www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Beretta Cup 2020 Sammenlagt
- Beretta Cup 2020 Klassedelt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater sammenlagt (Lørdag+Søndag)
- Resultater klassedelt (Lørdag+Søndag)
- Resultater klassedelt!
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
20. juni 2020

Oppdatert: 27.06.2020 kl 16:25

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
10101091010101010897
2.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
910109109910101096
3.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
10109910101089994
4.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
1099899910101093
5.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
81088101099101092
6.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
810910107101010892
7.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
101071010991010792
8.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
910107106109101091
9.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
1097998101010991
10.
Severin Larsen

Stange J.F.F
1010991091088891
11.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
10910910910108691
12.
Svein-Martin Tyreng

Frogn J.F.F
10106998108101090
13.
Anders Frorud

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9106910891091090
14.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
98989910910990
15.
Magnus Stenbrenden

Trysil J.F.F
91088999910990
16.
Bjørn Trydal

Øvre Rendal J.S.K
1088810910810990
17.
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
101079989109990
18.
Knut Nordli

Løiten J.F.F
1099691010109890
19.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
1098910101098790
20.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
9106810810910989
21.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
99781099109989
22.
Sindre Krågsrud

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
981091071089989
23.
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
1010971099810789
24.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
1087910879101088
25.
Ørjan Eriksen

Ås J.F.F
988610910109988
26.
Hans Christian Jordan

Sokna J.F.F
979810810108988
27.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
10108510910810888
28.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
910108988109788
29.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes J.F.F
10101081071089688
30.
Tore Harry Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
98981098710987
31.
Ole Martin Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8898109899987
32.
Roger Granli

Stange J.F.F
108799108107987
33.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
10109881010410887
34.
Anders Quist Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
1088987101010787
35.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
10101059810108787
36.
Jørn Heggbrenna

Trysil J.F.F
8947910910101086
37.
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
910810798691086
38.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
96789101099986
39.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
8798991099886
40.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
1010871061089886
41.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
99988710910786
42.
Roger Nygård

Lørenskog S.S.
99899910108586
43.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
9878998109885
44.
Henning Solem

Hedrum J.F.L
99881088810785
45.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
810106991088785
46.
Geir Lyngvær

Gjemnes J.F.F
99398891010984
47.
Petter Martinsen

Romedal og Vallset J.F.F
910571069109984
48.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
109849101078984
49.
Eirik Tanum

Brunlanes J.F.F
98581089109884
50.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
898710810710784
51.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
10967109989784
52.
Ole Ivar Iversen

Sokna J.F.F
810951068910883
53.
Stian Bjørklund

Lørenskog S.S.
8878881099883
54.
Thore Grinden

Løiten J.F.F
101076898810783
55.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
9879891089683
56.
Yngve Kleppang

Tønsberg og Omegns J.F.F
74105101097101082
57.
Trygve Larssen

Ås J.F.F
98731098910982
58.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
71010588889982
59.
Hans Petter Kirkerød

Aremark J.F.F
68789101079882
60.
Rolf Anders Ensrud

Lillehammer J.F.F
10895991086882
61.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
81087109899482
62.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
910589410710981
63.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
710966910510981
64.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
107787710710881
65.
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
10986877109781
66.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
91085104979980
67.
Per Magnus Pedersen

Sokna J.F.F
10968767108980
68.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8957998710880
69.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
78889510810780
70.
Tore Reboli

Øystre Slidre J.F.F
1068698899780
71.
Håkon Østby

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
107107969106680
72.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna J.F.F
91027871098979
73.
Per-Kristian Skinne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
910669510910579
74.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
79688810108579
75.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
81077889108479
76.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
698389989877
77.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
99563107108976
78.
Geier Barlie

Ski J.F.F
8106659889776
79.
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
7875691099676
80.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
997498888676
81.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
868678897875
82.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
88848510108675
83.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
986378897974
84.
Arild Hemli

Kvam J.F.F
8985561078874
85.
Hakan Ucarli

Moss og Omegn J.F.F
99761051055874
86.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
974897799574
87.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
994692999773
88.
Jon Anders Finnerud

Lørenskog S.S.
1075475899569
89.
Ronny Fjeldvang

Hemnes J.F.F
8773579107568
90.
Edvart Skogli

Frogn J.F.F
891586687967
91.
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
5863107679667
92.
Jens Magne Stavland

Bømlo J.F.L
872276976963
93.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
5743755810761

Klasse B
1.
Leif Henry Klokset

Løiten J.F.F
109910109108101095
2.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
710878999101087
3.
Morten Myrvang

Hedrum J.F.L
810891061099887
4.
Per Kristian Kleven

Trysil J.F.F
10977910999887
5.
Pål Gundersen

Moss og Omegn J.F.F
998998999887
6.
Erlend Våga Fløttum

Melhus J.F.F
99105998108885
7.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
1089898997885
8.
Frode Sneve Strand

Nidaros J.S.K
7761010791081084
9.
Bjørn Erik Jensen

Asker J.F.F
91075981089984
10.
Geir Asle Rønningen

Gausdal J.F.F
788910610109784
11.
Knut-Magne Bjørnstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
88881061098782
12.
Christer Tollefsen

Åmot J.F.F
588610109871081
13.
Even Georg Berntsen

Frogn J.F.F
78751091089881
14.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
78771088910781
15.
Marcus Langmyr

Gjerstad J.F.F
7996979810781
16.
Tore Håkonsrud

Nes J.F.F
81078691089681
17.
Jan Ragnar Enerhaugen

Ringerike J.F.F
78878107109680
18.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
99967397101079
19.
Sigrunn Gullaksen

Øystre Slidre J.F.F
7777799109779
20.
Magne Gåsvand

Rindal J.F.L
10983971079779
21.
Roger Buvald

Sollihøgda J.F.F
810107965810679
22.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Melhus J.F.F
8869710989579
23.
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
1099799778479
24.
Helge Rønning

Tynset J.F.F
71087657991078
25.
Gisle Nesbakk

Ski J.F.F
8108698979478
26.
Tonje Fuglås Kvendbø

Surnadal J.F.F
896798689777
27.
Eva Theresa Fekete

Sandefjord J.F.F
9875861069876
28.
Stein H Gundersen

Sandefjord J.F.F
7107397899776
29.
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
97379106910676
30.
Bendik Øfsti Herje

Levanger J.F.L
8685108988676
31.
Jonny Løkken

Nordre Elverum J.F.G.F
101085539106975
32.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
8874861079875
33.
Eirik Tidemandsen

Åmot J.F.F
986797967775
34.
Kari-Matti Granholm

Bjørkelangen J.F.F
10785958107675
35.
Thomas Ove Nilsen

Aurskog J.F.F
5877910797675
36.
Trond Henning Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
10867991066475
37.
Lene Storbæk

Trysil J.F.F
979578878674
38.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
87677101068574
39.
Cato Wang

Løiten J.F.F
10874810994574
40.
Geir Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
98758710108274
41.
Marie Kathrin Grinder

Skogen J.S.K
7974957107873
42.
Eirik Skogli

Østby J.F.F
895696869773
43.
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
81047751079673
44.
Gro Anita Ynnesdal

Bømlo J.F.L
1096797748673
45.
Robert Syversen

Åmot J.F.F
6965868710772
46.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
876478799772
47.
Panagiotis Kalogerakis

Oslo J.F.F
876777987672
48.
Espen Nordseth

Nordre Elverum J.F.G.F
788567999472
49.
Torkil Fjellberg

Øststranda J.F.F
8873869510771
50.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Udnes J.F.F
7106498886571
51.
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
9106687968271
52.
Jan Erik Skaar

Sarpsborg og Omegn J.F.F
973598759870
53.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
877567959770
54.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
876687867770
55.
Karl Emil Myrvold

Åmot J.F.F
985687857770
56.
Arnfinn Mo

Åmot J.F.F
786688877570
57.
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
9973951096370
58.
Martin Haga Jensen

Brunlanes J.F.F
997395687669
59.
Espen Harbosen

Åsnes J.F.F
8982107867469
60.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
779556877768
61.
Ola Eirik Bolme

Rindal J.F.L
9963881064467
62.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
7384749510865
63.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
6953531079865
64.
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
698665884565
65.
Håvard Lutdal

Levanger J.F.L
886399975165
66.
Carl Henrik Ekhaugen

Ski J.F.F
594377878664
67.
Tommy Bakken

Sør-Odal J.F.F
784569857564
68.
Frode-Johny Johansen

Kongsvinger J.F.F
587475978464
69.
Mathilde Elvegård

Ski J.F.F
279697767464
70.
Steinar Wiik

Ski J.F.F
675628985763
71.
Trude Skjervik

Moss og Omegn J.F.F
81042776103663
72.
Bjørn Tidemandsen

Åmot J.F.F
7765761085263
73.
Mads Hovland

Lunner J.F.F
775764667762
74.
Rune Wischmann

Sollihøgda J.F.F
7687651057162
75.
Øyvind Braseth

Ringerike J.F.F
6745381063456
76.
Eirik Andreassen

Oslo J.F.F
987356186255
77.
Raymond Haugen Larsen

Fenstad J.F.F
866446655252

Klasse C
1.
Erik B. Jensen

Asker J.F.F
9657988891079
2.
Anders Støp

Kongsvinger J.F.F
98777710108376
3.
Fredrik Andersen

Andebu J.F.F
796588788975
4.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
5786106788873
5.
Marius Opdal

Nidaros J.S.K
5658610999673
6.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
6959669410771
7.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
8105586989371
8.
Vidar Bakkestuen

Lillehammer J.F.F
7949108786371
9.
Martin Schanke

Nidaros J.S.K
978298965770
10.
Jon Vetle Ness

(ingen klubb)
3597994710669
11.
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
773578986767
12.
Vegar Rønningen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
766487895767
13.
Tor Håkon Martinsen

Sørskogbygda J.S.K
587646989567
14.
Roy Vinje

Lørenskog S.S.
7563489861066
15.
Even Hansen Smedbak

Åsnes J.F.F
686467488966
16.
Stig Børre Elvegård

Ski J.F.F
767684896465
17.
Terje Stabu

Ski J.F.F
6554788109264
18.
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
5964741079263
19.
Henning Løkken

Tynset J.F.F
5710578964263
20.
Jokaim Hareton

Aurskog J.F.F
838847785462
21.
Anders Presterud

Aurskog J.F.F
66251010664661
22.
Thomas Michaelsen

Grue J.F.F
682687669260
23.
Vegard Anvik

Brunlanes J.F.F
1076467734559
24.
Martin Eriksen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
463298957558
25.
Daniël Gijsbertus Van`t Geijn

Osen J.F.L
51045691035158
26.
Kim Sletner

Aurskog J.F.F
745587358557
27.
Lars Iversen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
662487838355
28.
Jesper Engel

Åmot J.F.F
474457655552
29.
Morten Berglie

Høland J.F.F
596146344749
30.
André Grøtli

Aurskog J.F.F
464356557449
31.
Ole kristian Skavås

Ski J.F.F
116477786249
32.
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
754577355149
33.
Dag Løvall

Brunlanes J.F.F
526373856348
34.
Ståle Jacobsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
444448746348
35.
Stig Thoresen

Aurskog J.F.F
464325348342
36.
Stian Berglie Zachariassen

Østby J.F.F
334535665141

Klasse D1
1.
Isac Ynnesdal

Bømlo J.F.L
896767898674
2.
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
878645978769
3.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
795658887669

Klasse D2
1.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes J.F.F
99991061010101092
2.
Nicolai Wagner

Andebu J.F.F
1091091089109892
3.
Ole Henrik Bråthen Sand

Sarpsborg og Omegn J.F.F
1096710910910989
4.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
10108610789101088
5.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
1081010871097887
6.
Nicolai Ynnesdal

Bømlo J.F.L
101088898681085
7.
Jørgen Bredmo Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91058891096882
8.
Espen Teppdalen Nordsveen

Åmot J.F.F
9866778891078
9.
Ole Bråteseter

Eidskog J.F.F
797987958574
10.
Sindre Mesna

Bjørkelangen J.F.F
994696588973
11.
Ludvig Løvall

Brunlanes J.F.F
75379696101072
12.
Petter Anvik

Brunlanes J.F.F
7634888891071
13.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
4478710678566
14.
Malin Emilie Hoel Wang

Løiten J.F.F
969346659562

Klasse E1
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
1078109981010889
2.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
8107510910910886
3.
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
91087791099886
4.
Vidar Bonnegolt

Brunlanes J.F.F
810879810108886
5.
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
81048106101091085
6.
Per Østigård

Tynset J.F.F
10877981089985
7.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
1086987989781
8.
Rikard Østmoe

Østby J.F.F
8966899610980
9.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
1091067581010479
10.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8973998106877
11.
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
9976798810477
12.
Trond Johansson

Sollihøgda J.F.F
9965971089476
13.
Knut Bentzen

Levanger J.F.L
9108578789475
14.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
9958461078773
15.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
9968778410573
16.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
987458867971
17.
Henrik Alstad

Levanger J.F.L
975483889869
18.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
986685787569
19.
Øyvind Tollefsen

Åmot J.F.F
9933810957568
20.
Eilert Westlie

Åmot J.F.F
567179857257

Klasse E2
1.
Yngve Dahler

Nes J.F.F
99761099910785
2.
Tom Grønneberg Sørensen

Asker J.F.F
78771081086576
3.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
5779109689575
4.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
8966761098372
5.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
8872978610671
6.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7104777867770
7.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
869195668462

Klasse F
1.
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
977793899674
2.
Jane Ludvigsen

Onsøy J.F.F
8655910998574
3.
Iselin Aafloen

Brandval J.F.F
76837710810672
4.
Malin Farsjø

Sannidal J.F.F
6675581058666
5.
Nina Bentzen

Levanger J.F.L
557868876666
6.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
9827108554563
7.
Stine Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
979479575163
8.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Brandval J.F.F
378472949861
9.
Siv Zachariassen

Østby J.F.F
587585683459
10.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
967465773458
11.
Ina Marie Hemstad

Skjeberg og Omegn J.F.F
372268173645
12.
Malene Sigvartsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
554339535345
13.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
161497446244
14.
Vibecke Tidemandsen

Ringebu og Fåvang J.F.F
676254442343
15.
Tone Skjellestad

Bjørkelangen J.F.F
836464125140
16.
Merete Bjørnson

Vestsiden J.F.F
253335331028
17.
Bente Bergheim

Vestsiden J.F.F
010144464024
18.
Gabriella Anna Maiju Strandberg

Bjørkelangen J.F.F
110022312012
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)