www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Lagskyting
- Jakt & Friluft Grand Prix
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sannidal Trap
 
Jakt & Friluft Grand Prix - Dag 1 - Sannidal Trap
3. juni 2017

Oppdatert: 05.06.2017 kl 19:15

Resultater sammenlagt

1. Erik Gurholt
Skien J.F.F
25252425Sum: 99
2. Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K
25252524Sum: 99
3. Jostein Nesland
Kroken J.F.F
23252525Sum: 98
4. Øyvind Skoglund
Kroken J.F.F
25242425Sum: 98
5. Henning Øygarden
Kroken J.F.F
24242425Sum: 97
6. Frode Bjervamoen
Skien J.F.F
25242424Sum: 97
7. Mathias Hagane Johnsen
Kroken J.F.F
23232525Sum: 96
8. Hartly Brummenæs
Songdalen L.K.
23242425Sum: 96
9. Sally Jane Haugland
Nedre Glomma S.S.K
24232425Sum: 96
10. Pål Høines
Skien J.F.F
23242524Sum: 96
11. Øyvind Syvertsen
Nome P.K.
23252424Sum: 96
12. Harald Johansen
Haugesund L.S.K
23252225Sum: 95
13. Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
24252125Sum: 95
14. Harald Flaen
Songdalen L.K.
24232424Sum: 95
15. John Solbakken
Biri J.F.F
25232324Sum: 95
16. Gunnar Grønnerød
Kroken J.F.F
23252423Sum: 95
17. Torstein Kleppe Sørdalen
Sannidal Trap
24242423Sum: 95
18. Trond Haugholt
Sannidal Trap
25232224Sum: 94
19. Pål Sørensen
Tvedestrand J.F.F
25242520Sum: 94
20. Knut Erik Skjolden
Tvedestrand J.F.F
23222325Sum: 93
21. Jan Marius Larsen
Tvedestrand J.F.F
23232324Sum: 93
22. Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
24232323Sum: 93
23. Alf E Handeland
Songdalen L.K.
24232421Sum: 92
24. Leif Rune Lorang Jasper
Nedre Glomma S.S.K
22212325Sum: 91
25. Kurt Solvik
Songdalen L.K.
22232224Sum: 91
26. Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
23232124Sum: 91
27. Johan Skogsrud
Løiten J.F.F
23242123Sum: 91
28. Jon A. Nesland
Kroken J.F.F
22232422Sum: 91
29. Paal Ludvik Jørgensen
Onsøy J.F.F
22232124Sum: 90
30. John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F
21252321Sum: 90
31. Sondre Bang Grimestad
Songdalen L.K.
23222321Sum: 89
32. Thorfinn Eskild
Tvedestrand J.F.F
20242024Sum: 88
33. Helge Grimestad
Lindesnes J.F.F
20232123Sum: 87
34. Roar Haraldsen
Tvedestrand J.F.F
22222023Sum: 87
35. Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
23202222Sum: 87
36. Joakim Hellermyr
Sannidal Trap
25222020Sum: 87
37. Rolf Kristian Eilertsen
Kvam S.S.K
19212323Sum: 86
38. Jostein Isaksen
Skien J.F.F
24212119Sum: 85
39. Roy Vidar Nilsen
Tvedestrand J.F.F
21192123Sum: 84
40. Gaute Gravdahl
Vestre Toten J.F.F
22202319Sum: 84
41. Jonas Gjernes
Sannidal Trap
22211920Sum: 82
42. Hanne Dalen
Kroken J.F.F
21172122Sum: 81
43. Dag Rune Egge
Løiten J.F.F
20192318Sum: 80
44. Ivar Andre Tors
Skien J.F.F
19232016Sum: 78
45. Halvor Strandene
Tvedestrand J.F.F
21182018Sum: 77
46. Veronica Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
19221419Sum: 74
47. Jonatan L Bjorland
Songdalen L.K.
Sum: 0
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)