www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Beretta Cup 2020 Sammenlagt
- Beretta Cup 2020 Klassedelt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater sammenlagt (Lørdag+Søndag)
- Resultater klassedelt (Lørdag+Søndag)
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG - Åmot J.F.F
21. juni 2020

Oppdatert: 22.06.2020 kl 08:25

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Per Magnus Pedersen

Sokna J.F.F
1010101091091091097
2.
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
991010910109101096
3.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes J.F.F
1099101010108101096
4.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna J.F.F
9101010910108101096
5.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
101010910910810995
6.
Anders Quist Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
1010910810101010895
7.
Sindre Krågsrud

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
9101010999991094
8.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
1079101010101081094
9.
Knut Nordli

Løiten J.F.F
109101081010981094
10.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
9101010610101010994
11.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
791010101010910994
12.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
10109810910910994
13.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9107101010101010894
14.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
10108101099891093
15.
Bjørn Trydal

Øvre Rendal J.S.K
8910109910910993
16.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
8991099108101092
17.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
9881099101091092
18.
Anders Frorud

Sarpsborg og Omegn J.F.F
810101071081091092
19.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
7991099101010992
20.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
1098991081010992
21.
Yngve Kleppang

Tønsberg og Omegns J.F.F
81010108109810992
22.
Hans Christian Jordan

Sokna J.F.F
989109101099992
23.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
108101071010108992
24.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
9810108109810991
25.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
1091099101078991
26.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
10910108108810891
27.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
999101081099891
28.
Svein-Martin Tyreng

Frogn J.F.F
10991086810101090
29.
Tore Harry Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
9109101078981090
30.
Magnus Stenbrenden

Trysil J.F.F
1091087910810990
31.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
810997109109990
32.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
10108107910109790
33.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
491010810108101089
34.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
981010899881089
35.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
510101091010871089
36.
Thore Grinden

Løiten J.F.F
108987910910989
37.
Jørn Heggbrenna

Trysil J.F.F
71010810810710989
38.
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
97999910108989
39.
Severin Larsen

Stange J.F.F
1089999998989
40.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
99810991088989
41.
Roger Nygård

Lørenskog S.S.
9107810109810889
42.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
1088108109781088
43.
Tore Reboli

Øystre Slidre J.F.F
991010781098888
44.
Petter Martinsen

Romedal og Vallset J.F.F
86101010681091087
45.
Geir Lyngvær

Gjemnes J.F.F
87109910979987
46.
Per-Kristian Skinne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88810910988987
47.
Jon Anders Finnerud

Lørenskog S.S.
85101081010810887
48.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
1089101010977787
49.
Henning Solem

Hedrum J.F.L
8991071010810687
50.
Roger Granli

Stange J.F.F
788891010107986
51.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
74101010109810886
52.
Eirik Tanum

Brunlanes J.F.F
669101091099886
53.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
1079105910910786
54.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
691010810999686
55.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
8991078898985
56.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
671010989871084
57.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
688108710810984
58.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
1096999789884
59.
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
8891099986884
60.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
7998710999784
61.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
5109107769101083
62.
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
77699971091083
63.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
8510981010610783
64.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
69106899109783
65.
Geier Barlie

Ski J.F.F
9881078989783
66.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
741099810781082
67.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
895106810710982
68.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
91089510987782
69.
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer J.F.F
86886101088981
70.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
5888910897981
71.
Håkon Østby

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
78109910848881
72.
Edvart Skogli

Frogn J.F.F
8469109979980
73.
Ole Martin Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
989969867980
74.
Trygve Larssen

Ås J.F.F
6999810966880
75.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
7899391099780
76.
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
61049779981079
77.
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
961010691055979
78.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
6551069101010879
79.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
6710986896877
80.
Stian Bjørklund

Lørenskog S.S.
68101086987577
81.
Kim Kleppang Rosengren

Brunlanes J.F.F
78101089854776
82.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
498959876974
83.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
3599810398973
84.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
878789846873
85.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
2667591087868
86.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
575994876868
87.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
5579739461065

Klasse B
1.
Leif Henry Klokset

Løiten J.F.F
9910101010999994
2.
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
61091089101010991
3.
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
610101099999990
4.
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
698810109910988
5.
Bendik Øfsti Herje

Levanger J.F.L
107897101089886
6.
Trond Henning Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
9888981079884
7.
Gisle Nesbakk

Ski J.F.F
599101081069884
8.
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
710998710107784
9.
Frode Sneve Strand

Nidaros J.S.K
79109889810684
10.
Kari-Matti Granholm

Bjørkelangen J.F.F
89910891098484
11.
Ola Eirik Bolme

Rindal J.F.L
988976999983
12.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
1098959978983
13.
Morten Myrvang

Hedrum J.F.L
7997781098882
14.
Sigrunn Gullaksen

Øystre Slidre J.F.F
89810991078482
15.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
5999698791081
16.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
78798871071081
17.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Melhus J.F.F
88877771010981
18.
Pål Gundersen

Moss og Omegn J.F.F
58871091069981
19.
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
698978997981
20.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
688999969881
21.
Eirik Tidemandsen

Åmot J.F.F
6910104101059881
22.
Roger Buvald

Sollihøgda J.F.F
8106949898980
23.
Marcus Langmyr

Gjerstad J.F.F
8899686691079
24.
Magne Gåsvand

Rindal J.F.L
88710710866979
25.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
8978810787779
26.
Gro Anita Ynnesdal

Bømlo J.F.L
967107105610878
27.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
988987787778
28.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
7889791059678
29.
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
9861089886678
30.
Helge Rønning

Tynset J.F.F
8107967958877
31.
Torkil Fjellberg

Øststranda J.F.F
779859979777
32.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
787106108105677
33.
Tonje Fuglås Kvendbø

Surnadal J.F.F
797887769876
34.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
7881059879576
35.
Espen Harbosen

Åsnes J.F.F
651010896410775
36.
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
310791010667775
37.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
7799571087675
38.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
6699777671074
39.
Stein H Gundersen

Sandefjord J.F.F
985967976874
40.
Trude Skjervik

Moss og Omegn J.F.F
689769986674
41.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
85597101037973
42.
Tore Håkonsrud

Nes J.F.F
847948968972
43.
Martin Haga Jensen

Brunlanes J.F.F
86109561055872
44.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
737889879672
45.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
8871036978672
46.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
69106810818672
47.
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
8776710777672
48.
Jonny Løkken

Nordre Elverum J.F.G.F
798976876572
49.
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
6744810878971
50.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
798969775471
51.
Arnfinn Mo

Åmot J.F.F
8765661067970
52.
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
6868571058669
53.
Eirik Skogli

Østby J.F.F
758968983669
54.
Lene Storbæk

Trysil J.F.F
359896978569
55.
Jan Erik Skaar

Sarpsborg og Omegn J.F.F
858937867768
56.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
5861078845768
57.
Rune Wischmann

Sollihøgda J.F.F
658969867468
58.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
9741067953767
59.
Bjørn Tidemandsen

Åmot J.F.F
8771055658667
60.
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
6936610786667
61.
Eva Theresa Fekete

Sandefjord J.F.F
877658766666
62.
Mathilde Elvegård

Ski J.F.F
717868668865
63.
Hanne Eriksen

Kongsvinger J.F.F
874917887665
64.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Udnes J.F.F
688656975565
65.
Mads Hovland

Lunner J.F.F
5107778665465
66.
Håvard Lutdal

Levanger J.F.L
694857955664
67.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
7581067825664
68.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
2108867884263
69.
Cato Wang

Løiten J.F.F
64410551063760
70.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
755854946356
71.
Espen Nordseth

Nordre Elverum J.F.G.F
666564735755
72.
Tommy Bakken

Sør-Odal J.F.F
864566763051

Klasse C
1.
Even Hansen Smedbak

Åsnes J.F.F
87109610998985
2.
Erik B. Jensen

Asker J.F.F
7999710988985
3.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7981088988681
4.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
87691010968679
5.
Marius Opdal

(ingen klubb)
910710881076479
6.
Anders Støp

Kongsvinger J.F.F
567898997775
7.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
888977975674
8.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
7767810795773
9.
Vegar Rønningen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
7781088777271
10.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
887737984869
11.
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
677867587768
12.
Henning Løkken

Tynset J.F.F
5106578958568
13.
Ole kristian Skavås

Ski J.F.F
759789874468
14.
Martin Schanke

Nidaros J.S.K
7641058966667
15.
Joackim Harethon

Aurskog J.F.F
8778491045466
16.
Lars Iversen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
687968945466
17.
Ståle Jacobsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
769867935464
18.
Tor Håkon Martinsen

Sørskogbygda J.S.K
7661055775462
19.
Anders Presterud

Aurskog J.F.F
787667685262
20.
Thomas Michaelsen

Grue J.F.F
385949782560
21.
Stig Thoresen

Aurskog J.F.F
485786555558
22.
André Grøtli

Aurskog J.F.F
584988644258
23.
Kim Sletner

Aurskog J.F.F
573858744657
24.
Martin Eriksen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
495647755456
25.
Morten Berglie

Høland J.F.F
395537852653
26.
Vegard Anvik

Brunlanes J.F.F
4531019954353
27.
Dag Løvall

Brunlanes J.F.F
753867544352
28.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
6481037643152
29.
Geir Silkoset

Sørskogbygda J.S.K
384536613746
30.
Ole Martin Bekken

Åmot J.F.F
436517736446
31.
Stian Berglie Zachariassen

Østby J.F.F
327815585145
32.
Stig Børre Elvegård

Ski J.F.F
447328752244
33.
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
445935552143

Klasse D1
1.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
4879910677875
2.
Isac Ynnesdal

Bømlo J.F.L
5797610468971
3.
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
764884988769

Klasse D2
1.
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
1091010910101091097
2.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes J.F.F
91010999109101095
3.
Nicolai Ynnesdal

Bømlo J.F.L
7891081081010888
4.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
7910109101077887
5.
Ole Henrik Bråthen Sand

Sarpsborg og Omegn J.F.F
789109109941085
6.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8999799109685
7.
Espen Teppdalen Nordsveen

Åmot J.F.F
9991079994883
8.
Ludvig Løvall

Brunlanes J.F.F
48810891088982
9.
Jørgen Bredmo Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
79710610997882
10.
Petter Anvik

Brunlanes J.F.F
74101077989879
11.
Sindre Mesna

Bjørkelangen J.F.F
79910710856778
12.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
3810949899675
13.
Sander Lisarud

Åsnes J.F.F
677879986774
14.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
8849410745766
15.
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
682764765253

Klasse E1
1.
Vidar Bonnegolt

Brunlanes J.F.F
109109101010910794
2.
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
8898910107101089
3.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
7999991089988
4.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
10691059101010887
5.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
9881099895984
6.
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
98895109810884
7.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
894108910681082
8.
Per Østigård

Tynset J.F.F
779710885101081
9.
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
788989888881
10.
Trond Johansson

Sollihøgda J.F.F
7699791089781
11.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
10864977991079
12.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
7689791086979
13.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
778969877977
14.
Øyvind Tollefsen

Åmot J.F.F
9710698859677
15.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
679747689871
16.
Knut Bentzen

Levanger J.F.L
986859756770
17.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
7678710983469
18.
Eilert Westlie

Åmot J.F.F
656858655862

Klasse E2
1.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
88109510895678
2.
Tom Grønneberg Sørensen

Asker J.F.F
8789810838877
3.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
477869979874
4.
Yngve Dahler

Nes J.F.F
777877886772
5.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7791085765771
6.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
7108876855670
7.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
4681056894565
8.
Helge Sundell

Skjeberg og Omegn J.F.F
665949956564

Klasse F
1.
Iselin Aafloen

Brandval J.F.F
6988791088780
2.
Jane Ludvigsen

Onsøy J.F.F
8998910656878
3.
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
682108101095977
4.
Malin Farsjø

Sannidal J.F.F
5910949764972
5.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
448886978870
6.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Brandval J.F.F
797777884670
7.
Siv Zachariassen

Østby J.F.F
645968756864
8.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
553859765861
9.
Nina Bentzen

Levanger J.F.L
459578663659
10.
Ina Marie Hemstad

Skjeberg og Omegn J.F.F
646775686358
11.
Malene Sigvartsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
664668646254
12.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
264855763349
13.
Tone Skjellestad

Bjørkelangen J.F.F
454766645249
14.
Stine Melby

Løiten J.F.F
426655437547
15.
Christine Nicolaysen

Vang J.F.F
433238613336
16.
Siw Berntsen

Jordet J.F.F
411835625136
17.
Merete Bjørnson

Vestsiden J.F.F
021235520222
18.
Bente Bergheim

Vestsiden J.F.F
221202742022
19.
Gabriella Anna Maiju Strandberg

Bjørkelangen J.F.F
21100110006
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)