www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
NM Leirduesti - Kroken J.F.F
9. til 13. juli 2024

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 482
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
Alexander Gulbrandsen Eidskog J.F.F D1
Alexander Vitting Skjeberg og Omegn J.F.F C
Alf Jr. Buksholt Lindesnes J.F.F C
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F C
Amir Ali Qambari Kroken J.F.F D2
Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F E1
Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
Anders Bund Helland Eidanger J.F.L C
Anders Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F D2
Anders Lunden Gjerstad J.F.F D2
Anders Weum Ryghseter Buskeruds J.F.F B
Andor Helgheim Øystese J.F.L E1
Andreas Myking Bakke Asker J.F.F B
Andreas Sandlie Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. C
Andreas Tveter Nilsen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anja Dramstad Løiten J.F.F A
Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
Anne-Sofie Bentengen Udnes J.F.F D2
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F C
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Arild Hemli Kvam J.F.F B
Arne Alexander Laberg Målselv J.F.F C
Arne Hægestøyl Åmli J.F.F C
Arnt Martin Skofteland Lindesnes J.F.F D1
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F B
Arve Melby Verdal J.F.F E1
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E2
Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F A
Asle Malvik Beitstad J.S.K B
Atle Hartz Sokna J.F.F B
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
Balder Hole Jæren J.F.L D2
Bastian Stensland Lobekk Jæren J.F.L D1
Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F A
Birger Aurebekk Songdalen J.F.F B
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F B
Bjarte Linga Samnanger J.F.L A
Bjørn Olav Haugland Kroken J.F.F E1
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
Bjørn Moe Nord-Odal J.F.F B
Bjørn Nicolaysen Kroken J.F.F B
Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A
Bjørnar Lundhaug Rælingen J.F.F C
Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Børre Svindal Larsen Eidanger J.F.L C
Caroline Waller Gusland Brunlanes J.F.F B
Cecilie Renate Dahle Næss Buskeruds J.F.F A
Christoffer Stavenes Vennesla J.S.P.F.F B
Dag Ronny Bøe Hafsrød Halden og Omegn J.F.F C
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E2
Dag Seland Grimstad J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
Dan Martin Nordeng Råde J.F.F B
David Holand Karmøy J.F.N.F A
Edvart Skogli Frogn J.F.F C
Eilev Aakre Kroken J.F.F B
Einar Borgen Lieng Nome J.F.F C
Eirik Asphol Stivold Surnadal J.F.F B
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F B
Eivind Hogner Kroken J.F.F D1
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Else-May Botten Skåla J.F.F F
Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
Endre Werner Grimslia Andreassen Tvedestrand J.F.F A
Endre Kosberg Rennebu J.F.F A
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A
Erik Haugaard Rakkestad og Degernes J.F.F C
Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
Espen Knutsen Tvedestrand J.F.F C
Espen Langmyr Vegårshei J.F.F B
Espen Luka Ørskog J.S.S B
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
Frank Stokkebæk Askim og Omegn J.F.F E2
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Freddy Jensen Bærum J.F.F E1
Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D2
Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
Fredrik Hammersborg Eidsberg Omegn J.F.F B
Fredrik Lund Eidsberg Omegn J.F.F B
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K B
Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Hammer Sunndal J.F.F B
Geir Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F A
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F E1
Geir Skårsmoen Tynset J.F.F B
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F C
Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F E1
Geir Østrem Lindesnes J.F.F E1
Glenn Robert Elverhøy Eidsberg Omegn J.F.F B
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E2
Gunnar Leknes Askvoll J.F.L E1
Gunstein Aurebekk Songdalen J.F.F C
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
Hanne Dalen Kroken J.F.F B
Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
Hans Johnny Gjøslien Asker J.F.F E1
Hans Kåre Røysland Sandefjord J.F.F A
Hans-Jacob Nilsen Skjeberg og Omegn J.F.F C
Hans-Kristian L. Elverhøy Eidsberg Omegn J.F.F D1
Harald T Øygarden Kroken J.F.F E2
Harald-Falk Talgøe Eigersund J.F.F B
Harald Ausland Jæren J.F.L B
Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
Hege Gjendem Skåla J.F.F F
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F F
Helge Fristad Sandefjord J.F.F B
Helge Lundeberg Aas Nome J.F.F C
Helge Mikalsen Jæren J.F.L E1
Helge Østlie Nord-Odal J.F.F B
Henning Haugen Andebu J.F.F B
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Sandefjord J.F.F E1
Henning Øygarden Kroken J.F.F B
Henriette Schibstad Stavanger og Rogaland J.F.F F
Henrik Fylling Løiten J.F.F A
Henrik Rossemyr Stavanger og Rogaland J.F.F D2
Hilde Lien Vindafjord J.F.L F
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Håkon Manvik Brunlanes J.F.F A
Håvard Rustad Sokna J.F.F A
Håvard Sneisen Malvik J.F.F B
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D2
Imre Hole Jæren J.F.L D2
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K A
Ingunn Orthe Solemskogen J.F.F F
Ingvill Hågensen Hartz Sokna J.F.F B
Isaac Hålien Vestre Slidre J.F.L D1
Isabell Jansen Myhre Nord-Odal J.F.F F
Isak Årmo Brunlanes J.F.F D1
Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F B
Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F A
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
Jan Egil Rosvoll Samnanger J.F.L A
Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F C
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Harald Helledal Åmli J.F.F C
Jan Ingar Stensrud Blaker J.F.F C
Jan Inge Kleppe Eid J.F.L E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Olav Jensen Grimstad J.F.F B
Jan Olav Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. C
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan Åge Brekke Tvedestrand J.F.F B
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
Jens Kristian Dragmyrhaug Ålen J.F.F D2
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
Jens Trydal Gjerstad J.F.F C
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Jette Marie Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F F
Joacim Rylander Holter J.F.F B
Joakim Haugland Kroken J.F.F B
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F B
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
Johan Slåtsveen Gjøvik J.F.F E1
John Emil Westby Nes og Helgøya J.F.F C
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
John Solbakken Biri J.F.F C
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F E1
Johnny Gammelsæter Vågen Skåla J.F.F C
Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F B
Jon Anders Møklegård Råde J.F.F B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Martin Christensen Gjerstad J.F.F B
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L E1
Jon-Roger Jensen Halden og Omegn J.F.F C
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jon Thommesen Skien J.F.F B
Jonas Kallar Gunnes Nidaros J.S.K C
Jonas Breimyr Tvedestrand J.F.F C
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F B
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jostein Sunde Jæren J.F.L C
Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D2
Jørgen Rønneberg Lardal J.F.L B
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kai Arne Skreden Fron J.F.F C
Kaja Sogn Justnæs Songdalen J.F.F F
Karl Mo Vestre Slidre J.F.L C
Karsten Hansen Grimstad J.F.F C
Kasper Slettan Tynset J.F.F B
Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F A
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F C
Kenth Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Kleppang Rosengren Eidanger J.F.L A
Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
Kjell Einar Lie Skien J.F.F C
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E1
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Kjersti Bergane Kroken J.F.F F
Klaus Andre Godtland Tynset J.F.F C
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Einar Ekmann Skien J.F.F B
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Erland Hansen Eidsberg Omegn J.F.F E1
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Ivar Larsen Arbeidernes J.F.F Halden A
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Johansson Bærum J.F.F E1
Kristian Ingvar Raaen Ål J.F.F C
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F E1
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristian Sæther Hemli Kvam J.F.F D1
Kristian Sandaas Levangsheia J.F.F B
Kristian Thomassen Vennesla J.S.P.F.F C
Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F B
Kristoffer Eriksen Hedrum J.F.L C
Kristoffer Sørlie Grefsheim Vang J.F.F D1
Kurt Solvik Songdalen J.F.F C
Kåre Magnus Vaterland Kvam J.F.F D2
Kåre Ola Botnan Opdal J.F.L E1
Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F E1
Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F C
Lars Dalatun Øystese J.F.L E1
Lars Klev Sokna J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
Lars Tveiten Nome J.F.F C
Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Leif Arild Fjellheim Karmøy J.F.N.F E1
Leif Bjørnbakk Åmli J.F.F C
Lene Storbæk Trysil J.F.F B
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Levi Vaa Hauge Drangedal J.F.F C
Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F C
Line Johansen Søndre Hurum J.F.F F
Linn Eirin Engen Gjøvik J.F.F F
Linnéa Kamperud Kjønnerud Bjørkelangen J.F.F D2
Linus Rudberg Eidskog J.F.F D1
Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F C
Mads Georg Tveit Enebakk J.F.F C
Mads Ottosen Løiten J.F.F B
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Magnar Terje Leknes Askvoll J.F.L C
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F B
Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D2
Magnus Darbo Buskeruds J.F.F B
Magnus Laugerud Buskeruds J.F.F C
Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F B
Malene Nygaard Kroken J.F.F B
Marco Verdecchia Stavanger og Rogaland J.F.F E1
Marie Lie Bogen Buskeruds J.F.F F
Marius Slettingdalen Sandefjord J.F.F C
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Markus Aasnes Bjørkelangen J.F.F D1
Marthe Halvorsen Eidsvoll Skog J.F.F F
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F A
Martin Horrigmo Skien J.F.F B
Martin Røsaker Skien J.F.F A
Martin Skoglund Kroken J.F.F B
Martin Sørlie Holter J.F.F B
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F C
Mats Emilsson Jæren J.F.L B
Mats Olafsen Nordre Land J.S.K C
Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
Mikjel Meland Skien J.F.F E1
Mona Yvonne Tveter Skjeberg og Omegn J.F.F F
Mons Ola Dragmyrhaug Ålen J.F.F D2
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Morten Andersen Tynset J.F.F B
Morten Furuheim Skien J.F.F B
Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
Morten Larsen Sannidal J.F.F B
Morten Myrvang Siljan J.F.F A
Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Musa Gitau Anderssen Bardu J.F.F B
Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F B
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
Nils Homstøl Froland J.F.F C
Noa Flåstøyl-Helledal Åmli J.F.F D1
Noah Haugsgjerd Stavanger og Rogaland J.F.F D2
Noah Sævik Herøy og Sande J.F.F D1
Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Oddgeir Skogly Asker J.F.F E1
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E2
Odin Kvernmo Eidskog J.F.F D1
Ola Berntsen Vang J.F.F E1
Ola Stivold Surnadal J.F.F B
Olav Andreas Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F D1
Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L A
Olav Resellhagen Bergersen Eidskog J.F.F D1
Ola Østby Ålen J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden C
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F E2
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F A
Ole-Christian Flugre Sokna J.F.F B
Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F E1
Ole Furu Sunndal J.F.F E1
Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
Oliver Dahl Hansen Grimstad J.F.F D2
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Oskar Solenes Skåla J.F.F C
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F B
Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F A
Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D1
Per Aune Buljo Alta J.F.F C
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E2
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per Morten Aasgård Averøy J.F.F C
Per Olav Trydal Gjerstad J.F.F D2
Per Oskar Hjelseth Ørskog J.S.S E1
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Østigård Tynset J.F.F E2
Petter Gran Nome J.F.F C
Petter Martinsen Stange J.F.F A
Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F B
Pieter Frank Kroken J.F.F C
Pål Roy Rolland Songdalen J.F.F E1
Pål-Oskar Guttormsen Målselv J.F.F C
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F C
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F B
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Robert Jensvoll Kvam J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Roger Sivertsen Rana J.F.F B
Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F C
Rolf Aune Orkla J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F E1
Roy Vinje Lørenskog S.S. A
Ruben Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F B
Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F B
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Rune Furuseth Ål J.F.F C
Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
Rune Hagen Skien J.F.F A
Rune Hellandsjø Nidaros J.S.K E1
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
Sander Andersen Skien J.F.F C
Sander Bergesen Samnanger J.F.L B
Scott Børresen Holter J.F.F C
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
Silje Merete Vidme Ål J.F.F F
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F A
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F B
Simen Østby Ålen J.F.F D1
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sindre Nyland Tvedestrand J.F.F B
Sindre Stenger Vala Kroken J.F.F C
Siri Iren Obrestad Jæren J.F.L F
Siv Haugland Kroken J.F.F F
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
Steffen Nygård Jensvold Haltdalen J.F.F D2
Stein Erik Waal Gjøvik og Vardal J.F. C
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F C
Steinar Gjerde Samnanger J.F.L B
Stian Eikåsen Jæren J.F.L B
Stian Røed Gjerstad J.F.F B
Stig Nesseth Tynset J.F.F E1
Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F C
Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F C
Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
Svein Grøtness Bærum J.F.F E1
Svein Hallen Gjerstad J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F C
Sveinung Lien Vindafjord J.F.L A
Tarald Huse Ås J.F.F B
Tarjei Lia Kroken J.F.F B
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F A
Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
Thea Vestli Kongsvinger J.F.F B
Thomas Skogli Hagen Nord-Odal J.F.F C
Thomas Wanggaard Nilsen Kroken J.F.F C
Thomas Bjørkås Løiten J.F.F B
Thomas Lien Vindafjord J.F.L A
Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
Thomas Olavessen Sandefjord J.F.F C
Thomas Olsen Nes og Helgøya J.F.F C
Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F A
Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
Thor Andre Basmoen Skåla J.F.F C
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tiril Melkild Eidanger J.F.L B
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
Tom Gustavsen Risør J.F.F Tryta C
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F A
Tommy Bakken Sør-Odal J.F.F C
Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
Tommy Jakobsen Grimstad J.F.F E2
Tommy Westad Buskeruds J.F.F A
Tone Håland Jæren J.F.L F
Tone Mo Øystese J.F.L F
Tonnie Stensland Jæren J.F.L F
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
Tor Hugo Ekran Øksnes J.F.F E1
Tor Isak Høiby Skogen J.S.K D2
Torbjørn Gautefald Sannidal J.F.F C
Torbjørn Krossbekk Froland J.F.F C
Torbjørn Leknes Askvoll J.F.L E1
Torbjørn Lunde Sotra og Øygarden J.F.F A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Tore Håkonsrud Buskeruds J.F.F A
Tore Solheim Levanger J.F.L A
Tore Stensby Løiten J.F.F C
Torgeir Haugland Kroken J.F.F E1
Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
Torje Farsjø Sannidal J.F.F B
Torjus Hultin Aurebekk Songdalen J.F.F D2
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F A
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F B
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L C
Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F B
Trond Rune Sæterholen Sør-Odal J.F.F C
Trond Garberg Skaun J.F.F B
Trond Johansson Bærum J.F.F E2
Trond Larsen Enebakk J.F.F B
Trond Ulvestad Eidanger J.F.L E1
Truls Bosvik Risør J.F.F Tryta D2
Trygve Bolstad Asker J.F.F C
Trygve Larssen Ås J.F.F E1
Trym Gjermundbo Solemskogen J.F.F B
Ulf Boger Målselv J.F.F E1
Ulrik Østrem Lindesnes J.F.F D2
Valeria Lindvåg Tjølling J.F.F B
Vegar Kveum Ringebu og Fåvang J.F.F B
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F B
Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen J.F.F D2
Vetle Stølan Holter J.F.F B
Vibecke Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Vibeke Bergesen Samnanger J.F.L F
Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F B
Vidar Opheim Vestre Slidre J.F.L E1
Viggo Sandbakken Eidskog J.F.F E1
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Zain Rage Stavanger og Rogaland J.F.F B
Åge-Walter Hansen Råde J.F.F E2
Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F A
Øistein Nygren Eidsberg Omegn J.F.F E2
Øivind Holm Holter J.F.F A
Øystein Ahlstrøm Ås J.F.F E1
Øystein Grindstad Jevnaker J.F.F B
Øystein Hoel Blaker J.F.F B
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)