024202488
51.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
2023212387
52.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
2421211985
53.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
2121222084
54.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
2119212384
55.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
2118222182
56.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
1824181979
57.
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
1923201678
58.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
1210131247
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)