www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag - Moss og Omegn J.F.F
6. april 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
2 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
3 Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
4 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
5 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
2 Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
3 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
4 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
5 Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Reidar Johansen Vefsn J.F.F E1
2 Henning Ihleby Råde J.F.F B
3 Siv Helen Eriksen Råde J.F.F F
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
5 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
2 Edvart Skogli Frogn J.F.F B
3 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
4 Eirik Frorud (ingen klubb) C
5 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
2 Arvid Agnor Ås J.F.F A
3 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
4 Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
5 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Bent-Andre Nielsen Hedrum J.F.L C
2 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
3 Kristian Olsen Ski J.F.F C
4 Andreas Olsen Ski J.F.F B
5 Geier Barlie Ski J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F C
2 Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
3 Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
4 Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
5 Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
2 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
3 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F C
4 Trygve Larssen Ås J.F.F A
5 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
2 Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F C
3      
4 Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
5 Catharina Pedersen Ski J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
3 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
4 Markus Finstad Moss og Omegn J.F.F B
5 Kristian Dutu Hølen Moss og Omegn J.F.F C
6 Tommy Olsrud Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
2 Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
3 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
4 Thore Grinden Løiten J.F.F A
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Truls Erik Kristiansen Moss og Omegn J.F.F C
2 Birk Kristiansen Moss og Omegn J.F.F D2
3 Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
4 Christian Paulsen Moss og Omegn J.F.F B
5 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
2 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
3 Siri Marlen Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F F
4 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
5 Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
6 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Bård Boger Løiten J.F.F A
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
6 Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
 
Lag 15 Kl: 11:20
1 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
2 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
3 Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
4 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
5 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
6 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
3 Tom Thorvaldsen Rakkestad og Degernes J.F.F B
4 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
5 Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
4 Bjørn Johansen Rana J.F.F B
5 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 11:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
2 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
3 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
4 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
5 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
6 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
3      
4 Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F A
5 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
6 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
 
Lag 21 Kl: 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 12:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)