| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Sum |
Klasse A |
1. | Oskar Næss
Moss og Omegn J.F.F | 23 | 25 | 25 | 73 |
2. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 23 | 72 |
3. | Markus Larsson
Sverige | 23 | 24 | 24 | 71 |
4. | Roar Olsen
Grasåsen S.S. | 23 | 21 | 24 | 68 |
5. | Georg Lundeby
Moss og Omegn J.F.F | 22 | 23 | 22 | 67 |
6. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 20 | 23 | 23 | 66 |
7. | Svein-Martin Tyreng
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 23 | 22 | 66 |
8. | Tommy Andersen
Siljan S.S. | 22 | 22 | 22 | 66 |
9. | Hans Christian Jordan
Sokna L.K. | 21 | 22 | 22 | 65 |
10. | Terje Gravklev
Siljan S.S. | 21 | 23 | 21 | 65 |
11. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 22 | 23 | 20 | 65 |
12. | Kenneth Aspestrand
Aremark J.F.F | 21 | 23 | 20 | 64 |
13. | Jan Gunnar Skahjem
Team Hagleskyting | 18 | 24 | 21 | 63 |
14. | Anders Quist Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 23 | 20 | 63 |
15. | Arvid Agnor
Moss og Omegn J.F.F | 24 | 23 | 16 | 63 |
16. | Martin Palmgren
Siljan S.S. | 22 | 22 | 18 | 62 |
17. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 22 | 19 | 20 | 61 |
18. | Petter Martinsen
Romedal og Vallset J.F.F | 19 | 20 | 21 | 60 |
19. | Elling Tryterud
Sokna L.K. | 19 | 23 | 17 | 59 |
20. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 19 | 24 | 16 | 59 |
21. | Atle Haugenes
Tvedestrand J.F.F | 18 | 20 | 19 | 57 |
22. | Magnus Darbo
Sokna L.K. | 19 | 20 | 18 | 57 |
23. | Bjørn Trydal
Åmot J.F.F | 22 | 16 | 13 | 51 |
24. | John Eriksen
Trøgstad J.F.F | 10 | 9 | 10 | 29 |
Klasse B |
1. | Hans Petter Kirkerød
Aremark J.F.F | 21 | 24 | 22 | 67 |
2. | Kristian Juel Grimslia
Tvedestrand J.F.F | 20 | 22 | 23 | 65 |
3. | Ørjan Eriksen
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 21 | 19 | 61 |
4. | Tarald Huse
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 21 | 18 | 60 |
5. | Martin Moen
Buskerud J.F.F | 18 | 19 | 21 | 58 |
6. | Oddgeir Skogly
Buskerud J.F.F | 21 | 21 | 16 | 58 |
7. | Karl Egil Nylén
Tvedestrand J.F.F | 19 | 17 | 21 | 57 |
8. | Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskerud J.F.F | 18 | 19 | 19 | 56 |
9. | Hans Tryterud
Sokna L.K. | 19 | 19 | 16 | 54 |
Klasse C |
1. | Bård Thuve
Løiten J.F.F | 19 | 20 | 22 | 61 |
2. | Edvart Skogli
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 20 | 18 | 59 |
3. | Severin Larsen
Stange J.F.F | 20 | 22 | 17 | 59 |
4. | Hakan Ucarli
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 18 | 22 | 18 | 58 |
5. | Trond Henning Hansen
Råde J.F.F | 15 | 21 | 21 | 57 |
6. | Henning Loe
Nidaros S.K. | 21 | 17 | 17 | 55 |
7. | Trygve Larssen
Moss og Omegn J.F.F | 18 | 21 | 16 | 55 |
8. | Stig Erling Talgø
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 15 | 18 | 20 | 53 |
9. | Finn Kjetil Roulund
Rakkestad og Degernes J.F.F | 8 | 15 | 10 | 33 |
10. | Jarle Danielsen
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 11 | 14 | 7 | 32 |
Klasse K |
1. | Torun Bredholt
Rakkestad S.S.K | 22 | 21 | 21 | 64 |
2. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 15 | 25 | 22 | 62 |
3. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 17 | 17 | 16 | 50 |
4. | Agnete Arnesveen
Romedal og Vallset J.F.F | 12 | 21 | 14 | 47 |
5. | Elisabeth Lande
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 13 | 15 | 15 | 43 |
6. | Lene Storbæk
Åmot J.F.F | 16 | 15 | 11 | 42 |
Klasse J |
1. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 22 | 21 | 19 | 62 |
2. | Alexander Palmgren
Siljan S.S. | 15 | 19 | 15 | 49 |
3. | Ole Magnus Loe
Nidaros S.K. | 16 | 17 | 14 | 47 |
4. | Daniel Disenbroen
Moss og Omegn J.F.F | 14 | 16 | 7 | 37 |
Klasse V55 |
1. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 22 | 24 | 25 | 71 |
2. | Ole Henrik Gusland
Brunlanes S.S. | 22 | 20 | 21 | 63 |
3. | Per-Kristian Skinne
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 23 | 20 | 63 |
4. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 21 | 19 | 16 | 56 |
5. | Henrik Alstad
Team Hagleskyting | 16 | 21 | 16 | 53 |
Klasse V65 |
1. | Oddvar Tidemandsen
Åmot J.F.F | 17 | 20 | 16 | 53 |
2. | Bjørn Kristiansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 19 | 18 | 14 | 51 |
3. | Bjørn E Hansen
Oslo Sportsskyttere | 13 | 13 | 13 | 39 |