9. juli 2022
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | Johan Harstad
Gjemnes J.F.F | 25 | 24 | 25 | 25 | 99 |
| 2. | Espen Luka
Ørskog J.S.S | 24 | 24 | 25 | 25 | 98 |
| 3. | Even André Kammen
Aure J.F.F | 25 | 23 | 25 | 25 | 98 |
| 4. | Bent A. Døving
Ørskog J.S.S | 23 | 24 | 24 | 25 | 96 |
| 5. | Arve Kammen
Gjemnes J.F.F | 22 | 25 | 23 | 25 | 95 |
| 6. | Gunnar Leknes
Askvoll J.F.L | 25 | 24 | 23 | 22 | 94 |
| 7. | Eva Kristin Oliversen
Kvam J.F.F | 25 | 24 | 23 | 21 | 93 |
| 8. | Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | 25 | 21 | 23 | 23 | 92 |
| 9. | Jon Arne Astad
Gjemnes J.F.F | 24 | 23 | 25 | 20 | 92 |
| 10. | Otto Edvin Roaldsøy
Averøy J.F.F | 21 | 23 | 23 | 24 | 91 |
| 11. | Arild Johansen
Askvoll J.F.L | 23 | 22 | 23 | 23 | 91 |
| 12. | Jan Magne Hoel
Skaun J.F.F | 19 | 24 | 24 | 22 | 89 |
Klasse B |
| 1. | Stian Ulfstein
Herøy og Sande J.F.F | 24 | 24 | 23 | 23 | 94 |
| 2. | Karl Rune Konstad
Hølonda J.F.F | 25 | 25 | 23 | 20 | 93 |
| 3. | Jan Roar Stølan
Surnadal J.F.F | 20 | 25 | 24 | 22 | 91 |
| 4. | Øyvind Konstad Jr
Hølonda J.F.F | 22 | 22 | 23 | 23 | 90 |
| 5. | Bjarte Mittet
Åndalsnes og Omegn J.F.F | 22 | 23 | 24 | 20 | 89 |
| 6. | Monica Kippernes Rånes
Rennebu J.F.F | 24 | 23 | 19 | 22 | 88 |
| 7. | Håkon Ekornrud
Askvoll J.F.L | 23 | 23 | 22 | 20 | 88 |
| 8. | Roar Ingve Døving
Ørskog J.S.S | 25 | 22 | 21 | 20 | 88 |
| 9. | Per Ivar Søvik
Ørskog J.S.S | 20 | 19 | 22 | 24 | 85 |
| 10. | Lars Gunnar Larsen
Herøy og Sande J.F.F | 24 | 19 | 19 | 22 | 84 |
| 11. | Sindre Astad
Gjemnes J.F.F | 16 | 22 | 20 | 20 | 78 |
| 12. | Anders Karlsson
Hølonda J.F.F | 17 | 16 | 22 | 20 | 75 |
| 13. | Rolf Kvisvik
Averøy J.F.F | 16 | 20 | 17 | 20 | 73 |
Klasse C |
| 1. | Stian Hoff
Ørskog J.S.S | 17 | 23 | 22 | 23 | 85 |
| 2. | Fabian Davik
Ørskog J.S.S | 21 | 20 | 21 | 22 | 84 |
| 3. | Kurt Are Skarbø
Herøy og Sande J.F.F | 20 | 18 | 21 | 18 | 77 |
| 4. | Vigdis Grefstad
Gjemnes J.F.F | 22 | 19 | 19 | 15 | 75 |
| 5. | Lars Prinz
Gjemnes J.F.F | 18 | 16 | 19 | 20 | 73 |
| 6. | Jeanette Davik
Ørskog J.S.S | 12 | 14 | 8 | 9 | 43 |
Klasse D1 |
| 1. | Noah Sævik
Herøy og Sande J.F.F | 15 | 17 | 15 | 14 | 61 |
Klasse D2 |
| 1. | Ida Sofie Ekornrud
Askvoll J.F.L | 22 | 25 | 20 | 19 | 86 |
| 2. | Thomas Astad
Gjemnes J.F.F | 22 | 20 | 17 | 17 | 76 |
Klasse E1 |
| 1. | Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S | 22 | 24 | 21 | 20 | 87 |
| 2. | Rolf Kristian Eilertsen
Hølonda J.F.F | 23 | 17 | 22 | 18 | 80 |
| 3. | Per Inge Johnsen
Sykkylven J.F.F | 15 | 14 | 15 | 14 | 58 |
Klasse E2 |
| 1. | Magne Bakken
Skåla J.F.F | 22 | 23 | 24 | 23 | 92 |
| 2. | Alf Gjengstø
Averøy J.F.F | 21 | 20 | 20 | 21 | 82 |
Klasse F |
| 1. | Therese Nesseth Tørlen
Ørskog J.S.S | 23 | 19 | 18 | 23 | 83 |
| 2. | Camilla Wilhelmine Kleppe
Herøy og Sande J.F.F | 18 | 24 | 21 | 17 | 80 |
| 3. | Amber Jayne Graham
Herøy og Sande J.F.F | 8 | 8 | 14 | 12 | 42 |