www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Kveldsstevne cup (Sammenlagt)
- Kveldsstevne cup (Klassedelt)
Pňmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til ┼mot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - ┼mot J.F.F
6. mai 2021

Oppdatert: 06.05.2021 kl 19:55

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Rune Dalsj°

Brandval J.F.F
98910945
2.
Knut Olav Gjerstad

L°iten J.F.F
1010710845
3.
Tom Johnny Myrvold

┼mot J.F.F
91099845
4.
┼shild Camilla Nordli

┼mot J.F.F
109108744
5.
Brede Ensrud

L°iten J.F.F
9999743
6.
Severin Larsen

Stange J.F.F
91098743
7.
Bj°rn Trydal

┼mot J.F.F
108910643
8.
Thomas Nyberget

┼mot J.F.F
79108842
9.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
10898742
10.
Knut Nordli

L°iten J.F.F
910108542
11.
Magnus Stenbrenden

Jordet J.F.F
89107640
12.
Petter Martinsen

┼mot J.F.F
8789739
13.
Alf Dennis Myrvold

┼mot J.F.F
8898639
14.
Vidar Myrvold

L°iten J.F.F
7899538
15.
Per Fleischmann

┼mot J.F.F
8698536

Klasse B
1.
Stian Tollefsen

┼mot J.F.F
9101010948
2.
J°rn Heggbrenna

Jordet J.F.F
101089744
3.
Roger Granli

Stange J.F.F
1010910544
4.
Espen Teppdalen Nordsveen

┼mot J.F.F
881010743
5.
Ronny Olafsen

L°iten J.F.F
810910542
6.
Agnete Arnesveen

L°iten J.F.F
78108740
7.
Cato Wang

L°iten J.F.F
89106740
8.
Martin Borchgrevink

Nes og Helg°ya J.F.F
77910538
9.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
95810537
10.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
83610936
11.
Thomas Michaelsen

Grue J.F.F
77610636
12.
Elisabeth Hokňsmoen

Skogen J.S.K
9489636
13.
Thore Grinden

L°iten J.F.F
9797436
14.
Bňrd Thuve

L°iten J.F.F
9988236
15.
Lars-Ivar GrŠsli

Tynset J.F.F
7678533
16.
Ina Mari Alterhaug Tverrň

Skogen J.S.K
9777333
17.
Christine Bringa Gravklev

L°iten J.F.F
6687532
18.
Lene StorbŠk

Trysil J.F.F
7677431
19.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
3675526
20.
Kjetil Pedersen

Tj°lling J.F.F
00000

Klasse C
1.
Robert Syversen

┼mot J.F.F
8789941
2.
Glenn Ryn Tonning

Tynset J.F.F
88106739
3.
Richard K Johansen

Furnes J.F.F
6798636
4.
Vegard Myrvold

Heradsbygd J.F.F
36108835
5.
Atle Nordhagen

L°iten J.F.F
8886535
6.
David Stafford

┼mot J.F.F
6565325
7.
Marius Mickelson

Stange J.F.F
64410125
8.
Juul Oskar Juliussen Harviken

┼mot J.F.F
7368125
9.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
7486025
10.
Henning L°kken

Alvdal J.F.F
5458123
11.
Jesper Engel

┼mot J.F.F
5377022
12.
Stein Ola Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
8316321
13.
Erik Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
5427119

Klasse D1
1.
Oliver WalmsnŠss

┼mot J.F.F
7689333
2.
Mathias Emil Lundbye

┼mot J.F.F
6679432
3.
Kevin Andresen Skjerpen

┼mot J.F.F
3675425

Klasse D2
1.
Malin Emilie Hoel Wang

L°iten J.F.F
5876329

Klasse E1
1.
Gunnar Filtvedt

┼mot J.F.F
9101071046
2.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
98106538
3.
ěyvind Tollefsen

┼mot J.F.F
9887537
4.
Arne Hovde

ěstre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
96710335
5.
Arild Kristiansen

Furnes J.F.F
4376020

Klasse E2
1.
Oddvar Tidemandsen

┼mot J.F.F
89810540
2.
Arild Larsen

Furnes J.F.F
6486125
3.
Frank Havik

Furnes J.F.F
3165520

Klasse F
1.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
6665326
2.
Nina Klafstad

Romedal og Vallset J.F.F
5356120
Copyright ę 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)