www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Målselv J.F.F
 
NM Jegertrap - Målselv J.F.F
8. til 13. juli 2021

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 105
Navn Klubb Klasse
Arve Melby Verdal J.F.F E1
Bjørn Andre Troli Vadsø J.F.F B
Bjørn Olav Lein Melhus J.F.F E2
Bjørn Roger Malvik Nidaros J.S.K B
Bjørn Trydal Åmot J.F.F A
Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A
Bjørnar Melby Verdal J.F.F B
Christian Larssen Målselv J.F.F C
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
Daniel Andre Troli Vadsø J.F.F D1
David Holand Karmøy J.F.N.F B
Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F B
Eva Kristin Knudsen Nidaros J.S.K A
Filip Østensen Bodø J.F.F D2
Fredrik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F D2
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F A
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Geir Egil Aasbak Trondheim J.F.F C
Geirr Botnmark Narvik og Omegn J.F.F E1
Gjermund Sæthre Hedalen J.S.G C
Gry Helander Våga Vadsø J.F.F C
Gøran Dreyer Målselv J.F.F A
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F B
Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
Inge Walør Målselv J.F.F B
Ingrid M.V. Hanssen Andøy J.F.F F
Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F B
Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F B
Jan Arne Johansen Målselv J.F.F A
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F E1
Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F A
Jim-Roger Haugnes Andøy J.F.F B
Jim Pedersen Målselv J.F.F A
Jo Terje Sagmo Steinkjer J.F.F A
Johan Nikolai Triumf Kautokeino J.F.F B
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
John Arne Torp Skogen J.S.K C
Jonny Meier Steinkjer J.F.F E1
Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
Jørgen Bjørklund Sør-Varanger J.F.F A
Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
Karl Rune Konstad Hølonda J.F.F B
Ken Tommy Kristiansen Målselv J.F.F B
Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
Knut Strand Orkla J.F.F A
Kristoffer Jensås Nidaros J.S.K D1
Leif Jostein Konstad Hølonda J.F.F E1
Lene Storbæk Trysil J.F.F F
Magne Hansen Vadsø J.F.F C
Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F D1
Marius Weie Steinkjer J.F.F B
Mats Andreas Buljo Kautokeino J.F.F C
Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F B
Mihkkal Ante Oskal Kautokeino J.F.F B
Mikael Østensen Bodø J.F.F A
Morten Vikvald Melhus J.F.F B
Nikolai Torp Skogen J.S.K B
Nils Harald Huset Hedalen J.S.G B
Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F E1
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
Nina Bentzen Levanger J.F.L F
Odd Helge Sukuvara Vadsø J.F.F E1
Odd M Hætta Kautokeino J.F.F B
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
Ola Hegge Steinkjer J.F.F B
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F E1
Ole Furu Sunndal J.F.F E1
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Paul Otto Fredriksen Steinkjer J.F.F A
Per Åge Aasen Åslia J.S.K B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Petter Rimol Surnadal J.F.F B
Pål Malmo Steinkjer J.F.F E1
Roar Blakstad Helle Målselv J.F.F A
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E1
Roger Pedersen Rana J.F.F E1
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rune Moeggen Målselv J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F B
Sondre Digene Hedalen J.S.G C
Staale Vangsnes Rasmussen Karmøy J.F.N.F C
Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F A
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Sverre Ekli Nidaros J.S.K E2
Tarjei Vestjord Målselv J.F.F C
Thomas Andre Benonisen Målselv J.F.F C
Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
Tommy M Mortensen Målselv J.F.F C
Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F B
Tor Asbjørn Næstby Fauske og Sørfold J.F.F B
Torfinn Strømseth Bardu J.F.F B
Trine Kanette Wæraas Nidaros J.S.K F
Ulf Boger Målselv J.F.F A
Vegar Kveum Skjåk J.F.L A
Viggo Johansen Bodø J.F.F E1
Yngve Bakker Tynset J.F.F B
Øyvind Eriksen Rana J.F.F B
Øyvind Konstad Jr Hølonda J.F.F D2


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)