www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Målselv J.F.F
 
NM Jegertrap - Målselv J.F.F
8. til 13. juli 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 13 08.07.2021 kl 12:00 - Bane 1
08.07.2021 kl 13:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 14 08.07.2021 kl 12:20 - Bane 1
08.07.2021 kl 13:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 15 08.07.2021 kl 12:40 - Bane 1
08.07.2021 kl 13:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 16 08.07.2021 kl 13:00 - Bane 1
08.07.2021 kl 14:00 - Bane 2
1      
2 Tommy M Mortensen Målselv J.F.F C
3      
4      
5      
 
Lag 17 08.07.2021 kl 13:20 - Bane 1
08.07.2021 kl 14:20 - Bane 2
1      
2      
3 Christian Larssen Målselv J.F.F C
4      
5 Viggo Johansen Bodø J.F.F E1
 
Lag 18 08.07.2021 kl 13:40 - Bane 1
08.07.2021 kl 14:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 19 08.07.2021 kl 14:00 - Bane 1
08.07.2021 kl 15:00 - Bane 2
1      
2 Thomas Andre Benonisen Målselv J.F.F C
3 Tarjei Vestjord Målselv J.F.F C
4      
5      
 
Lag 20 08.07.2021 kl 14:20 - Bane 1
08.07.2021 kl 15:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 21 08.07.2021 kl 14:40 - Bane 1
08.07.2021 kl 15:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 22 08.07.2021 kl 15:00 - Bane 1
08.07.2021 kl 16:00 - Bane 2
1      
2 Jan Arne Johansen Målselv J.F.F A
3      
4 Roar Blakstad Helle Målselv J.F.F A
5      
 
Lag 23 08.07.2021 kl 15:20 - Bane 1
08.07.2021 kl 16:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 24 08.07.2021 kl 15:40 - Bane 1
08.07.2021 kl 16:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 25 08.07.2021 kl 16:00 - Bane 1
08.07.2021 kl 17:00 - Bane 2
1      
2 Inge Walør Målselv J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 29 09.07.2021 kl 09:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 10:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 30 09.07.2021 kl 09:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 10:20 - Bane 2
1      
2 Geir Egil Aasbak Trondheim J.F.F C
3      
4 Bjørn Olav Lein Melhus J.F.F E2
5      
 
Lag 31 09.07.2021 kl 09:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 10:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 32 09.07.2021 kl 10:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 11:00 - Bane 2
1      
2      
3 Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
4      
5      
 
Lag 33 09.07.2021 kl 10:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 11:20 - Bane 2
1      
2 Øyvind Eriksen Rana J.F.F B
3 Rune Moeggen Målselv J.F.F B
4      
5      
 
Lag 34 09.07.2021 kl 10:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 11:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 35 09.07.2021 kl 11:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 12:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 36 09.07.2021 kl 11:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 12:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 37 09.07.2021 kl 11:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 12:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
5      
 
Lag 38 09.07.2021 kl 12:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 13:00 - Bane 2
1 Ole Furu Sunndal J.F.F E1
2      
3      
4      
5      
 
Lag 39 09.07.2021 kl 12:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 13:20 - Bane 2
1      
2      
3 Ken Tommy Kristiansen Målselv J.F.F B
4 Gøran Dreyer Målselv J.F.F A
5      
 
Lag 40 09.07.2021 kl 12:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 13:40 - Bane 2
1 Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
2      
3      
4      
5 Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
 
Lag 41 09.07.2021 kl 13:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 14:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 42 09.07.2021 kl 13:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 14:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 43 09.07.2021 kl 13:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 14:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 44 09.07.2021 kl 14:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 15:00 - Bane 2
1 Mihkkal Ante Oskal Kautokeino J.F.F B
2      
3      
4      
5      
 
Lag 45 09.07.2021 kl 14:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 15:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 46 09.07.2021 kl 14:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 15:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 47 09.07.2021 kl 15:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 16:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
5      
 
Lag 48 09.07.2021 kl 15:20 - Bane 1
09.07.2021 kl 16:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 49 09.07.2021 kl 15:40 - Bane 1
09.07.2021 kl 16:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 50 09.07.2021 kl 16:00 - Bane 1
09.07.2021 kl 17:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 54 10.07.2021 kl 09:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 10:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 55 10.07.2021 kl 09:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 10:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 56 10.07.2021 kl 09:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 10:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 57 10.07.2021 kl 10:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 11:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 58 10.07.2021 kl 10:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 11:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F A
5      
 
Lag 59 10.07.2021 kl 10:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 11:40 - Bane 2
1      
2 David Holand Karmøy J.F.N.F B
3 Staale Vangsnes Rasmussen Karmøy J.F.N.F C
4 Mikael Østensen Bodø J.F.F A
5      
 
Lag 60 10.07.2021 kl 11:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 12:00 - Bane 2
1      
2 Ingrid M.V. Hanssen Andøy J.F.F F
3      
4 Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F D1
5 Tor Asbjørn Næstby Fauske og Sørfold J.F.F B
 
Lag 61 10.07.2021 kl 11:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 12:20 - Bane 2
1 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
2 Morten Vikvald Melhus J.F.F B
3      
4 Karl Rune Konstad Hølonda J.F.F B
5 Øyvind Konstad Jr Hølonda J.F.F D2
 
Lag 62 10.07.2021 kl 11:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 12:40 - Bane 2
1 Yngve Bakker Tynset J.F.F B
2 Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F B
3 Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F B
4 Fredrik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F D2
5      
 
Lag 63 10.07.2021 kl 12:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 13:00 - Bane 2
1 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F B
2 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
3 Jim-Roger Haugnes Andøy J.F.F B
4 Roger Pedersen Rana J.F.F E1
5      
 
Lag 64 10.07.2021 kl 12:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 13:20 - Bane 2
1      
2      
3 Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
4      
5      
 
Lag 65 10.07.2021 kl 12:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 13:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 66 10.07.2021 kl 13:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 14:00 - Bane 2
1 Pål Malmo Steinkjer J.F.F E1
2      
3 Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F B
4      
5      
 
Lag 67 10.07.2021 kl 13:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 14:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 68 10.07.2021 kl 13:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 14:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 69 10.07.2021 kl 14:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 15:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 70 10.07.2021 kl 14:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 15:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 71 10.07.2021 kl 14:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 15:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 72 10.07.2021 kl 15:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 16:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 73 10.07.2021 kl 15:20 - Bane 1
10.07.2021 kl 16:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 74 10.07.2021 kl 15:40 - Bane 1
10.07.2021 kl 16:40 - Bane 2
1 Bjørn Trydal Åmot J.F.F A
2 Severin Larsen Stange J.F.F B
3 Lene Storbæk Trysil J.F.F F
4      
5      
 
Lag 75 10.07.2021 kl 16:00 - Bane 1
10.07.2021 kl 17:00 - Bane 2
1 Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F E1
2 Mats Andreas Buljo Kautokeino J.F.F C
3      
4 Johan Nikolai Triumf Kautokeino J.F.F B
5 Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F E1
 
Lag 79 11.07.2021 kl 09:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 10:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 80 11.07.2021 kl 09:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 10:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 81 11.07.2021 kl 09:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 10:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 82 11.07.2021 kl 10:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 11:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 83 11.07.2021 kl 10:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 11:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 84 11.07.2021 kl 10:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 11:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 85 11.07.2021 kl 11:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 12:00 - Bane 2
1 Magne Hansen Vadsø J.F.F C
2      
3      
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5      
 
Lag 86 11.07.2021 kl 11:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 12:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
5      
 
Lag 87 11.07.2021 kl 11:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 12:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
5      
 
Lag 88 11.07.2021 kl 12:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 13:00 - Bane 2
1      
2 Paul Otto Fredriksen Steinkjer J.F.F A
3 Jim Pedersen Målselv J.F.F A
4 Jonny Meier Steinkjer J.F.F E1
5 Marius Weie Steinkjer J.F.F B
 
Lag 89 11.07.2021 kl 12:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 13:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 90 11.07.2021 kl 12:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 13:40 - Bane 2
1      
2      
3 Daniel Andre Troli Vadsø J.F.F D1
4      
5 Bjørn Andre Troli Vadsø J.F.F B
 
Lag 91 11.07.2021 kl 13:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 14:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 92 11.07.2021 kl 13:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 14:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F A
5      
 
Lag 93 11.07.2021 kl 13:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 14:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 94 11.07.2021 kl 14:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 15:00 - Bane 2
1      
2      
3 Geirr Botnmark Narvik og Omegn J.F.F E1
4 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E1
5      
 
Lag 95 11.07.2021 kl 14:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 15:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 96 11.07.2021 kl 14:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 15:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 97 11.07.2021 kl 15:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 16:00 - Bane 2
1      
2      
3 Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
4 Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F A
5      
 
Lag 98 11.07.2021 kl 15:20 - Bane 1
11.07.2021 kl 16:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 99 11.07.2021 kl 15:40 - Bane 1
11.07.2021 kl 16:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 100 11.07.2021 kl 16:00 - Bane 1
11.07.2021 kl 17:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 101 12.07.2021 kl 08:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 09:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 102 12.07.2021 kl 08:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 09:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 103 12.07.2021 kl 08:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 09:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 104 12.07.2021 kl 09:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 10:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 105 12.07.2021 kl 09:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 10:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 106 12.07.2021 kl 09:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 10:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 107 12.07.2021 kl 10:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 11:00 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Torfinn Strømseth Bardu J.F.F B
5      
 
Lag 108 12.07.2021 kl 10:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 11:20 - Bane 2
1      
2 Vegar Kveum Skjåk J.F.L A
3      
4      
5      
 
Lag 109 12.07.2021 kl 10:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 11:40 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 110 12.07.2021 kl 11:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 12:00 - Bane 2
1      
2      
3 Filip Østensen Bodø J.F.F D2
4      
5      
 
Lag 111 12.07.2021 kl 11:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 12:20 - Bane 2
1      
2 Ola Hegge Steinkjer J.F.F B
3      
4 Gry Helander Våga Vadsø J.F.F C
5      
 
Lag 112 12.07.2021 kl 11:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 12:40 - Bane 2
1      
2 Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F E1
3      
4      
5      
 
Lag 113 12.07.2021 kl 12:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 13:00 - Bane 2
1 Odd M Hætta Kautokeino J.F.F B
2 Eva Kristin Knudsen Nidaros J.S.K A
3 Jørgen Bjørklund Sør-Varanger J.F.F A
4 Jo Terje Sagmo Steinkjer J.F.F A
5      
 
Lag 114 12.07.2021 kl 12:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 13:20 - Bane 2
1      
2 Nikolai Torp Skogen J.S.K B
3      
4 John Arne Torp Skogen J.S.K C
5      
 
Lag 115 12.07.2021 kl 12:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 13:40 - Bane 2
1      
2 Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
3      
4      
5      
 
Lag 116 12.07.2021 kl 13:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 14:00 - Bane 2
1      
2      
3 Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F B
4 Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
5      
 
Lag 117 12.07.2021 kl 13:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 14:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 118 12.07.2021 kl 13:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 14:40 - Bane 2
1 Petter Rimol Surnadal J.F.F B
2 Roger Strømeng Alta J.F.F A
3      
4 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
5      
 
Lag 119 12.07.2021 kl 14:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 15:00 - Bane 2
1 Sondre Digene Hedalen J.S.G C
2 Gjermund Sæthre Hedalen J.S.G C
3 Nils Harald Huset Hedalen J.S.G B
4      
5      
 
Lag 120 12.07.2021 kl 14:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 15:20 - Bane 2
1      
2      
3      
4 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F B
5      
 
Lag 121 12.07.2021 kl 14:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 15:40 - Bane 2
1      
2 Nina Bentzen Levanger J.F.L F
3 Odd Helge Sukuvara Vadsø J.F.F E1
4 Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F E1
5      
 
Lag 122 12.07.2021 kl 15:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 16:00 - Bane 2
1 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
2      
3      
4 Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A
5 Knut Strand Orkla J.F.F A
 
Lag 123 12.07.2021 kl 15:20 - Bane 1
12.07.2021 kl 16:20 - Bane 2
1      
2 Arve Melby Verdal J.F.F E1
3 Kristoffer Jensås Nidaros J.S.K D1
4 Bjørnar Melby Verdal J.F.F B
5      
 
Lag 124 12.07.2021 kl 15:40 - Bane 1
12.07.2021 kl 16:40 - Bane 2
1      
2 Bjørn Roger Malvik Nidaros J.S.K B
3 Per Åge Aasen Åslia J.S.K B
4 Trine Kanette Wæraas Nidaros J.S.K F
5 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
 
Lag 125 12.07.2021 kl 16:00 - Bane 1
12.07.2021 kl 17:00 - Bane 2
1 Leif Jostein Konstad Hølonda J.F.F E1
2 Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
3 Sverre Ekli Nidaros J.S.K E2
4 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
5      
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)