|
STEMTJØNN - TREFFEN 2025 (.15 000,- kr i potten) Publisert: 20.01.2021 kl 03:52 av Songdalen J.F.F og L.K. (Gunstein Aurebekk)

Songdalen Leirdueklubb inviterer til Stemtjønntreffen
Etter at pengefondet på 59 000 ble vunnet av Torjus Aurebekk i 2024 er fondet nå på 15.000,- kr.
I 2020 startet vi Stemtjønntreffen med et nytt konsept, nemlig et pengefond hvor 50 kr av hver startkontigent vil bli satt inn i et pengefond..
Vinneren av stevnet vil få et napp i pengefondet.
Det vil også bli trukket et napp i pengefondet blant deltakerne hvert år, alle deltakere får et lodd i trekningen for hvert stevne de har deltatt på.
Den skytteren som vinner/får napp i cupen 3 ganger eller skyter 300 av 300 får pengefondet til odel og eie.
De som har napp til nå er:
- Leif Arild Fjellheim
Vi har i år fått disse sponsorene:
- Søgne og Greipstad Sparebank.
- Lindekleiv VVS
- Stålprofil Sør.
- Salvesen Blikk og Ventilasjon.
- Aurebekk Montasje
- Dica Profil og Yrkesklær A/S.
- Elpunkt.
- Tømrerfirma Tom B Simonsen.
- HG Bygg.
- Røyrås Treindustri.
- Jaktia Kristiansand.
- Geilo Trykk og Reklame.
Vi takker disse for stor velvilje.
Det vil fortløpende komme mer info om startkontigent, premiering, osv. under stevne informasjon. Kun sammenlagt premiering, hvor man må ha deltatt på 3 av stevnene.
Stemtjønntreffen starter med 100 skudds kvelds-stevne fredag 6.juni, etterfulgt av 100 skudd på lørdag, søndag og mandag 9.juni. Her vil det også bli litt shoot-off og andre festligheter. Vi legger størst vekt på de yngste her.
PS: Man må melde seg på hver enkelt stevne
I kiosken selges det kaffe, pølser, vafler, brus, is etc. +++
Banen vil også være åpen for kvelds-trening fra kl.17.00 3. juni
Så fort påmelding er åpnet vil det bli mulighet for de som har bobil/campingvogn til å booke plass på banen dersom dette er ønskelig. (kontakt Gunstein Aurebekk 45885253)
Velkommen
Med skytter hilsen fra Songdalen Leirdue klubb.
|