www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Andebu J.F.F
 
100 skudds leirduesti. Kveldsstevne, fylkesmesterskap og klubbmesterskap - Andebu J.F.F
28. juni 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 85
Navn Klubb Klasse
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
Anders Rødby Hubertz Andebu J.F.F C
Andreas Baklie Haugen Brunlanes J.F.F C
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
Bjørn Johansen Rana J.F.F B
Bård Boger Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Egil Andersen Stokke J.F.L B
Eirik Myhre Andebu J.F.F E1
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Fredrik Andersen Andebu J.F.F C
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
Henning Haugen Hedrum J.F.L A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Gunnar Skahjem Stokke J.F.L A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F C
Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Andersen Stokke J.F.L E2
Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
Kristian Clausen Sandefjord J.F.F B
Magnus Gran Andebu J.F.F B
Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Martin Skoglund Kroken J.F.F B
Morten Myrvang Siljan J.F.F B
Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Ole Thomas Gleditsch Sandefjord J.F.F B
Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Grorud Andebu J.F.F B
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F1
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
Svein Tore Haugen Sandefjord J.F.F C
Thomas Bull Enger Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Andersen Siljan J.F.F A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor-Asle Eliassen Tjølling J.F.F E1
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F A
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Vemund Nygaard Brandval J.F.F B
Yngve Dahler Sandefjord J.F.F E1
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)