www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sokna L.K.
 
NM Compak Sporting - Sokna L.K.
14. til 15. august 2021

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 192
Navn Klubb Klasse Startnr
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A100
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K131
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V5525
Andrea Sæthern Sokna L.K. K1155
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1190
Anja Dramstad Glåmdal L.S. K164
Antti Heikkilä Midthordaland L.K. C94
Arvid Agnor Frogn J.F.F A1
Atle Hartz Sokna L.K. B17
Balder Hole Time S.S.K U126
Benjamin Solsvik Bergen L.K. B122
Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A87
Bjørn-Erik Hildonen Team Hagleskyting A19
Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55173
Bjørn Tandberg Sokna L.K. B151
Bjørn Trydal Åmot J.F.F A121
Brede Ensrud Løiten S.S. A81
Bård Thuve Løiten S.S. B93
Caroline Waller Brunlanes S.S. K1133
Cecilie Renate Dahle Næss Aron S.K., Drammen K1156
David Holand Nordvegen L.K. A183
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C101
Eirik Nordbø Nordvegen L.K. A169
Elling Tryterud Sokna L.K. A68
Erling Westgård Nidaros S.K. C5
Even Smedstad Glåmdal L.S. A115
Even Tandberg Sokna L.K. J80
Fredrik Andersen Team Hagleskyting B150
Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F J6
Frode Kristoffersen Sokna L.K. B18
Geier Barlie Ski J.F.F B67
Geir Ståle Vie Førde J.F.L V55152
Geir Kvilhaugsvik Team Sørvest A147
Geir Lyngvær Østlandske S.S. A26
Geir Walland Team Sørvest V5595
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A153
Gro Anita Ynnesdal Kroken J.F.F K189
Hakan Ucarli Frogn J.F.F A29
Hannah-Anette Flekstad (ingen klubb) U55
Hans Christian Jordan Sokna L.K. B162
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F C79
Hans Petter Kirkerød Rakkestad og Degernes J.F.F B40
Heine Aarum Frogn J.F.F U189
Helge Fristad Siljan S.S. B88
Henning Loe Nidaros S.K. A104
Henning Solem Siljan S.S. V5541
Henrik Alstad Verdal S.S.L V659
Henrik Flaskerud Sokna L.K. B127
Herman Tandberg Sokna L.K. U50
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V5571
Håvard Rustad Sokna L.K. B91
Håvard Thoresen Sokna L.K. U37
Idar Bølgenhaugen Sokna L.K. C157
Imre Hole Time S.S.K U179
Ina Mari Alterhaug Tverrå Glåmdal L.S. K1141
Ingvill Hågensen Sokna L.K. K124
Isac Ynnesdal Kroken J.F.F U23
Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1148
Jan Christian Thoresen Sokna L.K. B52
Jan Francois Hoffmann Team Sørvest V5566
Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V6528
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting B56
Jan Hallvard Myhren Team Hagleskyting B90
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F C20
Jan Vegar Studsrud (ingen klubb) C96
Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B177
Jan Aanes Sandefjord L.S. V7361
Jane Ludvigsen Ski J.F.F K170
Jarle Nymoen Sokna L.K. B106
Jeanine Dybdahl (ingen klubb) K143
Jens Magne Stavland Team Sørvest B54
Jesper Maj Larsen Østre Viken S.S.K C83
Jimmy Lungström Kroken J.F.F A22
Joachim Jeger Hansen Tvedestrand J.F.F C63
Joakim M Skålbones Sokna L.K. C120
John Kristian Grøtting Nidaros S.K. C30
John-Ole Elseth Nordskog Eidanger J.F.L A76
Johnny Skoglund Kroken J.F.F C74
Jon Martin Christensen Kroken J.F.F J123
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55167
Jon-Ulrik Ørmen Buskerud J.F.F C138
Jon Kvilhaugsvik Team Sørvest V73118
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A45
Jørgen Karlsrud Sokna L.K. J113
Jørn Harkjær Kroken J.F.F B165
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A109
Karl Even Lyngstad Nordvegen L.K. C137
Kenneth Eikenes Indre Østfold S.S. B180
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A136
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A160
Kim-Alexander Buer Aremark J.F.F A164
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. A73
Knut Arne Eidal (ingen klubb) C58
Knut Erik Bergum Sannidal Trap C166
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A12
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A134
Kristian Sanne Andersen Sokna L.K. C14
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. C86
Kristoffer Eriksen Siljan S.S. J35
Lene Storbæk Åmot J.F.F K1143
Lennart Skoglund Kroken J.F.F V55102
Mads Reinhold Nordensgaard Østre Viken S.S.K B10
Magdalena Maj Larsen Østre Viken S.S.K K157
Magne Gusland Brunlanes S.S. A139
Magnus Jeger Rannestad Hansen Tvedestrand J.F.F U116
Magnus Darbo Team Hagleskyting A145
Malene Nygaard Kroken J.F.F K178
Malin Emilie Hoel Wang Løiten S.S. J69
Mantas Maciunskas Team Hagleskyting C46
Marcus Langmyr Tvedestrand J.F.F C11
Marie Kathrin Grinder Glåmdal L.S. K1103
Marius Bentzen Haugen Sokna L.K. C49
Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F U172
Marius Sørengen Ski J.F.F A108
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A130
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A38
Martin Skoglund Kroken J.F.F B140
Mathias Furuseth Martinsen Sokna L.K. C187
Max Nensén Sokna L.K. C159
Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. B154
Morten Myrvang Siljan S.S. B185
Murat Demir Team Sørvest B21
Nicolai Wagner Team Hagleskyting J48
Nicolai Ynnesdal Kroken J.F.F J77
Nils Erik Kristoffersen Sokna L.K. U178
Nils Jørgen Aas Brunlanes S.S. A171
Ole Henrik Sand Bråthen Frogn J.F.F J105
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V5565
Ole Kristian Espeseth (ingen klubb) C15
Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J144
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A176
Oscar Bratlie Team Hagleskyting U42
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V6553
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A191
Petter Martinsen Åmot J.F.F A170
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55175
Raymond Skaar Midthordaland L.K. B124
Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F C119
Roar Olsen Glåmdal L.S. A125
Roger Granli Østlandske S.S. A174
Roger Hansen Sokna L.K. A186
Rolf Inge Haugholt Sannidal Trap C39
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B128
Rune Aasheim Team Sørvest C131
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A60
Rune Furuseth Sokna L.K. C97
Silje Bjørnstad Steen Bergen L.K. K18
Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J149
Simon Sommerfeld Midthordaland L.K. A82
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A34
Sindre Mesna (ingen klubb) J27
Siri Iren Obrestad Team Sørvest K185
Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. B135
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B44
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B181
Stian Eikåsen Team Sørvest B161
Stian Thorsrud Sokna L.K. C107
Stig Zachariassen Narvik P.K. V5562
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A32
Sveinung Lien Nordvegen L.K. B110
Sverre Andreas Hamre (ingen klubb) C16
Tarald Huse Frogn J.F.F A129
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J117
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C192
Terje Gravklev Kroken J.F.F A111
Thea Vestli Glåmdal L.S. K172
Thomas Lien Nordvegen L.K. A188
Thomas Michaelsen Glåmdal L.S. C47
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A7
Thor Håkon Bergan Buskerud J.F.F B59
Tom Erik Fjelde Kvinnsland Team Sørvest J184
Tom Nalum Brunlanes S.S. A132
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B13
Tommy Bergane Sannidal Trap C163
Tommy Fjelde Team Sørvest V55114
Tone Skjellestad Blaker J.F.F K1182
Tonje Fuglås Kvendbø Åmot J.F.F K151
Torbjørn Lunde Midthordaland L.K. C2
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B158
Tore Johan Nygaard (ingen klubb) C75
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55142
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U92
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K13
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A168
Trond Sørensen Ski J.F.F B98
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K14
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U112
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K133
Ørjan Eriksen Frogn J.F.F B36
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55146
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A99
Øyvind Steinsbø Team Sørvest A84


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)