www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Haglbyger i midnattssol - Sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kautokeino J.F.F
 
Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval Del2 - Kautokeino J.F.F
18. juni 2022

Oppdatert: 20.06.2022 kl 17:00

Resultater klassedelt

Jury: Svein Ole Sandvik, Kjell-Arne Kello, Per Johnny Sara


Klasse A
1.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
2425222596
2.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
2424242496
3.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
2522242495
4.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
2524242295
5.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
2522232393
6.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
2223242392
7.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
2325222191
8.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
2524212191
9.
Ole Johan Triumf

Kautokeino J.F.F
2422212390
10.
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
2421232088
11.
Kjell-Arne Kello

Neiden og Omegn J.F.F
2324202087
12.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
2220232186

Klasse B
1.
Jørgen-André Dreyer

Øksnes S.K.
2423242293
2.
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
2523232293
3.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
2421232088
4.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
2222222187
5.
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
2122232086

Klasse C
1.
Karl-Petter Yeong

(ingen klubb)
2120202081
2.
Tom Sverre Ingebrigtsen

Alta J.F.F
2021241681
3.
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
2015211672
4.
Stian Ingebrigtsen

Alta J.F.F
1717181567
5.
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
0000

Klasse K2
1.
Gry Størseth

Narvik P.K.
2021182180
2.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
2113181769

Klasse Jm
1.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
1916191670

Klasse V55
1.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
2422242393
2.
Jim Pedersen

Alta J.F.F
2424232091
3.
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
2322212389
4.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
2022222488
5.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
2224181983
6.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
2121191778
7.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
2016212077

Klasse V65
1.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
2324212189

Klasse Gjest
1.
Per Aune Buljo

(ingen klubb)
2019212181
2.
Wiggo Nilsen

(ingen klubb)
2320152280
3.
Marielle Eriksen

(ingen klubb)
1519181769
4.
Birk Mikalsen

(ingen klubb)
1817161768
5.
Sverre Enoksen Hansen

(ingen klubb)
821151357
6.
Brage Olsen

(ingen klubb)
191613957
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)