|
50skudds leirduesti - Gjerstad J.F.F
19. mai 2023
Lagliste
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| | Lag 1 | Kl: 15:00
| 1 |
Gard Solberg |
Kroken J.F.F |
A | 2 |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A | 3 |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A | 4 |
Ida Chanel Lilleng |
Tvedestrand J.F.F |
D1 | 5 |
Jarle Heiland |
Gjerstad J.F.F |
B | | | Lag 2 | Kl: 15:10
| 1 |
Jan Ånes |
Tjølling J.F.F |
- | 2 |
Gunnar Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E2 | 3 |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 | 4 |
Morten Åsheim |
Gjerstad J.F.F |
B | 5 |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A | | | Lag 3 | Kl: 15:20
| 1 |
Eyvind Lundtveit Askland |
Åmli J.F.F |
D2 | 2 |
Sveinung Engenes |
(ingen klubb) |
D2 | 3 |
Joachim Skaarland |
Froland J.F.F |
C | 4 |
Jakob Krossbekk Agersborg |
(ingen klubb) |
C | 5 |
Edvard Skjulestad |
Arendal J.F.F |
D2 | | | Lag 4 | Kl: 15:30
| 1 |
Ben David Berås |
Åmli J.F.F |
C | 2 |
Arne Hægestøyl |
Åmli J.F.F |
C | 3 |
Odd Arvid Bjørnbakk |
Åmli J.F.F |
C | 4 |
Leif Bjørnbakk |
Åmli J.F.F |
C | 5 |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
A | | | Lag 5 | Kl: 15:40
| 1 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A | 2 |
Linda Vindfjell Nesland |
Kroken J.F.F |
C | 3 |
Svein Hallen |
Gjerstad J.F.F |
E1 | 4 |
Morten Larsen |
Sannidal J.F.F |
B | 5 |
|
|
| | | Lag 6 | Kl: 15:50
| 1 |
|
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 7 | Kl: 16:00
| 1 |
|
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 8 | Kl: 16:10
| 1 |
Torstein Kleppe Sørdalen |
Sannidal J.F.F |
A | 2 |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B | 3 |
Endre Werner Grimslia Andreassen |
Tvedestrand J.F.F |
B | 4 |
Kristian Juel Grimslia |
Tvedestrand J.F.F |
E1 | 5 |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
E1 | | | Lag 9 | Kl: 16:20
| 1 |
Kjetil Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
C | 2 |
Eivind Mathias Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
D2 | 3 |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 | 4 |
Anders Lunden |
Gjerstad J.F.F |
D2 | 5 |
Per Olav Trydal |
Gjerstad J.F.F |
D1 | | | Lag 10 | Kl: 16:40
| 1 |
|
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 11 | Kl: 17:00
| 1 |
Lars Erik Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 | 2 |
Torbjørn Gautefald |
Sannidal J.F.F |
C | 3 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A | 4 |
Kristian Sandaas |
Levangsheia J.F.F |
C | 5 |
|
|
| | | Lag 12 | Kl: 17:10
| 1 |
|
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 13 | Kl: 17:20
| 1 |
Sondre Bohlin |
Skien J.F.F |
C | 2 |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
B | 3 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 | 4 |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
B | 5 |
Ole Johan Sæternes |
Skien J.F.F |
B | | | Lag 14 | Kl: 17:30
| 1 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A | 2 |
Kent Ørnulf Nilsen |
Tvedestrand J.F.F |
B | 3 |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
D1 | 4 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 | 5 |
Tiril Melkild |
Eidanger J.F.L |
A | | | Lag 15 | Kl: 17:40
| 1 |
Jon Martin Christensen |
Gjerstad J.F.F |
B | 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
|
|