www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Nyheter
Velg en klubb:
Nordland
Alstahaug J.F.F
Andøy J.F.F
Bodø J.F.F
Brønnøy J.F.F
Fauske og Sørfold J.F.F/S.S.K
Hattfjelldal J.F.L
Korgen og Hemnes J.F.F
Narvik og Omegn J.F.F
Narvik P.K.
Rana J.F.F
Øksnes J.F.F
Troms og Finnmark
Alta J.F.F
Bardu J.F.F
Harstad J.F.F
Kautokeino J.F.F
LEIRDUE.NET
Målselv J.F.F og S.S.K
Neiden og Omegn J.F.F
Nordreisa J.F.L
Sør-Varanger J.F.F
Tana J.F.F
Vadsø J.F.F
Varanger S.S.K





 
= NJFF - Jegertrap = NJFF - Leirduesti = NSF - Nordisk trap = NSF - Sporting = NSF - Øvrige


Kommende stevner som er registrert her på www.leirdue.net:

Nord-Norge


2021
Dato / tid Tittel Arrangør Påmelding
Mai
12./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #6 - Korrespondansestevne Rana J.F.F
12./5 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 4 Bodø J.F.F
12./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #2 - 25 Duer Rana J.F.F
13./5 kl 10:00 PRØVE NM JT - Polvotten 1, 100sk LK kval Målselv J.F.F
14./5 kl 10:00 PRØVE NM JT - Polvotten 2, 100sk LK kval Målselv J.F.F
15./5 kl 09:00 PRØVE NM JT - Polvotten 3, 100sk LK kval Målselv J.F.F
15./5 kl 10:00 Mai-Stevne Fauske og Sørfold J.F.F Påmelding
19./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #7 - Korrespondansestevne Rana J.F.F Påmelding
19./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #3 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
20./5 kl 17:00 Gunstock 50 duer Alta J.F.F Påmelding
22./5 kl 09:00 VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 1 (VSSK) Varanger S.S.K Påmelding
22./5 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 1 (Njff/Nsf) Alta J.F.F Påmelding
22. til 23./5 kl 10:00 Helgelandstreffet Alstahaug J.F.F Påmelding
23./5 kl 10:00 VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 2 (SVJFF) Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./5 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff/Nsf) Alta J.F.F Påmelding
24./5 kl 10:00 VARANGER MIDNIGHT SUN GRAND PRIX del 3 (NOJFF) Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
24./5 kl 10:00 Nordlys stevnet 300 del 3 (Njff/Nsf) Alta J.F.F Påmelding
26./5 kl 18:00 50 sk u/premiering - Vårcup #8 - Korrespondansestevne Rana J.F.F Påmelding
26./5 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
26./5 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 5 Bodø J.F.F Påmelding
26./5 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #4 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
27./5 kl 17:00 Åpent 50 duer jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
28./5 kl 13:00 100 skudd+ finale 28 mai 2021 Harstad J.F.F Påmelding
29. til 30./5 kl 09:00 Løvold Grand Prix Bodø J.F.F Påmelding
29./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
30./5 kl 10:00 Åpent 100 skudd Kautokeino J.F.F Påmelding
Juni
1./6 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (1:4) Andøy J.F.F Påmelding
2./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
2./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
2./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Rana J.F.F
2./6 kl 18:00 KORRESPONDANSECUP 2021 Målselv J.F.F
2./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #5 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
3./6 kl 11:00 Rekruteringsstevne Jegertrap Nordreisa JFL Nordreisa J.F.L Påmelding
3./6 kl 17:00 Åpent 50 duer jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
5. til 6./6 kl 08:00 Haglbyger i midnattsol del 1 Kautokeino J.F.F Påmelding
5. til 6./6 kl 09:00 Ranatreffen 300sk(også 3 stk Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
5./6 kl 09:00 Korgsmellet 100 sk. Korgen og Hemnes J.F.F Påmelding
5./6 kl 09:00 Åpent stevne 100 duer sti Vadsø J.F.F
5. til 6./6 kl 17:00 Haglbyger i midnattsol del 2 Kautokeino J.F.F Påmelding
5. til 6./6 kl 17:00 Haglbyger i midnattsol del 3 Kautokeino J.F.F Påmelding
9./6 kl 15:00 Åpent LK-kval kveldsstevne Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
9./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
9./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
9./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Rana J.F.F
9./6 kl 18:00 KORRESPONDANSECUP 2021 Målselv J.F.F
9./6 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 6 Bodø J.F.F Påmelding
9./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #6 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
11./6 kl 13:00 Neiden Classic 21 - DTL Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
11./6 kl 13:00 Neiden Classic 21 - 50 duer KLS Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
12./6 kl 09:00 FM KLS 21 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
12. til 13./6 kl 09:00 Kjerringlorten 300sk+f (også 3 stk Lk-Kval) Brønnøy J.F.F Påmelding
12./6 kl 10:00 100skudd compac sporting Narvik P.K. Påmelding
12. til 13./6 kl 10:00 200 skudd/ LK Andøy J.F.F Påmelding
12./6 kl 14:00 Neiden Classic 100 LK Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
13./6 kl 09:00 Fylkesmesterskap JT Sør-Varanger J.F.F Påmelding
13./6 kl 10:00 FM Jegertrap (LK kval 100sk) Bardu J.F.F Påmelding
16./6 kl 12:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
16./6 kl 15:00 Åpent LK-kval kveldsstevne Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
16./6 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
16./6 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
16./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Rana J.F.F
16./6 kl 18:00 KORRESPONDANSECUP 2021 Målselv J.F.F
16./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #7 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
19./6 kl 10:00 KM Nordisk Trap Alta J.F.F Påmelding
20./6 kl 10:00 DM Nordisk Trap Alta J.F.F Påmelding
23./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
23./6 kl 18:00 KORRESPONDANSE CUP 2021 Rana J.F.F
23./6 kl 18:00 KORRESPONDANSECUP 2021 Målselv J.F.F
23./6 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 7 Bodø J.F.F Påmelding
23./6 kl 20:00 Compak Sporting - Cup #8 - 25 Duer Rana J.F.F Påmelding
26./6 kl 13:00 100 skudd + finale 26 jun 2021 Harstad J.F.F Påmelding
29./6 kl 17:00 50 skudd jt 25 skudd sti Narvik og Omegn J.F.F Påmelding
29./6 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (2:4) Andøy J.F.F Påmelding
30./6 kl 17:00 Klubbmetserskap Jegerpress Varanger S.S.K
30./6 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
Juli
7./7 kl 18:00 50sk Jegertrap+finale Bardu J.F.F Påmelding
8. til 13./7 kl 08:00 NM Jegertrap Målselv J.F.F Påmelding
8. til 12./7 kl 08:00 NM Leirduesti Målselv J.F.F Påmelding
10./7 kl 19:00 KORRESPONDANSE SOMMER-CUP 2021 FINALE - BARDU Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
24./7 kl 09:00 Klubbmetserskap Varanger S.S.K Påmelding
25./7 kl 09:00 Klubbmetserskap Skeet Varanger S.S.K Påmelding
28./7 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
August
3./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Jegertrap Vadsø J.F.F Påmelding
4./8 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
4./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
4./8 kl 18:00 Bodø Cup 2021 runde 8 Bodø J.F.F Påmelding
7./8 kl 09:00 NNM Jegertrap 100sk+finale (LM + LK kval) Bardu J.F.F Påmelding
10./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Jegertrap Bodø J.F.F Påmelding
11./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti Vadsø J.F.F
11./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
12./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Lerduesti Bodø J.F.F Påmelding
14./8 kl 09:00 Vadsøstien Vadsø J.F.F
14./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) Brønnøy J.F.F Påmelding
15./8 kl 09:00 Vadsøtreffen Vadsø J.F.F Påmelding
15./8 kl 10:00 Fylkesmesterskap Sporting 75sk+f Brønnøy J.F.F Påmelding
16./8 Klubbmesterskap Compak Sporting - Gjestklasse - Rana J.F.F
16./8 kl 17:00 Klubbmesterskap Leirduesti/sporting 50sk + Finale Rana J.F.F Påmelding
18./8 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
18./8 kl 17:00 Bodø Cup 2021 Finale Bodø J.F.F
18./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
19./8 kl 17:00 50 skudd+finale Narvik og Omegn J.F.F Påmelding
19./8 kl 17:00 50 skudd + finale 19 august 2021 Harstad J.F.F Påmelding
21./8 kl 09:00 NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del I Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
21./8 kl 14:00 NEIDENMESTERSKAPET TRAP 2021 del II Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
22./8 kl 10:00 Klubbmesterskap i jegertrap m/gjesteklasse 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
25./8 kl 17:00 KLS høst-cup Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
25./8 kl 18:00 Kjerringlorten Cup 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
26./8 kl 18:00 Klubbmesterskap Sporting 75sk+f Brønnøy J.F.F Påmelding
28./8 kl 09:00 Meterpokalen/jegertrap Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/ kompakt Leirduesti Alta J.F.F
28./8 kl 09:00 Mesterpokalen/ Skeet Alta J.F.F
28./8 kl 10:00 Åpent klubbmesterskap Sør-Varanger J.F.F Påmelding
28./8 kl 10:00 Kombistevne Jegertrap 100sk LK kval Bardu J.F.F Påmelding
28./8 kl 11:00 Jegermesteren 2021 Bodø J.F.F Påmelding
29./8 kl 18:00 50 skudd Andøy cup (3:4) Andøy J.F.F Påmelding
September
1./9 kl 16:00 NEIDENMESTERSKAPET KLS 2021 Neiden og Omegn J.F.F Påmelding
1./9 kl 17:00 Artic Cup Varanger S.S.K
1./9 kl 17:00 Sprudle-stevnet 50 duer Alta J.F.F Påmelding
2./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
4./9 kl 09:00 KM Skeet 125 duer + Finale Alta J.F.F
4./9 kl 11:00 Klubbmesterskap Jegertrap 100sk+f (også Lk-Kval) Brønnøy J.F.F Påmelding
5./9 kl 10:00 Altastien 100 duer Alta J.F.F Påmelding
5./9 kl 10:00 Åpent Klubbmesterskap NT 100sk LK kval + finale Målselv S.S.K Påmelding
5./9 kl 10:00 50 skudd Andøy cup Finale Andøy J.F.F Påmelding
7./9 kl 17:00 50 skudd + finale, Klubbmesterskap 2021 Harstad J.F.F Påmelding
8./9 kl 17:00 Kompakt leirduesti 50 duer Alta J.F.F Påmelding
8./9 kl 17:00 Kompakt Leirduesti Vadsø J.F.F
9./9 kl 17:00 jegerstevnet Vadsø J.F.F Påmelding
Oktober
6./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
9./10 kl 10:00 Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval Bardu J.F.F Påmelding
10./10 kl 10:00 Åpent kombistevne/Nordisk trap 100sk LK kval Bardu J.F.F
13./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
20./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
27./10 kl 18:00 50 sk.u/premiering/Oktober-cup Rana J.F.F Påmelding
31./10 kl 10:00 Blærekataren/Sporten Havna VP 100sk+f(også Lk-Kval) Rana J.F.F Påmelding
Desember
28./12 kl 15:00 Romjulscup 50sk+f Rana J.F.F Påmelding
2021 kl 12:00 Klasseføring NT 2021 LEIRDUE.NET
29./12 kl 13:00 Skinkeskyting 50sk Brønnøy J.F.F Påmelding
2021 kl 16:00 Ranking 2021 Nordisk trap LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 Skeet LEIRDUE.NET
2021 kl 07:00 Ranking 2021 FITASC Compak Sporting LEIRDUE.NET
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)