www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Rana J.F.F
 
Oktober-cup Stevne 3 - 50 skudd u/premiering (korrespondanse) - Rana J.F.F
20. oktober 2021

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 63
Navn Klubb Klasse Startnr
Arne Klingsheim Bergens J.F. C
Birger Kristian Fedje Rana J.F.F C
Dag Rønnebu Fauske og Sørfold J.F.F E1
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
Erling Jensen Bodø J.F.F B
Esben Steen Rana J.F.F C
Frank Westvik Rana J.F.F C
Fredrik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F D2
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F A
Geir Emanuelsen Bodø J.F.F B
Geir Lindem Råde J.F.F B
Gudmund Kalvik Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F B
Henrik Einmo Rana J.F.F B
Håkon Pruglhei Rana J.F.F D2
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F E1
Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F A
Joacim Schistad Sør-Varanger J.F.F A
Joakim Kjølseth Brønnøy J.F.F B
Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
Jon Inge Nepås Brønnøy J.F.F A
Jonas Wernersson Narvik og Omegn J.F.F C
Jørgen Bjørklund Sør-Varanger J.F.F A
Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F B
Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
Kato Johansen Brønnøy J.F.F B
Kenneth Styve Bergens J.F. A
Kim Bregge Narvik og Omegn J.F.F C
Kjell Berntzen Sømna J.F.F C
Kjell Solhaug Råde J.F.F E1
Kristian Ytreland Sør-Varanger J.F.F B
Kurt Are Skarbø Herøy og Sande J.F.F C3
Lars Gunnar Akselsen Hvaler J.F.F C
Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B2
Lennart Larsen Fauske og Sørfold J.F.F B
Lukas-Alexander Akselsen Hvaler J.F.F D1
Madeleine Knappskog Bergens J.F. F
Magnus Auglænd Vilhelmsen Bergens J.F. B
Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F D1
Michael Wollmann Eilertsen Sør-Varanger J.F.F B
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F A
Peder Røssvoll Andersen Rana J.F.F D1
Roger Sivertsen Rana J.F.F C
Ronny Syversen Råde J.F.F E2
Rune Aukland Eidsberg J.F.F B
Rune Knappskog Bergens J.F. B
Sanna Kristiansen Narvik og Omegn J.F.F F
Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F C1
Stig Even Hansen Sør-Varanger J.F.F C
Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F A
Terje Arnseth Råde J.F.F C
Terje Øverdal Bodø J.F.F C
Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
Tore Kristian Storvoll Korgen og Hemnes J.F.F A
Tore Eriksen Skjeberg og Omegn J.F.F C
Tore Tjønna Rana J.F.F C
Trine Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Trygve Paulsen Rana J.F.F E2
Viggo Johansen Bodø J.F.F E1
Werner Abrahamsen Sømna J.F.F C
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Øyvind Bjørklund Sør-Varanger J.F.F C


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)