www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes S.S.
 
NM Fitasc Sporting 2018 - Brunlanes S.S.
28. til 29. juli 2018

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 28.07.2018 kl 10:00 - Bane 1
28.07.2018 kl 11:24 - Bane 2
29.07.2018 kl 10:24 - Bane 3
29.07.2018 kl 13:24 - Bane 4
1 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
2 Nicolai Wagner Team Hagleskyting U
3 Gunnar Gusland Brunlanes S.S. V65
4 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
5 Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
6 Nils Jørgen Aas Brunlanes S.S. C
 
Lag 2 28.07.2018 kl 10:00 - Bane 2
28.07.2018 kl 11:36 - Bane 1
29.07.2018 kl 10:12 - Bane 4
29.07.2018 kl 13:12 - Bane 3
1 Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K
2 Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V55
3 Sondre Johnsen Kroken J.F.F C
4 Øivind Steinsholt Brunlanes S.S. V65
5 Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
6 Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
 
Lag 3 28.07.2018 kl 10:12 - Bane 1
28.07.2018 kl 11:36 - Bane 2
29.07.2018 kl 10:12 - Bane 3
29.07.2018 kl 13:12 - Bane 4
1 Jens Magne Stavland Bømlo S.S.K C
2 Martin Palmgren Siljan S.S. A
3 Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K
4 Jan Aanes Sandefjord L.S. V65
5 John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. J
6 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
 
Lag 4 28.07.2018 kl 10:12 - Bane 2
28.07.2018 kl 11:48 - Bane 1
29.07.2018 kl 10:00 - Bane 4
29.07.2018 kl 13:00 - Bane 3
1 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
2 Geir Hole Buskerud J.F.F C
3 Atle Hartz Sokna L.K. B
4 Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
5 Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B
6 Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
 
Lag 5 28.07.2018 kl 10:24 - Bane 1
28.07.2018 kl 11:48 - Bane 2
29.07.2018 kl 10:00 - Bane 3
29.07.2018 kl 13:00 - Bane 4
1 Simen Johannessen Team Hagleskyting J
2 Eilev Aakre Kroken J.F.F C
3 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K
4 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V55
5 Mattis Stenstrøm Sverige A
6 Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
 
Lag 6 28.07.2018 kl 10:24 - Bane 2
28.07.2018 kl 12:00 - Bane 1
29.07.2018 kl 09:48 - Bane 4
29.07.2018 kl 12:48 - Bane 3
1 Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
2 Jørn Harkjær Kroken J.F.F C
3 Ann Synnøve Arnestad Nordvegen L.K. K
4 Kjell Andre Juklerød Kroken J.F.F J
5 Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
6 Bjørn Johansen Rana J.F.F C
 
Lag 7 28.07.2018 kl 10:36 - Bane 1
28.07.2018 kl 12:00 - Bane 2
29.07.2018 kl 09:48 - Bane 3
29.07.2018 kl 12:48 - Bane 4
1 Trygve Larssen Ski J.F.F C
2 Thomas Bankhaug Brunlanes S.S. A
3 Sondre Haugland Kroken J.F.F B
4 Bjarte Olav Grimen Bergen L.K. A
5 Elling Tryterud Sokna L.K. A
6 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U
 
Lag 8 28.07.2018 kl 10:36 - Bane 2
28.07.2018 kl 12:12 - Bane 1
29.07.2018 kl 09:36 - Bane 4
29.07.2018 kl 12:36 - Bane 3
1 Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B
2 Henrik Flaskerud Sokna L.K. A
3 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
4 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
5 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. B
6 Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 9 28.07.2018 kl 10:48 - Bane 1
28.07.2018 kl 12:12 - Bane 2
29.07.2018 kl 09:36 - Bane 3
29.07.2018 kl 12:36 - Bane 4
1 Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
2 Lene Karlsen Bømlo S.S.K K
3 Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
4 Mads Reinhold Nordensgaard Grasåsen S.S. C
5 Roger Hansen Buskerud J.F.F A
6 Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C
 
Lag 10 28.07.2018 kl 10:48 - Bane 2
28.07.2018 kl 12:24 - Bane 1
29.07.2018 kl 09:24 - Bane 4
29.07.2018 kl 12:24 - Bane 3
1 Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
2 Henrik Alstad Team Hagleskyting V55
3 Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
4 Hallvar Næss Team Hagleskyting C
5 Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A
6 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 11 28.07.2018 kl 11:00 - Bane 1
28.07.2018 kl 12:24 - Bane 2
29.07.2018 kl 09:24 - Bane 3
29.07.2018 kl 12:24 - Bane 4
1 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
2 Magnus Darbo Sokna L.K. A
3 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
4 Sven Roar Gran Nedre Glomma S.S.K C
5 Tom Einar Rosland Skien J.F.F B
6 Geir Walland Stavanger L.K. V55
 
Lag 12 28.07.2018 kl 11:00 - Bane 2
28.07.2018 kl 12:36 - Bane 1
29.07.2018 kl 09:12 - Bane 4
29.07.2018 kl 12:12 - Bane 3
1 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
2 Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K
3 Lars Kristian Sand Holmsen Team Hagleskyting V55
4 Arne Johannesen Stavanger L.K. V65
5 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
6 Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. B
 
Lag 13 28.07.2018 kl 11:12 - Bane 1
28.07.2018 kl 12:36 - Bane 2
29.07.2018 kl 09:12 - Bane 3
29.07.2018 kl 12:12 - Bane 4
1 Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
2 Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K U
3 Anette Storeskar Glåmdal L.S. K
4 Roar Olsen Grasåsen S.S. A
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F C
6 Kim Kleppang Rosengren Sandefjord L.S. C
 
Lag 14 28.07.2018 kl 11:12 - Bane 2
28.07.2018 kl 12:48 - Bane 1
29.07.2018 kl 09:00 - Bane 4
29.07.2018 kl 12:00 - Bane 3
1 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
2 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
3 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F B
4 Frank Sparby Glåmdal L.S. B
5 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K
6 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F U
 
Lag 15 28.07.2018 kl 11:24 - Bane 1
28.07.2018 kl 12:48 - Bane 2
29.07.2018 kl 09:00 - Bane 3
29.07.2018 kl 12:00 - Bane 4
1 Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
3 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F C
4 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
5 Alexander Palmgren Siljan S.S. J
6 Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
 
Lag 16
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 17
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 18
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 19
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 20
1      
2      
3      
4      
5      
6      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)