3. mars 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 09:00 - Bane 1 Kl: 10:40 - Bane 2 Kl: 12:20 - Bane 3 Kl: 14:00 - Bane 4
|
1 |
Trond Henning Hansen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
2 |
Thomas Lien |
Nordvegen L.K. |
J |
3 |
Even Smedstad |
Glåmdal L.S. |
B |
4 |
Tom Johnny Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
5 |
Roar Olsen |
Glåmdal L.S. |
A |
6 |
Elisabeth Lande |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
K1 |
|
| Lag 2 | Kl: 09:00 - Bane 2 Kl: 10:40 - Bane 1 Kl: 12:20 - Bane 4 Kl: 14:00 - Bane 3
|
1 |
Martin Palmgren |
Siljan S.S. |
A |
2 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
V55 |
3 |
Sindre Nyland |
Grimstad S.S. |
C |
4 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna L.K. |
A |
5 |
Anders Rånes Jensen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
A |
6 |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
C |
|
| Lag 3 | Kl: 09:20 - Bane 1 Kl: 11:00 - Bane 2 Kl: 12:40 - Bane 3 Kl: 14:20 - Bane 4
|
1 |
Annelie Gullstrand |
Sverige |
K1 |
2 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
3 |
Jørgen Bredmo Syversen |
(ingen klubb) |
J |
4 |
Helge Raaden |
(ingen klubb) |
C |
5 |
Thor Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
V55 |
6 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
A |
|
| Lag 4 | Kl: 09:20 - Bane 2 Kl: 11:00 - Bane 1 Kl: 12:40 - Bane 4 Kl: 14:20 - Bane 3
|
1 |
Annika Johansson |
Sverige |
K1 |
2 |
Charlotta Nyvallar |
Sverige |
K1 |
3 |
Erik Dagman |
Sverige |
A |
4 |
John-Ole Elseth Nordskog |
Eidanger J.F.L |
J |
5 |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
6 |
|
|
|
|
| Lag 5 | Kl: 09:40 - Bane 1 Kl: 11:20 - Bane 2 Kl: 13:00 - Bane 3 Kl: 14:40 - Bane 4
|
1 |
Bent Haga Johannessen |
Team Hagleskyting |
A |
2 |
Rune Dalsjø |
Glåmdal L.S. |
A |
3 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
4 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
B |
5 |
Hans Christian Jordan |
Sokna L.K. |
A |
6 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 |
|
| Lag 6 | Kl: 09:40 - Bane 2 Kl: 11:20 - Bane 1 Kl: 13:00 - Bane 4 Kl: 14:40 - Bane 3
|
1 |
Edvart Skogli |
Frogn J.F.F |
B |
2 |
Martin Andersson |
Sverige |
A |
3 |
Jostein Bråthen |
Glåmdal L.S. |
A |
4 |
Oskar Næss |
Team Hagleskyting |
A |
5 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
6 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
V65 |
|
| Lag 7 | Kl: 10:00 - Bane 1 Kl: 11:40 - Bane 2 Kl: 13:20 - Bane 3 Kl: 15:00 - Bane 4
|
1 |
Bård Thuve |
(ingen klubb) |
B |
2 |
Agnete Arnesveen |
(ingen klubb) |
K1 |
3 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
A |
4 |
Anders Frorud |
Råde J.F.F |
A |
5 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 |
6 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A |
|
| Lag 8 | Kl: 10:00 - Bane 2 Kl: 11:40 - Bane 1 Kl: 13:20 - Bane 4 Kl: 15:00 - Bane 3
|
1 |
Jens Ludvik Sørli |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
J |
2 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A |
3 |
Alf Dennis Myrvold |
Åmot J.F.F |
B |
4 |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
C |
5 |
Freddy Harlem |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
6 |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A |
|
| Lag 9 | Kl: 10:20 - Bane 1 Kl: 12:00 - Bane 2 Kl: 13:40 - Bane 3 Kl: 15:20 - Bane 4
|
1 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes S.S. |
V55 |
2 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
3 |
Anders Quist Jensen |
Råde J.F.F |
A |
4 |
Lars Kristian Sand Holmsen |
Team Hagleskyting |
V55 |
5 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
6 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
|
| Lag 10 | Kl: 10:20 - Bane 2 Kl: 12:00 - Bane 1 Kl: 13:40 - Bane 4 Kl: 15:20 - Bane 3
|
1 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
J |
2 |
Ole Ivar Iversen |
(ingen klubb) |
A |
3 |
Jonas Sandahl |
Sverige |
B |
4 |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B |
5 |
Markus Larsson |
Sverige |
A |
6 |
Alexander Palmgren |
(ingen klubb) |
J |