www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sannidal Trap
 
NM Nordisk Trap 2023 - Sannidal Trap
11. til 13. august 2023

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 201
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden J
Alexander Vitting Skjeberg og Omegn J.F.F C
Alf E Handeland Songdalen L.K. V55
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
Anastasios Kaliafas Alta J.F.F V55
Anders Grefslie Romerike S.K. B
Anders Høgheim Songdalen L.K. B
Andreas Sandlie Monsbakken Toten S.S.K B
Andreas Stausland Songdalen L.K. A
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F K2
Ann Helene Haugen Kroken J.F.F K2
Ann Jeanette Brevik Nedre Glomma S.S.K K2
Anne Mathiesen Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. K2
Anton Mellemsdokken Kvam S.S.K B
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden A
Arild Rasmussen Songdalen L.K. V65
Arne Christian Eriksen Enebakk J.F.F A
Arne Klingsheim Bergen L.K. B
Arnt Martin Skofteland Lindesnes J.F.F U14
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F B
Audun Melkeråen Haugesund og Omegn L.K. V73
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1
Bjarte Linga Samnanger S.S.L A
Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
Camilla Wilhelmine Kleppe Nordvestlandet L.K. K2
Christoffer Stavenes Lindesnes J.F.F B
Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F B
Dag Ronny Bøe Hafsrød Halden og Omegn J.F.F A
Dan Martin Nordeng Råde J.F.F A
Eirik Bjelde Enebakk J.F.F A
Elise Larsen Bodø J.F.F K1
Else-Brit Jensen Nedre Glomma S.S.K K1
Erik Haugaard Arbeidernes J.F.F Halden C
Espen Luka Nordvestlandet L.K. A
Eva Kristin Knudsen Gaula S.S.K K1
Eva Bakari Skien J.F.F K2
Even Urdal Songdalen L.K. B
Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K B
Filip Østensen Bodø J.F.F J
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Fredrik Hammersborg Eidsberg Omegn J.F.F B
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F A
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Gard Solberg Kroken J.F.F V55
Gaute Gravdahl Toten S.S.K V73
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V65
Geir Tidemandsen Kvam S.S.K A
Geir Østrem Lindesnes J.F.F V55
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V55
Gry Størseth Narvik P.K. K1
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V65
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V55
Halvor Brustuen Bråten Kvam S.S.K C
Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
Harald Flaen Lindesnes J.F.F V65
Harald Haugom Sannidal Trap V55
Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K2
Heidi Bråten Lørenskog S.S. K1
Helge Mikalsen Songdalen L.K. V65
Henning Øygarden Kroken J.F.F A
Ida Sofie Ekornrud Askvoll og Holmedal L.K. J
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K2
Iver Andrè Josten Kvam S.S.K B
Jan Arild Sand Kroken J.F.F C
Jan Olav Monsbakken Toten S.S.K A
Jan Rune Johanson Eidanger J.F.L C
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F V65
Jan Marka Enebakk J.F.F A
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
Jette Marie Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F K1
Jim Pedersen Alta J.F.F V55
Joacim Rylander Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Joakim Hellermyr Sannidal Trap B
Johan Skogsrud Løiten S.S. V73
Johannes Egil Kulild Samnanger S.S.L V55
John Takle Terjesen Skien J.F.F A
John Solbakken Biri J.F.F A
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V55
Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F J
Jon Thommesen Skien J.F.F B
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F A
Jonas M Bakke Kvam S.S.K C
Jonny Meier Steinkjer S.S.K V65
Jostein Sunde Sandnes P.K. B
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden J
Jørn Vidar Sukke Svinndal J.F.F V55
Kai Arne Skreden Kvam S.S.K C
Karl Mo Krødsherad J.F.F C
Kenneth Espeseth Nordvestlandet L.K. B
Kenneth Styve Ulven S.S.K A
Kent Arild Moldal Kvam S.S.K B
Kim Edvard Handeland Songdalen L.K. C
Kjell Einar Lie Skien J.F.F B
Kjell Erik Bangen Kvam S.S.K A
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K A
Kjersti Bergane Kroken J.F.F K2
Kjetil Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F V55
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
Knut Ivar Larsen Arbeidernes J.F.F Halden A
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F A
Kristian Thomassen Songdalen L.K. B
Kristoffer Skarhol Gran Nedre Glomma S.S.K B
Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F A
Kurt Solvik Songdalen L.K. V55
Kåre Magnus Vaterland Kvam S.S.K U16
Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F V55
Lars Gunnar Larsen Nordvestlandet L.K. A
Lars-Ivar Græsli Kvam S.S.K A
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K2
Leif Arild Fjellheim Team Sørvest SG-S
Leif Henry Klokset Nordvestlandet L.K. A
Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K A
Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. V65
Lennart Larsen Fauske og Sørfold P.K. V55
Linda Pettersen Skien J.F.F K2
Lise Wold Enebakk J.F.F K1
Mads Georg Tveit Enebakk J.F.F B
Magne Hansen Varanger S.S.K B
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Martin Røsaker Skien J.F.F J
Monica Kippernes Rånes Gaula S.S.K K2
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Morten Larsen Sannidal Trap B
Musa Gitau Anderssen Målselv S.S.K B
Noah Sævik Nordvestlandet L.K. U14
Olav Andreas Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F U14
Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V73
Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F U14
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F V55
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F A
Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
Per Arne Vaterland Kvam S.S.K U14
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Peter Fåland Enebakk J.F.F A
Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V55
Pål Høines Skien J.F.F A
Pål Sidhu Toten S.S.K C
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Kvam S.S.K K1
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
Roar Blakstad Helle Målselv S.S.K A
Robert Jensvoll Kvam S.S.K V55
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rolf Kristian Eilertsen Steinkjer S.S.K V55
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F V55
Roy Zakariassen Råde J.F.F V65
Rune Furuseth Krødsherad J.F.F B
Rune Gulbrandsen Skien J.F.F C
Rune Hagen Skien J.F.F C
Rune Knappskog Bergen L.K. V55
Sander Bergesen Samnanger S.S.L A
Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K2
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F B
Siren Kvamme Ulven S.S.K K2
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Sondre Hoel Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F J
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F A
Steinar Gjerde Samnanger S.S.L A
Stian Hoff Nordvestlandet L.K. A
Stig Zachariassen Narvik P.K. V55
Sturla Sørum Haugesund og Omegn L.K. C
Ståle Midtlid Nordvestlandet L.K. V65
Svein Erik Yrkje Ulven S.S.K C
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B
Sverre G. Jansen Haugesund og Omegn L.K. C
Tarjei Vestjord Målselv S.S.K B
Terje Monrad Haugesund og Omegn L.K. C
Therese Nesseth Tørlen Nordvestlandet L.K. K1
Thomas Aanensen (ingen klubb) C
Tom Atle Holthe Biri J.F.F C
Tommy Bergane Sannidal Trap C
Tommy Jakobsen Songdalen L.K. V65
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A
Tor-Erik Sandhell Kautokeino J.F.F V55
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F V65
Tore Eriksen Råde J.F.F A
Tore Paulsen Eidsberg Omegn J.F.F V65
Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F C
Torjus Hultin Aurebekk Songdalen L.K. U16
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap B
Tove Solheim Skien J.F.F K2
Trond Haugholt Sannidal Trap V65
Ulf Boger Målselv S.S.K V55
Vegar Kveum Kvam S.S.K A
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K2
Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen L.K. U16
Vibecke Tidemandsen Kvam S.S.K K2
Vidar Stein Andersen Sannidal Trap V65
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F J
Zacharias Westmork Haugesund og Omegn L.K. J
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V65


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)