www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Treningsrunde på Leirduesti 5 poster 50 duer - Bjørkelangen J.F.F
18. juli 2020

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00
1 Rune Jogerud Bjørkelangen J.F.F Jeger
2 Siv Sola Rømseth Bjørkelangen J.F.F Jeger
3 Iman Shirkavand Bjørkelangen J.F.F Jeger
4 Joackim Harethon Aurskog J.F.F -
5 Julian svendsen (ingen klubb) Jeger
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 10:15
1 Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F -
2 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F -
3 Herman Wold Bjørkelangen J.F.F -
4 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F
5 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F Jeger
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 10:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 10:45
1      
2 Eirik Barlund Eidsberg J.F.F Jeger
3 Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F -
4 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 11:00
1 Knut Årnes Lørenskog S.S. -
2 Ronny Lund Eidsberg J.F.F -
3 Rune Aukland Eidsberg J.F.F -
4 Julian Svendsen Eidsberg J.F.F -
5 Solveig Walaker Fet J.F.F -
6 Per Bunes Rælingen J.F.F -
 
Lag 6 Kl: 11:15
1 Glenn Robert Elverhøy Eidsberg J.F.F -
2 Per Østby (ingen klubb) Jeger
3 Ole Bråteseter Eidskog J.F.F -
4      
5      
6      
 
Lag 7 Kl: 11:30
1      
2 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F -
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 11:45
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 12:00
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 10 Kl: 12:15
1 Åsmund Rakkestad Bjørkelangen J.F.F Jeger
2 Morten Grefslie Eidsberg J.F.F -
3 Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F -
4 Martin Grefslie Eidsberg J.F.F Jeger
5      
6      
 
Lag 11 Kl: 12:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 12:45
1 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F -
2 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F -
3 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F -
4 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F -
5      
6 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F -
 
Lag 13 Kl: 13:00
1      
2      
3      
4 Daniel Østbye (ingen klubb) Jeger
5 Kristoffer Thuen Bjørkelangen J.F.F Jeger
6      
 
Lag 14 Kl: 13:15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 13:30
1 Thea Vestli Eidskog J.F.F -
2 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K -
3 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F -
4      
5 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F -
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 13:45
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 14:00
1 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F -
2 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F -
3 Espen Mathisen (ingen klubb) Jeger
4 Robert Mathisen (ingen klubb) Jeger
5 Jan Gunnar Pedersen Bjørkelangen J.F.F -
6 Brith Skogvold klemmetsen (ingen klubb) Jeger
 
Lag 18 Kl: 14:15
1 Henning Mathisen Blaker J.F.F -
2 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F -
3      
4 Roy Vinje Lørenskog S.S. -
5 Even Smedstad Skogen J.S.K -
6 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K -
 
Lag 19 Kl: 14:30
1 Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F -
2 Jørn Havnås (ingen klubb) -
3 Arild Egelund Bjørkelangen J.F.F Jeger
4 Tove Lunner Bjørkelangen J.F.F Jeger
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 14:45
1 Lars Erik Taugbøl (ingen klubb) Jeger
2      
3 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F -
4 Vidar Aarstad Bjørkelangen J.F.F -
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 15:00
1 Ole Mathias Fjeldskogen Hemnes J.F.F -
2 Hans Martin Lien Høland J.F.F Jeger
3 Maritha Grøndahl (ingen klubb) Jeger
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 15:15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 15:30
1 Kent Vemundsberget (ingen klubb) Jeger
2 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F -
3 Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F Jeger
4 Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F -
5 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F -
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 15:45
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 Kl: 16:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 26 Kl: 16:15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 27 Kl: 16:30
1 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F -
2 Martin Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F -
3 Line Martinsen Fet J.F.F -
4      
5      
6      
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)