www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kautokeino J.F.F
 
Haglbyger i midnattssol Del 2. LK-kval Del2 - Kautokeino J.F.F
18. juni 2022

Lagliste 2

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Ole Johan Triumf Kautokeino J.F.F A
2 Wiggo Nilsen (ingen klubb) Gjest
3 Mihkkal Ante Oskal Kautokeino J.F.F B
4 Frank Ole Vars Kautokeino J.F.F A
5 Sverre Enoksen Hansen (ingen klubb) Gjest
 
Lag 2
1 Roger Strømeng Alta J.F.F A
2 Per Johnny Sara Alta J.F.F A
3 Kjell-Arne Kello Neiden og Omegn J.F.F A
4 Johan Nikolai Triumf Kautokeino J.F.F Jm
5 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
 
Lag 3
1 Gry Størseth Narvik P.K. K2
2 Brage Olsen (ingen klubb) Gjest
3 Jim Pedersen Alta J.F.F V55
4 Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F V55
5 Birk Mikalsen (ingen klubb) Gjest
 
Lag 4
1 Tor-Erik Sandhell Kautokeino J.F.F V55
2 Per Aune Buljo (ingen klubb) Gjest
3 Jan Arne Johansen Målselv S.S.K B
4 Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F B
5 Gøran Dreyer Øksnes S.K. V55
 
Lag 5
1 Ken Tommy Kristiansen Øksnes S.K. C
2 Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F A
3 Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F A
4 Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
5 Stian Ingebrigtsen Alta J.F.F C
 
Lag 6
1 Odd M Hætta Kautokeino J.F.F V55
2 Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V55
3 Karl-Petter Yeong (ingen klubb) C
4 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65
5 Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. A
 
Lag 7
1 Jørgen-André Dreyer Øksnes S.K. B
2 Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F A
3 Mats Andreas Buljo Kautokeino J.F.F C
4 Michael Wollmann Eilertsen Neiden og Omegn J.F.F B
5 Tom Sverre Ingebrigtsen Alta J.F.F C
 
Lag 8
1 Anne Beate Andersen Hætta Kautokeino J.F.F K2
2 Marielle Eriksen (ingen klubb) Gjest
3 Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
4 Stig Zachariassen Narvik P.K. V55
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)