www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Andebu J.F.F
 
100 skudds leirduesti. Kveldsstevne, fylkesmesterskap og klubbmesterskap - Andebu J.F.F
28. juni 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangørKl: 14:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 2 Kl: 14:10
1 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
2 Jan Gunnar Skahjem Stokke J.F.L A
3 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
4 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
5 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 14:20
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
2 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
3 Hallvar Næss Andebu J.F.F B
4 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
5 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 14:30
1 Yngve Dahler Sandefjord J.F.F E1
2 Rune Grorud Andebu J.F.F B
3 Tor-Asle Eliassen Tjølling J.F.F E1
4 Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 15:10
1 Henning Solem Hedrum J.F.L A
2 Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
3 Morten Myrvang Siljan J.F.F B
4 Kristian Clausen Sandefjord J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 15:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 16:00
1 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
2 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
3 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
4 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
5 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 16:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 16:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 16:30
1 Eirik Myhre Andebu J.F.F E1
2 Geier Barlie Ski J.F.F A
3 Marius Sørengen Ski J.F.F A
4 Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
5 Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 16:40
1 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
2 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
3      
4 Anders Rødby Hubertz Andebu J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 16:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 17:00
1      
2 Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
3 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
4 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
5 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 17:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 17:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 17:30
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
2 Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
3 Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
4 Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
5 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 17:40
1 Bård Boger Løiten J.F.F A
2 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
3 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
4 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
5 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 17:50
1 Henning Haugen Hedrum J.F.L A
2 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
3 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
4 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
5 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F1
6 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
 
Lag 26 Kl: 18:10
1 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
2 Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
3 Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
4 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
5 Andreas Baklie Haugen Brunlanes J.F.F C
6      
 
Lag 27 Kl: 18:20
1 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
2 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
3 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
4 Egil Andersen Stokke J.F.L B
5 Kjell Andersen Stokke J.F.L E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 28 Kl: 18:30
1 Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
2 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
3 Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
4 Bjørn Johansen Rana J.F.F B
5 Magnus Gran Andebu J.F.F B
6      
 
Lag 29 Kl: 18:40
1 Ole Thomas Gleditsch Sandefjord J.F.F B
2 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
3 Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F C
4 Fredrik Andersen Andebu J.F.F C
5 Svein Tore Haugen Sandefjord J.F.F C
6 Thomas Bull Enger Buskeruds J.F.F B
 
Lag 30 Kl: 18:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 31 Kl: 19:00
1 Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F A
2 Vemund Nygaard Brandval J.F.F B
3 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
4 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 32 Kl: 19:10
1      
2 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
3 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
4 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 33 Kl: 19:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 Kl: 19:30
1 Tommy Andersen Siljan J.F.F A
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
5 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)