www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater begge dager, Klasse Åpen og Junior
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag - Moss og Omegn J.F.F
6. april 2019

Oppdatert: 05.05.2019 kl 16:37

Resultater klassedelt

Jury: Øyvind Fjeldstad, Oskar Næss, Anders Rånes Jensen

Klasse A
1. Oskar Næss
Svelvik J.F.F
10101010101010101010Sum: 100
2. Per Magnus Pedersen
Sokna J.F.F
1010101010101010109Sum: 99
3. Tom Nalum
Brunlanes J.F.F
101010108910101010Sum: 97
4. Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
91010910101091010Sum: 97
5. Knut Olav Gjerstad
Løiten J.F.F
91010101091091010Sum: 97
6. Bjørn Trydal
Trysil J.F.F
10910109101010910Sum: 97
7. Thore Grinden
Løiten J.F.F
910910991010810Sum: 94
8. Jostein Bråthen
Eidskog J.F.F
891010891010910Sum: 93
9. Geir Otto Kristiansen
Kongsvinger J.F.F
9101010791010810Sum: 93
10. Geir Linnerud
Sollihøgda J.F.F
101091010991079Sum: 93
11. Ørjan Eriksen
Moss og Omegn J.F.F
810988109101010Sum: 92
12. Thomas Nyberget
Åmot J.F.F
810108108101099Sum: 92
13. Geier Barlie
Ski J.F.F
97101091098910Sum: 91
14. Arvid Agnor
Moss og Omegn J.F.F
8998101097109Sum: 89
15. Eirik Tanum
Brunlanes J.F.F
7109898101099Sum: 89
16. Trygve Larssen
Moss og Omegn J.F.F
8101089109799Sum: 89
17. Anders Frorud
Sarpsborg og Omegn J.F.F
9910810889108Sum: 89
18. Kim Andre Hjalmarsen
Skogen J.S.K
1010581071071010Sum: 87
19. Rune Dalsjø
Brandval J.F.F
79108810108710Sum: 87
20. Terje Gravklev
Siljan J.F.F
9108691081089Sum: 87
21. Trond Arild Bråten
Kongsvinger J.F.F
899779910810Sum: 86
22. Oddgeir Skogly
Asker J.F.F
89889981098Sum: 86
23. Bård Boger
Løiten J.F.F
1079668109810Sum: 83
24. Frank Sparby
Kongsvinger J.F.F
9108510797710Sum: 82
25. Håkon Bøhmer
Andebu J.F.F
98867510979Sum: 78
26. Brede Ensrud
Løiten J.F.F
958105765610Sum: 71
27. Henning Mathisen
Blaker J.F.F
896101035584Sum: 68

Klasse B
1. Anders Quist Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
10109910101091010Sum: 97
2. Martin Røsrud Graven
Brunlanes J.F.F
91010109101010109Sum: 97
3. Henrik Andre Ekhaugen
Ski J.F.F
8810108910101010Sum: 93
4. Tarald Huse
Moss og Omegn J.F.F
8101010810910107Sum: 92
5. Frode Kristoffersen
Sokna J.F.F
7910998109910Sum: 90
6. Hakan Ucarli
Moss og Omegn J.F.F
9910107810999Sum: 90
7. Henning Ihleby
Råde J.F.F
98101086981010Sum: 88
8. Dag Thu
Moss og Omegn J.F.F
977910109999Sum: 88
9. Markus Finstad
Moss og Omegn J.F.F
8109791081088Sum: 87
10. Tor Erik Nilsen
Svinndal J.F.F
997981088710Sum: 85
11. Trond Henning Hansen
Skjeberg og Omegn J.F.F
791088108988Sum: 85
12. Bjørn Johansen
Rana J.F.F
79810410108810Sum: 84
13. Lars Nilsen
Sollihøgda J.F.F
8101098108686Sum: 83
14. Stian Bjørklund
Ullensaker J.F.F
6105961010998Sum: 82
15. Edvart Skogli
Moss og Omegn J.F.F
10959978879Sum: 81
16. Thor Håkon Bergan
Buskeruds J.F.F
8777899898Sum: 80
17. Jon Anders Finnerud
Lørenskog S.S.
891010887875Sum: 80
18. Bjørn Tore Dahl Olsen
Moss og Omegn J.F.F
8766988699Sum: 76
19. Tom Johannessen
Hemnes J.F.F
5969997769Sum: 76
20. Tom Thorvaldsen
Rakkestad og Degernes J.F.F
9956798788Sum: 76
21. Kjetil Engebretsen
Hemnes J.F.F
8769869977Sum: 76
22. Christian Paulsen
Moss og Omegn J.F.F
89975557108Sum: 73
23. Andreas Olsen
Ski J.F.F
87597710766Sum: 72

Klasse C
1. Carl Henrik Ekhaugen
Ski J.F.F
6101010958899Sum: 84
2. Tor Anders Bjørkvist
Moss og Omegn J.F.F
7109868710810Sum: 83
3. Kenneth Hanssen
Moss og Omegn J.F.F
410107788879Sum: 78
4. Truls Erik Kristiansen
Moss og Omegn J.F.F
710885884108Sum: 76
5. Dan Martin Nordeng
Skjeberg og Omegn J.F.F
71089559795Sum: 74
6. Marcus Wahlberg Schumacher
Brunlanes J.F.F
88108947955Sum: 73
7. Eirik Frorud
Arbeidernes J.F.F Halden
771086595105Sum: 72
8. Lasse Solberg
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
76761058685Sum: 68
9. Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F
6778979526Sum: 66
10. Kristian Olsen
Ski J.F.F
6765637888Sum: 64
11. Kristian Dutu Hølen
Moss og Omegn J.F.F
4478577877Sum: 64
12. Kristian Lambrechts Pedersen
Ski J.F.F
55510856495Sum: 62
13. Stein Anders Aarum
Moss og Omegn J.F.F
10766393583Sum: 60
14. Tommy Olsrud
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
3676543475Sum: 50
15. Bent-Andre Nielsen
Hedrum J.F.L
3345775364Sum: 47
16. Stig Børre Elvegård
Ski J.F.F
3453406394Sum: 41

Klasse D1
1. Oscar Iwe
Åmot J.F.F
6761067106108Sum: 76

Klasse D2
1. Ole Henrik Bråthen Sand
Sarpsborg og Omegn J.F.F
8610710910899Sum: 86
2. Jørgen Bredmo Syversen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
7910108796106Sum: 82
3. Birk Kristiansen
Moss og Omegn J.F.F
69610688989Sum: 79
4. Mathilde Elvegård
Ski J.F.F
7698926986Sum: 70
5. Adrian Wingquist Dalsjø
Brandval J.F.F
5757766488Sum: 63

Klasse E1
1. Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F
109109910810910Sum: 94
2. Geir Ståle Vie
Førde J.F.L
910810109109910Sum: 94
3. Trond Johansson
Sollihøgda J.F.F
101098998999Sum: 90
4. Tore Skjønhaug
Rakkestad og Degernes J.F.F
9108810981089Sum: 89
5. Reidar Johansen
Vefsn J.F.F
98899889109Sum: 87
6. Bjørn Kristiansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
71091010810698Sum: 87
7. Thor Hjalmarsen
Skogen J.S.K
107869798109Sum: 83
8. Oddvar Hansen
Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
96987108989Sum: 83
9. Jan Olav Bakken
Sollihøgda J.F.F
891098510757Sum: 78
10. Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
7986968987Sum: 77
11. Johan Sikkeland
Rakkestad og Degernes J.F.F
9788668599Sum: 75

Klasse E2
1. Bjørn E Hansen
Solemskogen J.F.F
8109109777109Sum: 86
2. Tom Grønneberg Sørensen
Asker J.F.F
810109987897Sum: 85
3. Knut Harald Fredriksen
Brunlanes J.F.F
998105788910Sum: 83
4. Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
756101088667Sum: 73

Klasse F
1. Siri Marlen Lindem
Råde J.F.F
68968810888Sum: 79
2. Trude Skjervik
Moss og Omegn J.F.F
8996689978Sum: 79
3. Jane Ludvigsen
Onsøy J.F.F
8888858979Sum: 78
4. Renate Sætherø
Moss og Omegn J.F.F
8898789956Sum: 77
5. Siv Helen Eriksen
Råde J.F.F
510886761068Sum: 74
6. Anne-Ragnhild Bjørge
Eidskog J.F.F
7883889556Sum: 67
7. Catharina Pedersen
Ski J.F.F
8857767784Sum: 67

Klasse F1
1. Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F
89109910910109Sum: 93
2. Tove Glad Aanonsen
Førde J.F.L
6710910896810Sum: 83
3. Lene Storbæk
Trysil J.F.F
910108768997Sum: 83
4. Valeria Lindvåg
Brunlanes J.F.F
107978597104Sum: 76
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)