100 skudds leirduesti. Kveldsstevne, fylkesmesterskap og klubbmesterskap - Andebu J.F.F
28. juni 2019 DeltakerlisteSum antall deltakere: 85
Navn |
Klubb |
Klasse |
Adrian Wingquist Dalsjø |
Brandval J.F.F |
D2 |
Anders Rødby Hubertz |
Andebu J.F.F |
C |
Andreas Baklie Haugen |
Brunlanes J.F.F |
C |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F1 |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
Arild Aske |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Arvid Agnor |
Ås J.F.F |
A |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
A |
Bjørn Johansen |
Brunlanes J.F.F |
B |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
A |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
C |
Egil Andersen |
Stokke J.F.L |
B |
Eirik Myhre |
Andebu J.F.F |
E1 |
Eva Theresa Fekete |
Sandefjord J.F.F |
F |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Fredrik Andersen |
Andebu J.F.F |
C |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Gisle Nesbakk |
Ski J.F.F |
C |
Hallvar Næss |
Andebu J.F.F |
B |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
Henning Haugen |
Andebu J.F.F |
A |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
A |
Henrik Andre Ekhaugen |
Ski J.F.F |
B |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
A |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Gunnar Skahjem |
Stokke J.F.L |
A |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jan Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
C |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
Jon Salve Håkedal |
Stokke J.F.L |
A |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
A |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
Kai Werner Davidsen |
Sandefjord J.F.F |
E1 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kjell Andersen |
Stokke J.F.L |
E2 |
Kjetil Pedersen |
Trysil J.F.F |
B |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Kristian Juel Grimslia |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kristian Clausen |
Sandefjord J.F.F |
B |
Magnus Gran |
Andebu J.F.F |
B |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
F1 |
Marcus Langmyr |
Kroken J.F.F |
C |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F1 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
B |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Morten Myrvang |
Andebu J.F.F |
B |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
A |
Ole Thomas Gleditsch |
Sandefjord J.F.F |
B |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Grorud |
Andebu J.F.F |
B |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
F1 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
C |
Svein Tore Haugen |
Sandefjord J.F.F |
C |
Thomas Bull Enger |
Buskeruds J.F.F |
B |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Tor-Asle Eliassen |
Tjølling J.F.F |
E1 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Tore Reboli |
Øystre Slidre J.F.F |
A |
Trond Arild Bråten |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Vegard Utne |
Hedrum J.F.L |
B |
Vemund Nygaard |
Brandval J.F.F |
B |
Yngve Dahler |
Nes J.F.F |
E1 |
Øivind Steinsholt |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |
|