NM Compak Sporting - Sokna L.K.
14. til 15. august 2021
Navn |
Klubb |
Klasse |
Startnr |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A | 100 |
Agnete Arnesveen |
Løiten S.S. |
K1 | 31 |
Amund Hiksdal |
Nordvegen L.K. |
V55 | 25 |
Andrea Sæthern |
Sokna L.K. |
K1 | 155 |
Anette Storeskar |
Glåmdal L.S. |
K1 | 190 |
Anja Dramstad |
Østlandske S.S. |
K1 | 64 |
Antti Heikkilä |
Midthordaland L.K. |
C | 94 |
Arvid Agnor |
Frogn J.F.F |
A | 1 |
Atle Hartz |
Sokna L.K. |
B | 17 |
Balder Hole |
Team Sørvest |
U | 126 |
Benjamin Solsvik |
Sotra L.K. |
B | 122 |
Bent Haga Johannessen |
Team Hagleskyting |
A | 87 |
Bjørn-Erik Hildonen |
Varanger S.S.K |
A | 19 |
Bjørn Aatangen |
Team Hagleskyting |
V55 | 173 |
Bjørn Tandberg |
Sokna L.K. |
B | 151 |
Bjørn Trydal |
Østlandske S.S. |
A | 121 |
Brede Ensrud |
Østlandske S.S. |
A | 81 |
Bård Thuve |
Løiten S.S. |
B | 93 |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes S.S. |
K1 | 133 |
Cecilie Renate Dahle Næss |
Buskerud J.F.F |
K1 | 156 |
David Holand |
Nordvegen L.K. |
A | 183 |
Eirik Møller |
Kristiansand S J.F.F |
C | 101 |
Eirik Nordbø |
Nordvegen L.K. |
A | 169 |
Elling Tryterud |
Sokna L.K. |
A | 68 |
Erling Westgård |
Nidaros S.K. |
C | 5 |
Even Smedstad |
Glåmdal L.S. |
A | 115 |
Even Tandberg |
Sokna L.K. |
J | 80 |
Fredrik Andersen |
Team Hagleskyting |
B | 150 |
Fredrik Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
J | 6 |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B | 18 |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B | 67 |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
V55 | 152 |
Geir Kvilhaugsvik |
Team Sørvest |
A | 147 |
Geir Lyngvær |
Nidaros S.K. |
A | 26 |
Geir Walland |
Team Sørvest |
V55 | 95 |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A | 153 |
Gro Anita Ynnesdal |
(ingen klubb) |
K1 | 89 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
A | 29 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna L.K. |
U | 55 |
Hans Christian Jordan |
Sokna L.K. |
B | 162 |
Hans Marius Støre Mastermo |
Rana J.F.F |
C | 79 |
Hans Petter Kirkerød |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B | 40 |
Heine Aarum |
Frogn J.F.F |
U | 189 |
Helge Fristad |
Sandefjord L.S. |
B | 88 |
Henning Loe |
Nidaros S.K. |
A | 104 |
Henning Solem |
Sandefjord L.S. |
V55 | 41 |
Henrik Alstad |
Torsbustaden S.S.K |
V65 | 9 |
Henrik Flaskerud |
Sokna L.K. |
B | 127 |
Herman Tandberg |
Sokna L.K. |
U | 50 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 | 71 |
Håvard Rustad |
Sokna L.K. |
B | 91 |
Håvard Thoresen |
Sokna L.K. |
U | 37 |
Idar Bølgenhaugen |
Sokna L.K. |
C | 157 |
Imre Hole |
Team Sørvest |
U | 179 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Glåmdal L.S. |
K1 | 141 |
Ingvill Hågensen Hartz |
Sokna L.K. |
K1 | 24 |
Isac Ynnesdal |
Kroken J.F.F |
U | 23 |
Iselin Aafloen |
Glåmdal L.S. |
K1 | 148 |
Jan Christian Thoresen |
Sokna L.K. |
B | 52 |
Jan Francois Hoffmann |
Team Sørvest |
V55 | 66 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
V65 | 28 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
B | 56 |
Jan Hallvard Myhren |
Team Hagleskyting |
B | 90 |
Jan Marius Larsen |
Tvedestrand J.F.F |
C | 20 |
Jan Vegar Studsrud |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
C | 96 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
B | 177 |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V73 | 61 |
Jane Ludvigsen |
Frogn J.F.F |
K1 | 70 |
Jarle Nymoen |
Sokna L.K. |
B | 106 |
Jeanine Dybdahl |
Glåmdal L.S. |
K1 | 43 |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
C | 63 |
Jens Magne Stavland |
Team Sørvest |
B | 54 |
Jesper Maj Larsen |
Blaker J.F.F |
C | 83 |
Jimmy Lungström |
Kroken J.F.F |
A | 22 |
Joakim M Skålbones |
Sokna L.K. |
C | 120 |
John Kristian Grøtting |
Nidaros S.K. |
C | 30 |
John-Ole Elseth Nordskog |
Eidanger J.F.L |
A | 76 |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
C | 74 |
Jon Martin Christensen |
Kroken J.F.F |
J | 123 |
Jon Salve Håkedal |
Team Hagleskyting |
V55 | 167 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
C | 138 |
Jon Kvilhaugsvik |
Team Sørvest |
V73 | 118 |
Jostein Bråthen |
Glåmdal L.S. |
A | 45 |
Jørgen Karlsrud |
Sokna L.K. |
J | 113 |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
B | 165 |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
A | 109 |
Karl Even Lyngstad |
Nordvegen L.K. |
C | 137 |
Kenneth Eikenes |
Indre Østfold S.S. |
B | 180 |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A | 136 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
A | 160 |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A | 164 |
Knut Andre Holøien |
Glåmdal L.S. |
A | 73 |
Knut Arne Eidal |
(ingen klubb) |
C | 58 |
Knut Erik Bergum |
Sannidal Trap |
C | 166 |
Knut Ivar Larsen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
A | 12 |
Knut Olav Gjerstad |
Østlandske S.S. |
A | 134 |
Kristian Sanne Andersen |
Sokna L.K. |
C | 14 |
Kristoffer Metlid Skjelbred |
Nidaros S.K. |
C | 86 |
Kristoffer Eriksen |
(ingen klubb) |
J | 35 |
Lene Storbæk |
Østlandske S.S. |
K1 | 143 |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
V55 | 102 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Blaker J.F.F |
B | 10 |
Magdalena Maj Larsen |
(ingen klubb) |
K1 | 57 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A | 139 |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
U | 116 |
Magnus Darbo |
Team Hagleskyting |
A | 145 |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
K1 | 78 |
Malin Emilie Hoel Wang |
Løiten S.S. |
J | 69 |
Mantas Maciunskas |
Team Hagleskyting |
C | 46 |
Marcus Langmyr |
Kroken J.F.F |
C | 11 |
Marie Kathrin Grinder |
Glåmdal L.S. |
K1 | 103 |
Marius Bentzen Haugen |
Sokna L.K. |
C | 49 |
Marius Malmbekk Mastermo |
Rana J.F.F |
U | 172 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A | 108 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A | 130 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
A | 38 |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B | 140 |
Mathias Furuseth Martinsen |
Sokna L.K. |
C | 187 |
Max Nensén |
Sokna L.K. |
C | 159 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna L.K. |
B | 154 |
Morten Myrvang |
(ingen klubb) |
B | 185 |
Murat Demir |
Team Sørvest |
B | 21 |
Nicolai Lungström |
Kroken J.F.F |
J | 77 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J | 48 |
Nils Erik Kristoffersen |
Sokna L.K. |
U | 178 |
Nils Jørgen Aas |
Brunlanes S.S. |
A | 171 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
J | 105 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes S.S. |
V55 | 65 |
Ole Kristian Espeseth |
(ingen klubb) |
C | 15 |
Ole Magnus Loe |
Nidaros S.K. |
J | 144 |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A | 176 |
Oscar Bratlie |
Team Hagleskyting |
U | 42 |
Per Jørgen Eskeland |
Tvedestrand J.F.F |
V65 | 53 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A | 191 |
Petter Martinsen |
Østlandske S.S. |
A | 170 |
Pål Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
V55 | 175 |
Raymond Skaar |
Midthordaland L.K. |
B | 124 |
Roar Haraldsen |
Tvedestrand J.F.F |
C | 119 |
Roar Olsen |
Glåmdal L.S. |
A | 125 |
Roger Granli |
Østlandske S.S. |
A | 174 |
Roger Hansen |
Sokna L.K. |
A | 186 |
Rolf Inge Haugholt |
Sannidal Trap |
C | 39 |
Ronny Hokåsmoen |
Østlandske S.S. |
B | 128 |
Rune Aasheim |
Team Sørvest |
C | 131 |
Rune Dalsjø |
Glåmdal L.S. |
A | 60 |
Rune Furuseth |
Krødsherad J.F.F |
C | 97 |
Silje Bjørnstad Steen |
Sotra L.K. |
K1 | 8 |
Simen Høgberg Slaastad |
Glåmdal L.S. |
J | 149 |
Simon Sommerfeld |
Bergen L.K. |
A | 82 |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A | 34 |
Sindre Mesna |
Blaker J.F.F |
J | 27 |
Siri Iren Obrestad |
Team Sørvest |
K1 | 85 |
Staale Vangsnes Rasmussen |
Nordvegen L.K. |
B | 135 |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
B | 44 |
Stian Bjørklund |
Lørenskog S.S. |
B | 181 |
Stian Eikåsen |
Team Sørvest |
B | 161 |
Stian Thorsrud |
Sokna L.K. |
C | 107 |
Stig Zachariassen |
Narvik P.K. |
V55 | 62 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A | 32 |
Sveinung Lien |
Nordvegen L.K. |
B | 110 |
Sverre Andreas Hamre |
(ingen klubb) |
C | 16 |
Tarald Huse |
Frogn J.F.F |
A | 129 |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
J | 117 |
Ted Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
C | 192 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A | 111 |
Thea Vestli |
Glåmdal L.S. |
K1 | 72 |
Thomas Lien |
Nordvegen L.K. |
A | 188 |
Thomas Michaelsen |
Glåmdal L.S. |
C | 47 |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A | 7 |
Thor Håkon Bergan |
Buskerud J.F.F |
B | 59 |
Tom Erik Fjelde Kvinnsland |
Team Sørvest |
J | 184 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A | 132 |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
B | 13 |
Tommy Bergane |
Sannidal Trap |
C | 163 |
Tommy Fjelde |
Team Sørvest |
V55 | 114 |
Tone Skjellestad |
Blaker J.F.F |
K1 | 182 |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Åmot J.F.F |
K1 | 51 |
Torbjørn Lunde |
Bergen L.K. |
C | 2 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
B | 158 |
Tore Johan Nygaard |
(ingen klubb) |
C | 75 |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V55 | 142 |
Torjus Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
U | 92 |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
K1 | 3 |
Trond Arne Grinder |
Glåmdal L.S. |
A | 168 |
Trond Sørensen |
Ski J.F.F |
B | 98 |
Veronica Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
K1 | 4 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
U | 112 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 | 33 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
B | 36 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
V55 | 146 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A | 99 |
Øyvind Steinsbø |
Team Sørvest |
A | 84 |