6. mai 2021
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | 06.05.2021 kl 17:00
|
1 |
Espen Teppdalen Nordsveen |
Løiten J.F.F |
B |
2 |
Ronny Olafsen |
Løiten J.F.F |
B |
3 |
Malin Emilie Hoel Wang |
Løiten J.F.F |
D2 |
4 |
Cato Wang |
Løiten J.F.F |
B |
5 |
Christine Bringa Gravklev |
Løiten J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 2 | 06.05.2021 kl 17:10
|
1 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
2 |
Jesper Engel |
Åmot J.F.F |
C |
3 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
B |
4 |
Juul Oskar Juliussen Harviken |
Åmot J.F.F |
C |
5 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 3 | 06.05.2021 kl 17:20
|
1 |
Knut Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
2 |
Kevin Andresen Skjerpen |
Åmot J.F.F |
D1 |
3 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
4 |
Jeanine Dybdahl |
Skogen J.S.K |
F |
5 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 4 | 06.05.2021 kl 17:30
|
1 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
2 |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
B |
3 |
Elisabeth Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
B |
4 |
Kjetil Pedersen |
Trysil J.F.F |
B |
5 |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 5 | 06.05.2021 kl 17:40
|
1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
2 |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
B |
3 |
Marius Mickelson |
Stange J.F.F |
C |
4 |
Arild Larsen |
Furnes J.F.F |
E2 |
5 |
Richard K Johansen |
Furnes J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 6 | 06.05.2021 kl 17:50
|
1 |
Even Kristiansen |
Furnes J.F.F |
C |
2 |
Arild Kristiansen |
Furnes J.F.F |
E1 |
3 |
Glenn Ryn Tonning |
Tynset J.F.F |
C |
4 |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
C |
5 |
Frank Havik |
Furnes J.F.F |
E2 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 7 | 06.05.2021 kl 18:00
|
1 |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
2 |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
3 |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
C |
4 |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
5 |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 8 | 06.05.2021 kl 18:10
|
1 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
B |
2 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
B |
3 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
B |
4 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
5 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 9 | 06.05.2021 kl 18:20
|
1 |
Thomas Michaelsen |
Skogen J.S.K |
B |
2 |
Nina Klafstad |
Romedal og Vallset J.F.F |
F |
3 |
Stein Ola Klafstad |
Romedal og Vallset J.F.F |
C |
4 |
Erik Klafstad |
Romedal og Vallset J.F.F |
C |
5 |
Thea Vestli |
Eidskog J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 10 | 06.05.2021 kl 18:30
|
1 |
Atle Nordhagen |
Løiten J.F.F |
C |
2 |
Vegard Myrvold |
Løiten J.F.F |
C |
3 |
Vidar Myrvold |
Løiten J.F.F |
A |
4 |
Arne Hovde |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
E1 |
5 |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 11 | 06.05.2021 kl 18:40
|
1 |
Agnete Arnesveen |
Løiten J.F.F |
B |
2 |
Bård Thuve |
Løiten J.F.F |
B |
3 |
Mathias Emil Lundbye |
Åmot J.F.F |
D1 |
4 |
Oliver Magnus Walmsnæss |
Evenstad J.F.F |
D1 |
5 |
Martin Borchgrevink |
Nes og Helgøya J.F.F |
B |
6 |
David Stafford |
Åmot J.F.F |
C |
|
| Lag 20 | 06.05.2021 kl 20:10
|
1 |
Tom Johnny Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
2 |
Alf Dennis Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
3 |
Robert Syversen |
Åmot J.F.F |
C |
4 |
Øyvind Tollefsen |
Åmot J.F.F |
E1 |
5 |
Gunnar Filtvedt |
Åmot J.F.F |
E1 |
6 |
Stian Tollefsen |
Åmot J.F.F |
B |