www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes S.S.
 
NM Fitasc Sporting 2018 - Brunlanes S.S.
28. til 29. juli 2018

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 90
Navn Klubb Klasse
Alexander Palmgren Siljan S.S. J
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K
Ann Synnøve Arnestad Nordvegen L.K. K
Arne Johannesen Stavanger L.K. V65
Atle Hartz Sokna L.K. B
Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A
Bjarte Olav Grimen Bergen L.K. A
Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
Bjørn Johansen Rana J.F.F C
Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
Eilev Aakre Kroken J.F.F C
Elling Tryterud Sokna L.K. A
Frank Sparby Glåmdal L.S. B
Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V55
Geir Hole Buskerud J.F.F C
Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. B
Geir Walland Stavanger L.K. V55
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K
Gunnar Gusland Brunlanes S.S. V65
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F C
Hallvar Næss Team Hagleskyting C
Henrik Alstad Team Hagleskyting V55
Henrik Flaskerud Sokna L.K. A
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
Jan Aanes Sandefjord L.S. V65
Jens Magne Stavland Bømlo S.S.K C
Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C
Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. J
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F U
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Jørn Harkjær Kroken J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. B
Kim Kleppang Rosengren Sandefjord L.S. C
Kjell Andre Juklerød Kroken J.F.F J
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F C
Lars Kristian Sand Holmsen Team Hagleskyting V55
Lene Karlsen Bømlo S.S.K K
Mads Reinhold Nordensgaard Grasåsen S.S. C
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Magnus Darbo Sokna L.K. A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
Martin Palmgren Siljan S.S. A
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U
Mattis Stenstrøm Sverige A
Nicolai Wagner Team Hagleskyting U
Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K U
Nils Jørgen Aas Brunlanes S.S. C
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F B
Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V55
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Roar Olsen Grasåsen S.S. A
Roger Hansen Buskerud J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
Simen Johannessen Team Hagleskyting J
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
Sondre Haugland Kroken J.F.F B
Sondre Johnsen Kroken J.F.F C
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
Sven Roar Gran Nedre Glomma S.S.K C
Thomas Bankhaug Brunlanes S.S. A
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
Tom Einar Rosland Skien J.F.F B
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
Trygve Larssen Ski J.F.F C
Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K
Øivind Steinsholt Brunlanes S.S. V65


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)