www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
NM Leirduesti - Kroken J.F.F
9. til 13. juli 2024

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 38 09.07.2024 kl 10:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 39 09.07.2024 kl 10:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 40 09.07.2024 kl 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 41 09.07.2024 kl 10:30
1      
2      
3 Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
4 Pål Sidhu Gjøvik og Vardal J.F. C
5 Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 42 09.07.2024 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 43 09.07.2024 kl 10:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 44 09.07.2024 kl 11:00
1      
2      
3 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
4 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 45 09.07.2024 kl 11:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 46 09.07.2024 kl 11:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 47 09.07.2024 kl 11:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 48 09.07.2024 kl 11:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 49 09.07.2024 kl 11:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 50 09.07.2024 kl 12:00
1      
2      
3      
4 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 51 09.07.2024 kl 12:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 52 09.07.2024 kl 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 53 09.07.2024 kl 12:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 54 09.07.2024 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 55 09.07.2024 kl 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 56 09.07.2024 kl 13:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 57 09.07.2024 kl 13:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 58 09.07.2024 kl 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 59 09.07.2024 kl 13:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 60 09.07.2024 kl 13:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 61 09.07.2024 kl 13:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 62 09.07.2024 kl 14:00
1 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
2 Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
3      
4 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
5 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 63 09.07.2024 kl 14:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 64 09.07.2024 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 65 09.07.2024 kl 14:30
1      
2      
3      
4      
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 66 09.07.2024 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 67 09.07.2024 kl 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 68 09.07.2024 kl 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 69 09.07.2024 kl 15:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 70 09.07.2024 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 71 09.07.2024 kl 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 72 09.07.2024 kl 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 73 09.07.2024 kl 15:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 74 09.07.2024 kl 16:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 75 10.07.2024 kl 10:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 76 10.07.2024 kl 10:10
1 Arild Johansen Skåla J.F.F C
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 77 10.07.2024 kl 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 78 10.07.2024 kl 10:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 79 10.07.2024 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 80 10.07.2024 kl 10:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 81 10.07.2024 kl 11:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 82 10.07.2024 kl 11:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 83 10.07.2024 kl 11:20
1      
2 Glenn Robert Elverhøy Eidsberg J.F.F B
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 84 10.07.2024 kl 11:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 85 10.07.2024 kl 11:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 86 10.07.2024 kl 11:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 87 10.07.2024 kl 12:00
1      
2      
3      
4 Anne-Sofie Bentengen Udnes J.F.F D2
5 Morten Larsen Sannidal J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 88 10.07.2024 kl 12:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 89 10.07.2024 kl 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 90 10.07.2024 kl 12:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 91 10.07.2024 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 92 10.07.2024 kl 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 93 10.07.2024 kl 13:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 94 10.07.2024 kl 13:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 95 10.07.2024 kl 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 96 10.07.2024 kl 13:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 97 10.07.2024 kl 13:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 98 10.07.2024 kl 13:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 99 10.07.2024 kl 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 100 10.07.2024 kl 14:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 101 10.07.2024 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 102 10.07.2024 kl 14:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 103 10.07.2024 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 104 10.07.2024 kl 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 105 10.07.2024 kl 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 106 10.07.2024 kl 15:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 107 10.07.2024 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 108 10.07.2024 kl 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 109 10.07.2024 kl 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 110 10.07.2024 kl 15:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 111 10.07.2024 kl 16:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 112 11.07.2024 kl 10:00
1 Ulf Boger Målselv J.F.F E1
2      
3 Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F B
4 Pål-Oskar Guttormsen Målselv J.F.F C
5 Arne Alexander Laberg Målselv J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 113 11.07.2024 kl 10:10
1      
2 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
4 Siv Haugland Kroken J.F.F F
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 114 11.07.2024 kl 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 115 11.07.2024 kl 10:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 116 11.07.2024 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 117 11.07.2024 kl 10:50
1      
2      
3 Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
4 Viggo Sandbakken Eidskog J.F.F E1
5 Arve Melby Verdal J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 118 11.07.2024 kl 11:00
1 Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
2 Pål Roy Rolland Songdalen J.F.F E1
3 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
4 Tommy Jakobsen Grimstad J.F.F E2
5 Kurt Solvik Songdalen J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 119 11.07.2024 kl 11:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 120 11.07.2024 kl 11:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 121 11.07.2024 kl 11:30
1      
2 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F B
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 122 11.07.2024 kl 11:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 123 11.07.2024 kl 11:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 124 11.07.2024 kl 12:00
1 Linus Rudberg Eidskog J.F.F D1
2 Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
3 Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
4 Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
5 Ole Furu Sunndal J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 125 11.07.2024 kl 12:10
1      
2      
3 Alexander Gulbrandsen (ingen klubb) D1
4 Olav Resellhagen Bergersen Eidskog J.F.F D1
5 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 126 11.07.2024 kl 12:20
1      
2      
3 Odin Kvernmo Eidskog J.F.F D1
4 Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 127 11.07.2024 kl 12:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 128 11.07.2024 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 129 11.07.2024 kl 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 130 11.07.2024 kl 13:00
1 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
2 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden E1
3 Harald Ausland Jæren J.F.L B
4 Bastian Stensland Lobekk Jæren J.F.L D1
5 Mats Martin Johannes Emilsson Jæren J.F.L B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 131 11.07.2024 kl 13:10
1 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
2 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D2
3 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden C
4 Rune Furuseth Ål J.F.F C
5 Karl Mo Vestre Slidre J.F.L C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 132 11.07.2024 kl 13:20
1 Kristian Ingvar Raaen Ål J.F.F C
2 Balder Hole Jæren J.F.L D2
3 Tonnie Stensland Jæren J.F.L F
4 Siri Iren Obrestad Jæren J.F.L F
5 Silje Merete Vidme Ål J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 133 11.07.2024 kl 13:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 134 11.07.2024 kl 13:40
1      
2 Imre Hole Jæren J.F.L D2
3 Stian Eikåsen Jæren J.F.L B
4      
5 Jostein Sunde Jæren J.F.L C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 135 11.07.2024 kl 13:50
1      
2      
3 Tone Håland Jæren J.F.L F
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 136 11.07.2024 kl 14:00
1 Thomas Bjørkås Løiten J.F.F B
2 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
3 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F E1
4 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
5 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 137 11.07.2024 kl 14:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 138 11.07.2024 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 139 11.07.2024 kl 14:30
1      
2 Thor Andre Basmoen Skåla J.F.F C
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 140 11.07.2024 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 141 11.07.2024 kl 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 142 11.07.2024 kl 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 143 11.07.2024 kl 15:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 144 11.07.2024 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 145 11.07.2024 kl 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 146 11.07.2024 kl 15:40
1      
2      
3 Leif Arild Fjellheim Karmøy J.F.N.F E1
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 147 11.07.2024 kl 15:50
1      
2      
3      
4 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F E1
5 Jon Thommesen Skien J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 148 11.07.2024 kl 16:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 149 11.07.2024 kl 16:10
12.07.2024 kl 10:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 150 12.07.2024 kl 10:10
1      
2      
3      
4 Johnny G Vågen Skåla J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 151 12.07.2024 kl 10:20
1      
2      
3 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 152 12.07.2024 kl 10:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 153 12.07.2024 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 154 12.07.2024 kl 10:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 155 12.07.2024 kl 11:00
1 Tore Håkonsrud Buskeruds J.F.F A
2 Severin Larsen Stange J.F.F A
3 Cecilie Renate Dahle Næss Buskeruds J.F.F A
4 Roger Granli Stange J.F.F A
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 156 12.07.2024 kl 11:10
1 Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F A
2 Espen Knutsen Tvedestrand J.F.F C
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 157 12.07.2024 kl 11:20
1      
2 Torjus Hultin Aurebekk Songdalen J.F.F D2
3 Gunstein Aurebekk Songdalen J.F.F C
4 Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen J.F.F D2
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 158 12.07.2024 kl 11:30
1      
2      
3      
4 Thomas Lien Vindafjord J.F.L A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 159 12.07.2024 kl 11:40
1 Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
2 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
3      
4      
5 Bjørnar Lundhaug Rælingen J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 160 12.07.2024 kl 11:50
1 Petter Martinsen Stange J.F.F A
2 Rolf Aune Orkla J.F.F A
3 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E2
4 Ola Stivold Surnadal J.F.F B
5 Eirik Asphol Stivold Surnadal J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 161 12.07.2024 kl 12:00
1 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
2 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D2
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
4 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
5 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 162 12.07.2024 kl 12:10
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F A
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
4 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
5 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 163 12.07.2024 kl 12:20
1 Helge Østlie Nord-Odal J.F.F B
2 Isabell Jansen Myhre Nord-Odal J.F.F F
3      
4 Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F C
5 Thomas Skogli Hagen Nord-Odal J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 164 12.07.2024 kl 12:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 165 12.07.2024 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 166 12.07.2024 kl 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 167 12.07.2024 kl 13:00
1 Mortén Resell Tynset J.F.F A
2 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
4 Anja Dramstad Løiten J.F.F A
5 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 168 12.07.2024 kl 13:10
1 Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F A
2 Per Østigård Tynset J.F.F E2
3 Geir Skårsmoen Tynset J.F.F B
4 Klaus Andre Godtland Tynset J.F.F C
5 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 169 12.07.2024 kl 13:20
1      
2      
3 Vibecke Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
4 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 170 12.07.2024 kl 13:30
1 Kai Arne Skreden Fron J.F.F C
2      
3 Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 171 12.07.2024 kl 13:40
1 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
2 Morten Andersen Tynset J.F.F B
3 Stig Nesseth Tynset J.F.F E1
4 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
5 Else-May Botten Skåla J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 172 12.07.2024 kl 13:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 173 12.07.2024 kl 14:00
1 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Hans Kåre Røysland Sandefjord J.F.F A
3 Håkon Kveum Sel J.F.F A
4 Vegar Kveum Ringebu og Fåvang J.F.F B
5 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 174 12.07.2024 kl 14:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 175 12.07.2024 kl 14:20
1      
2      
3      
4 Henning Haugen Andebu J.F.F B
5 Henning Solem Sandefjord J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 176 12.07.2024 kl 14:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 177 12.07.2024 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 178 12.07.2024 kl 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 179 12.07.2024 kl 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 180 12.07.2024 kl 15:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 181 12.07.2024 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 182 12.07.2024 kl 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 183 12.07.2024 kl 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 184 12.07.2024 kl 15:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 185 12.07.2024 kl 16:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)