www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Haglbyger i midnattssol - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kautokeino J.F.F
 
Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval Del2 - Kautokeino J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 20.06.2022 kl 17:00

Resultater sammenlagt

Jury: Svein Ole Sandvik, Kjell-Arne Kello, Per Johnny Sara

1.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
2425222596
2.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
2424242496
3.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
2522242495
4.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
2524242295
5.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
2422242393
6.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
2522232393
7.
Jørgen-André Dreyer

Øksnes S.K.
2423242293
8.
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
2523232293
9.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
2223242392
10.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
2325222191
11.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
2524212191
12.
Jim Pedersen

Alta J.F.F
2424232091
13.
Ole Johan Triumf

Kautokeino J.F.F
2422212390
14.
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
2322212389
15.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
2324212189
16.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
2022222488
17.
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
2421232088
18.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
2421232088
19.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
2222222187
20.
Kjell-Arne Kello

Neiden og Omegn J.F.F
2324202087
21.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
2220232186
22.
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
2122232086
23.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
2224181983
24.
Per Aune Buljo

(ingen klubb)
2019212181
25.
Karl-Petter Yeong

(ingen klubb)
2120202081
26.
Tom Sverre Ingebrigtsen

Alta J.F.F
2021241681
27.
Wiggo Nilsen

(ingen klubb)
2320152280
28.
Gry Størseth

Narvik P.K.
2021182180
29.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
2121191778
30.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
2016212077
31.
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
2015211672
32.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
1916191670
33.
Marielle Eriksen

(ingen klubb)
1519181769
34.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
2113181769
35.
Birk Mikalsen

(ingen klubb)
1817161768
36.
Stian Ingebrigtsen

Alta J.F.F
1717181567
37.
Sverre Enoksen Hansen

(ingen klubb)
821151357
38.
Brage Olsen

(ingen klubb)
191613957
39.
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
0000
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)