www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Mossestien - 100 duers leirduesti - Lørdag - Moss og Omegn J.F.F
6. april 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 98
Navn Klubb Klasse
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Andreas Olsen Ski J.F.F B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Bent-Andre Nielsen Hedrum J.F.L C
Birk Kristiansen Moss og Omegn J.F.F D2
Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
Bjørn Johansen Rana J.F.F B
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Bård Boger Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Catharina Pedersen Ski J.F.F F
Christian Paulsen Moss og Omegn J.F.F B
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F B
Eirik Frorud (ingen klubb) C
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
Henning Ihleby Råde J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Kristian Dutu Hølen Moss og Omegn J.F.F C
Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
Kristian Olsen Ski J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F C
Markus Finstad Moss og Omegn J.F.F B
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Reidar Johansen Vefsn J.F.F E1
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Siri Marlen Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F F
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F F
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F C
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tom Thorvaldsen Rakkestad og Degernes J.F.F B
Tommy Olsrud Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F A
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
Truls Erik Kristiansen Moss og Omegn J.F.F C
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1




Påmeldte deltakere

Sum antall deltakere: 2
Navn Klubb Klasse
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)