17. juni 2018
Navn |
Klubb |
Klasse |
Agnete Arnesveen |
Løiten J.F.F |
F1 |
Aleksander Stanisic |
Sel J.F.F |
C |
Alf Dennis Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Anders Frorud |
Råde J.F.F |
A |
Andreas Olsen |
Ski J.F.F |
C |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
F1 |
Anita Vindheim |
Siljan J.F.F |
F1 |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F |
Arild Belstad |
Løiten J.F.F |
E2 |
Arvid Agnor |
Ås J.F.F |
A |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
C |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Atle Wedum Olsen |
Løiten J.F.F |
A |
Bendik Herje |
Levanger J.F.L |
C |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
A |
Bjørn Erik Jensen |
Asker J.F.F |
A |
Bjørn Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
B |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
B |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
B |
Bård Thuve |
Løiten J.F.F |
B |
Catharina Pedersen |
Gausdal J.F.F |
F |
Christian Rød Karlsen |
Eidanger J.F.L |
D2 |
Christine Bringa Gravklev |
Løiten J.F.F |
F1 |
Eirik Tanum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Eirik Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Elisabeth Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
F |
Emil Dvergastein Rød |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Erik Beier Jensen |
Asker J.F.F |
D2 |
Erik Watndal |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Espen Harbosen |
Åsnes J.F.F |
C |
Espen Nordseth |
Nordre Elverum J.F.G.F |
B |
Espen Teppdalen Nordsveen |
Løiten J.F.F |
D2 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Frode-Johny Johansen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
A |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
E1 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Geir Lyngvær |
Smøla J.F.F |
A |
Geir Smistad |
Nidaros J.S.K |
B |
Gunnar Filtvedt |
Åmot J.F.F |
A |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
C |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
Hans-Marius Myrvang |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Hans Harfaldet |
Brandval J.F.F |
C |
Helge Rønning |
Tynset J.F.F |
B |
Henning Loe |
Nidaros J.S.K |
B |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henrik Alstad |
Levanger J.F.L |
E1 |
Henrik Fylling |
Løiten J.F.F |
A |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
A |
Håkon Østby |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
B |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
B |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Jan Thore Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Jarle Midtsundstad |
Åsnes J.F.F |
A |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
Jens Lavik Sander |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
John-Ole Elseth Nordskog |
Eidanger J.F.L |
D2 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon Rune Bratteggen |
Trysil J.F.F |
B |
Jonas Filtvedt |
Åmot J.F.F |
A |
Jonny Løkken |
Nordre Elverum J.F.G.F |
B |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørgen Aaen |
Lillehammer J.F.F |
C |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kim Andre Bjørnstad |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Lundberg |
Åmot J.F.F |
C |
Knut Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Rustad |
Åmot J.F.F |
A |
Kristian S. Lundberg |
Åmot J.F.F |
D1 |
Kristian Lambrechts Pedersen |
Ski J.F.F |
C |
Lars Murphy Håvaldsrud |
Buskeruds J.F.F |
B |
Lars Iversen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
F1 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Magne Gåsvand |
Rindal J.F.L |
B |
Magnus Darbo |
Buskeruds J.F.F |
A |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
B |
Marcus Harfaldet |
Brandval J.F.F |
D1 |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
C |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
B |
Markus Finstad |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Martin Borchgrevink |
Nes og Helgøya J.F.F |
B |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
D2 |
Martin Eriksen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Martin Moen |
Sokna J.F.F |
A |
Mathias Harfaldet |
Brandval J.F.F |
D1 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna J.F.F |
B |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
A |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
B |
Oddvar Hansen |
Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn |
E1 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Ole Henrikk Gammeltorp |
Skogen J.S.K |
B |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole Kristian Stenhaug |
Løiten J.F.F |
D2 |
Ole-Christian Flugre |
Sokna J.F.F |
A |
Oscar Iwe |
Åmot J.F.F |
D1 |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
B |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E1 |
Robert Syversen |
Åmot J.F.F |
B |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Roger Thoresen |
Ådal J.F.F |
B |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Olafsen |
Løiten J.F.F |
A |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Sander Lisarud |
Åsnes J.F.F |
D1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
F |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Simen Torgersen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Sindre Krågsrud |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Sondre Riise Midtun |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
Stian Uthne Hansen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
Stian Tollefsen |
Åmot J.F.F |
A |
Stig Smistad |
Nidaros J.S.K |
A |
Terje Stavrum Haugan |
Levanger J.F.L |
D2 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Terje Myhre |
Trysil J.F.F |
B |
Terje Stabu |
Ski J.F.F |
C |
Thomas K. Bredesen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
A |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Johnny Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
A |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Tore Reboli |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
F1 |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
B |
Vegar Rønningen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Vetle Stensvold |
Ski J.F.F |
D2 |
Vidar Bakkestuen |
Lillehammer J.F.F |
C |
Vidar Bonnegolt |
Brunlanes J.F.F |
A |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
F1 |
Ørjan Eriksen |
Ås J.F.F |
A |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |