9. til 13. juli 2024
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Alexander Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Alexander Gulbrandsen |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Amund Slaastad Godtlund |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Anders Weum Ryghseter |
Buskeruds J.F.F |
B |
Andreas Sandlie Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
A |
Anne-Sofie Bentengen |
Udnes J.F.F |
D2 |
Arild Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Arild Johansen |
Skåla J.F.F |
C |
Arne Alexander Laberg |
Målselv J.F.F |
C |
Arnt Martin Skofteland |
Lindesnes J.F.F |
D1 |
Arnt Sigurd Christensen |
Lindesnes J.F.F |
B |
Arve Melby |
Verdal J.F.F |
E1 |
Arvid Haugen |
Surnadal J.F.F |
E2 |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
A |
Balder Hole |
Jæren J.F.L |
D2 |
Bastian Stensland Lobekk |
Jæren J.F.L |
D1 |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Bjørnar Lundhaug |
Rælingen J.F.F |
C |
Bjørnar Melby |
Verdal J.F.F |
A |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
Cecilie Renate Dahle Næss |
Buskeruds J.F.F |
A |
Dag Ronny Bøe Hafsrød |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E2 |
Dan Martin Nordeng |
Råde J.F.F |
B |
Eirik Asphol Stivold |
Surnadal J.F.F |
B |
Else-May Botten |
Skåla J.F.F |
F |
Espen Knutsen |
Tvedestrand J.F.F |
C |
Fabian Persson |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Frank Våden |
Orkla J.F.F |
A |
Gard Solberg |
Kroken J.F.F |
E1 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E2 |
Geir Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
B |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
C |
Geir Wemmestad-Haaland |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
E1 |
Glenn Robert Elverhøy |
Eidsberg Omegn J.F.F |
B |
Gunstein Aurebekk |
Songdalen J.F.F |
C |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
F |
Hans Kåre Røysland |
Sandefjord J.F.F |
A |
Hans-Kristian L. Elverhøy |
Eidsberg Omegn J.F.F |
D1 |
Harald Ausland |
Jæren J.F.L |
B |
Hege Gjendem |
Skåla J.F.F |
F |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Henning Haugen |
Andebu J.F.F |
B |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
B |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
E1 |
Håkon Kveum |
Sel J.F.F |
A |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D2 |
Imre Hole |
Jæren J.F.L |
D2 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
A |
Isabell Jansen Myhre |
Nord-Odal J.F.F |
F |
Ivan K Kleven |
Sulitjelma J.F.F |
B |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
A |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
Jan Erik Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
Jan Olav Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Jan Thore Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Jarle Mellemsæther |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
Johnny Arvid De Wit |
Biri J.F.F |
E1 |
Johnny G Vågen |
Skåla J.F.F |
C |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Jon Anders Møklegård |
Råde J.F.F |
B |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Jon Salve Håkedal |
Stokke J.F.L |
E1 |
Jon-Roger Jensen |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
Jon Thommesen |
Skien J.F.F |
B |
Jonas Kallar Gunnes |
Nidaros J.S.K |
C |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
B |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jostein Sunde |
Jæren J.F.L |
C |
Jørgen Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
C |
Karl Mo |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Kasper Slettan |
Tynset J.F.F |
B |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
B |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B |
Klaus Andre Godtland |
Tynset J.F.F |
C |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Erland Hansen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E1 |
Kristian Ingvar Raaen |
Ål J.F.F |
C |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B |
Kurt Solvik |
Songdalen J.F.F |
C |
Kåre Ola Botnan |
Opdal J.F.L |
E1 |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
E1 |
Leif Arild Fjellheim |
Karmøy J.F.N.F |
E1 |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
B |
Linus Rudberg |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
B |
Marie Lie Bogen |
Buskeruds J.F.F |
F |
Marthe Halvorsen |
Eidsvoll Skog J.F.F |
F |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
B |
Martin Grimsland |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
A |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Mats Martin Johannes Emilsson |
Jæren J.F.L |
B |
Merethe K Hansen |
Buskeruds J.F.F |
F |
Morten Andersen |
Tynset J.F.F |
B |
Morten Kjelaas |
Trondheim J.F.F |
B |
Morten Larsen |
Sannidal J.F.F |
B |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
A |
Odin Kvernmo |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Ola Stivold |
Surnadal J.F.F |
B |
Olav Resellhagen Bergersen |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
C |
Ole Furu |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Ottar Nord |
Nes J.F.F |
E2 |
Per Kristian Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
E1 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E2 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Pål Roy Rolland |
Songdalen J.F.F |
E1 |
Pål-Oskar Guttormsen |
Målselv J.F.F |
C |
Pål Sidhu |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
B |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Roger Trøftmoen |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Rolf Aune |
Orkla J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Furuseth |
Ål J.F.F |
C |
Rune Gulbrandsen |
Telemark J.F.F |
C |
Rune Hellandsjø |
Nidaros J.S.K |
E1 |
Rune Olsen |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sigurd Magnor Strand |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Silje Merete Vidme |
Ål J.F.F |
F |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
A |
Simen Torgersen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Siri Iren Obrestad |
Jæren J.F.L |
F |
Siv Haugland |
Kroken J.F.F |
F |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
Stein Erik Waal |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Stian Eikåsen |
Jæren J.F.L |
B |
Stig Nesseth |
Tynset J.F.F |
E1 |
Svein Arild Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
Svein Henriksen |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Sveinung Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
Sverre Johan Hillem |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 |
Thomas Skogli Hagen |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Thomas Bjørkås |
Løiten J.F.F |
B |
Thomas Lien |
Vindafjord J.F.L |
A |
Thomas Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
A |
Thor Andre Basmoen |
Skåla J.F.F |
C |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
Tommy Bakken |
Sør-Odal J.F.F |
C |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
B |
Tommy Jakobsen |
Grimstad J.F.F |
E2 |
Tone Håland |
Jæren J.F.L |
F |
Tonnie Stensland |
Jæren J.F.L |
F |
Torbjørn Leknes |
Askvoll J.F.L |
E1 |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Tore Håkonsrud |
Buskeruds J.F.F |
A |
Torger Bråten Norberg |
Trondheim J.F.F |
B |
Torjus Hultin Aurebekk |
Songdalen J.F.F |
D2 |
Trond Rune Sæterholen |
Sør-Odal J.F.F |
C |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
E1 |
Ulf Boger |
Målselv J.F.F |
E1 |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Vetle Ingebretsen Aanensen |
Songdalen J.F.F |
D2 |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
Viggo Sandbakken |
Eidskog J.F.F |
E1 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
E1 |