www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sannidal Trap
 
Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 1 - Sannidal Trap
3. juni 2017

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
2 Harald Johansen Haugesund L.S.K V60
3 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F J
4 John Solbakken Biri J.F.F A
5 Hartly Brummenæs Haugesund L.S.K A
 
Lag 2
1 Kurt Solvik Songdalen L.K. V50
2 Gaute Gravdahl Vestre Toten J.F.F V60
3 Veronica Gulbrandsen Ullensaker J.F.F K2
4 Henning Øygarden Kroken J.F.F A
5 Rolf Kristian Eilertsen Tynset J.F.F V50
 
Lag 3
1 Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
2 Jon A. Nesland Kroken J.F.F V60
3 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V50
4 Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F B
5 Paal Ludvik Jørgensen Onsøy J.F.F B
 
Lag 4
1 Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F C
2 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1
3 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U
4 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap A
5 Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V50
 
Lag 5
1 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
2 Jonatan L Bjorland Songdalen L.K. J
3 Dag Rune Egge Løiten S.S. V60
4 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
5 Sally Jane Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
 
Lag 6
1 Harald Flaen Songdalen L.K. V60
2 Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K J
3 Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V60
4 Trond Haugholt Sannidal Trap V60
5 Johan Skogsrud Løiten S.S. V60
 
Lag 7
1 Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A
2 Halvor Strandene Tvedestrand J.F.F V70
3 Jonas Gjernes Sannidal Trap C
4 Ivar Andre Tors Skien J.F.F C
5 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
 
Lag 8
1 Jostein Isaksen Skien J.F.F B
2 Joakim Hellermyr Sannidal Trap C
3 Kjell Arne Haugland Nedre Glomma S.S.K V60
4      
5 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
 
Lag 9
1 Helge Grimestad Lindesnes J.F.F V60
2 Alf E Handeland Songdalen L.K. V50
3 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V50
4      
5 Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F V50
 
Lag 10
1      
2 Thorfinn Eskild Tvedestrand J.F.F V70
3 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V60
4 Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K A
5 Sondre Bang Grimestad Lindesnes J.F.F J
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)